Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ben de corekotu nu araştırdım canım adet in ilk gününden ovulasyin a kadar günde bir tatlı kaşığı alıyorsun yumurta sayısı ve kalitesi için bende aldım bakalım insallah iyi gelir
Çorek otunu nasl kullaniyrsun. Birde ovilasyuna kadr derken ne demek istedinz o ne zaman oluyr

merhaba arkadaşlar,
Bu foruma daha önce de yazmamın sebebi, benim durumumda olan insanların yorumlarını okuyup, yalnız olmadığımı görmek ve hamile kalan arkadaşların güzel haberlerini alınca, mutlu olup moral bulmaktı. Şimdi de yazmamın sebebi benim durumumda olup da umutsuzluğa kapılan arkadaşlara moral olmak. Ben doktor değilim, herkesin vücudu ve yaşadıkları farklı. 2 farklı doktora gitmiştim ve ilki aşılama diğeri ise hiç vakit kaybetmeden tüp bebek yapmamı tavsiye etti. Bu arada tahlillerim yapıldı, fsh:13 amh:0,24 çıktı ve yıkıldım, rahim filmi çekildi, tüplerden biri kapalı biri kısmen açık dendi ( rahim filmim çok acemice çekilmişti, hatta sonuçla ilgili elimde rapor bile yok) ve ben bunlardan sonra 2-3 ay hiçbir şey yapmamaya karar verdim. Bu forumu görüp yazdım, yorum yazıp destek olan arkadaşlar oldu sağolsunlar, bir arkadaşımız özelden yazıp hayıt suyu (mecit efendi) ve bal polen karışımı kullanmamı tavsiye etti, uyguladım. Ocak ayında tüp bebek önerildi, mart ayında hamile kaldım, bugün de doktordan geldim, kalp atışlarını duyduk.
Uzun yazdım farkındayım, ama lütfen moralinizi bozmayın, kendinize biraz zaman tanıyın ve doktorların her söylediğini çok da kafanıza takmayın. Tüp bebek ya da aşılama yaptıran arkadaşlar lütfen beni yanlış anlamayın, nasıl olduğunun önemi yok, amacımız bebek sahibi olmak, ama ilaçsız ve doktor randevularına gidip gelmeden olursa daha kolay oluyor sanırım.
Sıkılmadan buraya kadar okuduysanız, hepinize teşekkür ederim, tek duam bu foruma yazan, okuyan bütün arkadaşlarımın gönüllerinden geçenin gerçek olmasın.

Merhaba canım öncelikle bebeğin hayırlı olsun senin için çok sevindim benim de fsh 13.5 idi amh i hiç bilmiyorum doktor hemen çocuk tedavisi dedi 2 ay klomen ve derken olmadi ve ben çok agliyordum cidden sonuçlara bakıp bakıp ama dedim 2 ay kendine ara vereceğim bende buradan okuduğum kadarı ile hayit aslan pençesi derken 2. Ayda hamile kaldım çok şükür keseyi de gördük çok iyi bir tavsiye de bulundun arkadaşlara katılıyorum sana rabbim herkese nasip etsin

Ayyy 13 fsh bile razıyım fsh 160 benim 1 lt bitirdim hayit suyu dahada içeceğim inşaallah şifa olur. Allahim hayırlı etsin kucaginiza almayi nasip etsin bebeklerinizj

Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah, gözünüz aydın:)

Ayyy 13 fsh bile razıyım fsh 160 benim 1 lt bitirdim hayit suyu
dahada içeceğim inşaallah şifa olur. Allahim hayırlı etsin kucaginiza almayi nasip etsin bebeklerinizj

Moralinizi bozmayın, rakamlara takılmayın. İnşallah bütün değerleriniz düzelir, yeter ki inanın, inaç ve ilaç birleşince olmayacak mucize yok

Ayyy 13 fsh bile razıyım fsh 160 benim 1 lt bitirdim hayit suyu dahada içeceğim inşaallah şifa olur. Allahim hayırlı etsin kucaginiza almayi nasip etsin bebeklerinizj
M
Merhaba benm de fsh sim oyle yuksek

merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır bu formu takip ediyorum benimde fsh yüksek şuan ibrahim saraçoğlu kürlerine devam ediyorum burdaki arkadşların tavsiyeleriyle başladım kendimi pisiklojik olarakta toparladım olumlu gelişmeleride burdan paylaşıcam dualarınızı bekliyorum

merhaba hayıt suyunu bende 2 ay kullandım ama bi faydası olmadı bana ibarahim saraçoğlundan aldığım kürde hayıtta var onun çok faydasını gördüm

Bu 1. Küre ne kadar ödediniz ve 1. Kürü yaparken arti sogan kürümü yaptiniz

230 tl ödedim 2 kez başlayınca yine 230 tl ödedim ilk soğan kürüyle 15 gün başlanıyo hayıt ve aslan pencesi bitince bi 10 gün daha soğan kürü yapılıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…