Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar cok şükür 2 aydır kullandığım hayit ve aslan pençesi fayda etti ve bu hamile kaldım fsh ve prolaktin icin kaç ay ilaç kullandım hiç fayda etmedi rabbim sifayi oradan verdi mutlaka kullanin ve bol dua edin cok dua ettim ben inşallah bir sıkıntı çıkmaz çarşamba doktora gidecegim:)

Maşallah arkadaşım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Maşallah Allah kucağına almayı nasip etsin canım. Bana da dua edin kızlar. Trasfer oldum. Bugün 5. Günüm. 3. Günü 2 tane transfer oldu. Lütfen bana dua edin. Stres im arttı. Allah hepimizin kucağını doldursun İnşallah

Canım benim şimdi senin şçin dua edeceğim ben de şimdi transfer oldum 1 tane 5. Gün hayırlı evlatlar nasip etsin arkadaşım test traihin nedir bu arada benimki 21

Canım benim şimdi senin şçin dua edeceğim ben de şimdi transfer oldum 1 tane 5. Gün hayırlı evlatlar nasip etsin arkadaşım test traihin nedir bu arada benimki 21
Hayırlı olsun canım. Allah kucağına almayı nasip etsin. Ayın 18 test tarihim. Kimsede bilmiyor transfer olduğumu. Sakin tutmaya calisiyorum kendimi ama stres olmamak elde değil

Merhaba güzel anne adayları. Çok uzun zamandır girmiyodum siteye. Hamişler varmış, ne güzel. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Geçmiş sayfaları okumaya çalıştım biraz. Monteyi görmedim. Ne yaptı acaba. Ben amh testi yaptıralı 1 seneyi geçmiş farkında olmadan. 5-6 aydır endometrial hiperplazi ile uğraşıyorum. (atipisiz basit hiperplazi) Kanamam durmadığı için küretaj yaptılar. Patoloji sonucu bu. 3 ay duphaston kullandım. Sonra yine biopsi yaptılar. Hala aynı sonuç, doktorum hormonlu spiral önerdi. Bebek istediğimi söyleyince tüp bebek merkezleriyle görüş karar ver dedi. Eşim tüp bebek yaptırmak istemiyo. Ben bunca zaman hep bir mucize olsun hamile kalayım dedim ama olmadı tabi. Hatırlayan varsa 5 yaşında bir oğlum var. 37 yaşımdayım. Benim gibi bir durumla karşılaşan var mı?

Insallah bebeğin tutunur canım hayırlı haberi alırsın bu ay allah yardımcımız olsunolsun

Tedavi amaçlı mi kullandınız yoksa normal mi ?
Birde ne kadar nasıl kullandiniz

Bursa cım, neler yapıyorsun, merak ettim cinsiyet belli oldu mu? Umarım herkes iyidir ve işler yolunda gidiyordur arkadaşlar. Selamlar

Iyiyim canim sagol,sen nasilsin? Neler yapiyorsun,tedavi oldun mu?

Benim oglusum olacak allahin izniyle:) bebis buyumeye devam ediyor,ben de kendimi yormadan gunlerimi geciriyorum,cogunlukla annemdeyim esimin is yogunlugu nedeniyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…