Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Amin rabbim isteyen herkese nasip etsin. Rabbim kimseyi evlat ozlemiyle sinamasin.
Sogan kuruyla aslan pencesini aynı anda mi yaptınız? Bu kürlerin etkisi her bünyede farklı olabiliyor. Kimine yararken kiminede yaramayabiliyor.
Amin. Hepsini birlikte yapmadım Saraçoğlu nun dediklerini aynen uyguladım. Aslan pencesi ve hayitı deneyeceğim tekrar. İnsan başına gelmeyince anlamıyor. Cok zormuş Allah düşmanımi bile evlatsizlikla sinamasin.

Bayanlar benımde Tsh 2.32.. Lh 11.99 .. Fsh 5.44 .. prolaktin 16. 34 .. progesteron 0.050 cıktı sizce bende polikistk over var mı . Bilgisi olan yardımcı olabılır mı?

Ben 2 gün evvel kimyasal gebelik yaşadım. Büyük ihtimalle yumurta kalitesizligi bu..kızlar bana onerebileceginiz kaliteyi artırmak için bir şeyler var mı? İncir, keci boynu pekmezı özü içiyorum birde arisutu polen bal karışımı yiyorum..doğrumu yapıyorum sizce başka neler yapmaliyim

Ben de corekotu nu araştırdım canım adet in ilk gününden ovulasyin a kadar günde bir tatlı kaşığı alıyorsun yumurta sayısı ve kalitesi için bende aldım bakalım insallah iyi gelir

Canım sıkkın şimdi dr. San geldim. Bu prof. Ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Kafam karışık. Fsh yüksek iken gittim. Girer girmez tup bebek yapalim dedi 1 yumurta olusturalim. Adet olamıyordum. Ultrasyondan baktı çikolata kistin var dedi. Yumurtalarin pasif dedi. Cylo verdi adetin 3. Günü gel dedi. Gittim. Gene ultrasyonla baktı çikolata kistin var dedi. Yumrta sordum .Yumurtalarin kucuk dedi.Sonra 1 tane var ama küçük dedi tam belli değil. Kist için bir şey yapmayacak misiniz dedim kendiliğinden geçer dedi. 1 hafta sonra gel dedi tekrar bakalım diyor. Yumurtayı takip etmek lazım büyüyor mu buyümüyormu dedi. 25 gün oldu vereli smear sordum daha çıkmamısır bi dahaki gelmenize bakariz dedi. Ayda 1 kere en fazla 2 kere gidiyorum her ay para. Para icinmi yapıyor böyle?Sizce??

Canım sıkkın şimdi dr. San geldim. Bu prof. Ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Kafam karışık. Fsh yüksek iken gittim. Girer girmez tup bebek yapalim dedi 1 yumurta olusturalim. Adet olamıyordum. Ultrasyondan baktı çikolata kistin var dedi. Yumurtalarin pasif dedi. Cylo verdi adetin 3. Günü gel dedi. Gittim. Gene ultrasyonla baktı çikolata kistin var dedi. Yumrta sordum .Yumurtalarin kucuk dedi.Sonra 1 tane var ama küçük dedi tam belli değil. Kist için bir şey yapmayacak misiniz dedim kendiliğinden geçer dedi. 1 hafta sonra gel dedi tekrar bakalım diyor. Yumurtayı takip etmek lazım büyüyor mu buyümüyormu dedi. 25 gün oldu vereli smear sordum daha çıkmamısır bi dahaki gelmenize bakariz dedi. Ayda 1 kere en fazla 2 kere gidiyorum her ay para. Para icinmi yapıyor böyle?Sizce??
Amh degerinizede baktı mi? Onada baktirin..PROF demek en mükemmel dr demek değil inanın. Hemen tüp bebek falanda yaptırmayın bu konularda işinin en iyisi bir jinekolog bulun derim.. yumurta takibi yaptırın..klomen yada başka yumurta oluşturucu ilaçlar var.illaki o yumurta oluşacak..banada tüp yaptırabilirsin dedi doktor ama ben başka doktora gittim tedavi görüyorum

Amh degerinizede baktı mi? Onada baktirin..PROF demek en mükemmel dr demek değil inanın. Hemen tüp bebek falanda yaptırmayın bu konularda işinin en iyisi bir jinekolog bulun derim.. yumurta takibi yaptırın..klomen yada başka yumurta oluşturucu ilaçlar var.illaki o yumurta oluşacak..banada tüp yaptırabilirsin dedi doktor ama ben başka doktora gittim tedavi görüyorum
Bende başka Dr. A gideceğim yarın bakalım ne olcak. Çok Üzgünüm hep ilaclami aybasi olcam artık.amh değerim 0.01

Değerim daha önce 40 ti sonra 10 a düştü kendiliginden. Şimdi ise 160. 15 ay oldu öğreneli. Yasim 31.
Bütün degerleriniz ile bir daha başka bir doktora gidin en kötü bir tüp bebek merkezine gidin.. erken menepoz teşhisi mi kondu? Amh değerde önemli o ne zaman olcurdunuz ilk defa kaçti şu An kaç?

Bursa cım, neler yapıyorsun, merak ettim cinsiyet belli oldu mu? :KK200: Umarım herkes iyidir ve işler yolunda gidiyordur arkadaşlar. Selamlar

X