Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar okiyamadim meralta kalmayin. Dr anestesiz yapalım dedi, acı falan olmadı :KK66: anlatirim uzun uzun Dr bekliyorum su an
hayırlı haberlerle dön inşallah canım...geçmişler olsun bu arada... ben artık yazarsanda yarına okuyabilirim birazdan çıkıcam işten...

Kızlar sonuç yarın cikacakmis, tüplerden 1 i açık biri de yarım kapalı gibiymis, 2 kere ilaç verildi kapalı gibi olan yere büyük ihtimal açılmıştır, açılmasa bile tek tüp yeter dedi doktor, bu ay korunma dedi, eşimin test sonuçlarını çok beğendi, hiç sıkıntı yok çalışmaya devam dedi

Kızlar sonuç yarın cikacakmis, tüplerden 1 i açık biri de yarım kapalı gibiymis, 2 kere ilaç verildi kapalı gibi olan yere büyük ihtimal açılmıştır, açılmasa bile tek tüp yeter dedi doktor, bu ay korunma dedi, eşimin test sonuçlarını çok beğendi, hiç sıkıntı yok çalışmaya devam dedi
ooohh doktorunn konusması bıle cocuk dogurtur motıve cok önmli iyi demıss ee anlat neler yasadın

Kızlar su an hiç sancı falan yok çok sukur, anlık hafif bi acı oldu işlem esnasında o kadar, Allahtan narkoz yememisim :KK66:

Kızlar su an hiç sancı falan yok çok sukur, anlık hafif bi acı oldu işlem esnasında o kadar, Allahtan narkoz yememisim :KK66:
dedım sana ben o yazıya bakma arastrdmm sorustrdumm anestezı ıyı degılmıs dedımm ıyıkıde doktor ııyımısde normal yapalım demıs para goz olsalardıı anestezılı yaparlardı basıncc verıldımı en cok onu merak edıorm ben

X