Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

hepimizz her konuya degındık fakat amh ye bıraz az degındık cnm onu ölçtürmedm bn pek bılmıoormm o yuzden ama vardır mutlaka bı yolu alternatıf tıpda careler tükenmez
Bu yumurtalık rezervini gösteriyormuş bana yapılan 4 test sonucu menopoza girmek üzere olduğum ve tüp bebekle bile %3 şansım olduğunu söyledi doktor

Bu yumurtalık rezervini gösteriyormuş bana yapılan 4 test sonucu menopoza girmek üzere olduğum ve tüp bebekle bile %3 şansım olduğunu söyledi doktor
innanmaa derim saana bizim gbilerede aynısı sölüolarddı ama gördükk allah büyüük sen kür uygula yumurtalık kalıtesını yükseltmeye calıss bak hersey nasıl yoluna girio bu arada moral cok önmli pozitf ol

Testere içiyom bugün başladım süt hormonum yüksekmiş ondan hamile kalamıyormuşum onuda incir kürü yaptı
Canım incir kürünü yapmadan önce prolaktin baktırmak gerekiyor bunu i.saraçoğlunun yanında çalışan kişiden öğrendim.Bende şimfi incire başlıcam test yaptırdım değerim uygun çıktı.Beraberinde hayıt ve testere dişli aslan pençesi yapıcam.Hepsi aynı anda olur mu bilmiyorum.Burada kullananlar var galiba öyle hayitırlıyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun...

Bunları bizde duyduk.Bence önce gen testini de yaptır eşine ve kendine.
Herşey gönlünüzce olsun...
Eşim spermiyografi yaptırdı onda bir problem yok bizim bir tane kızımız var çok şükür ama 9 yaşında kardeşi olmasını çok istiyor ve ben evlendim hiç regl görmedim 9 ay sonra doğum yaptım 3 senedir de 2.bebek için uğraşıyoruz hakkımızda hayırlısı olsun artık

innanmaa derim saana bizim gbilerede aynısı sölüolarddı ama gördükk allah büyüük sen kür uygula yumurtalık kalıtesını yükseltmeye calıss bak hersey nasıl yoluna girio bu arada moral cok önmli pozitf ol
Canım kür uyguluyorum i. Saraçoğlu nu aradım onun yönlendirmesiyle soğan suyuna başladım bundan sonra aslan pencesi var pes etmemek için direniyorum soğan suyunu midem almıyor zorla morla içiyorum Allah şifa versin hepimize inşallah

Canim tekrar hoşgeldin, asilamayacak sorun yok, 0.01 amh ile hamis kalanları çok okudum, hiç stres yapma kendine, stres çok etkili bu durumlarda.rahat ol ve bebisinin olacağına koşulsuz inan, ufacık soru işareti kalmasın. Hayıt suyu al mutlaka aktardan, hayıt bir mucize, adım adım mutlu sona ilerleyecez inan bana
bende amh baktırdım 0,15 çıktı buna rağmen doktor bana daha menepozuna çok var dedi. sen bu değerle daha çok yıllar gidersin canım merak etme.

hepimizz her konuya degındık fakat amh ye bıraz az degındık cnm onu ölçtürmedm bn pek bılmıoormm o yuzden ama vardır mutlaka bı yolu alternatıf tıpda careler tükenmez
canım amh ve fsh için de testeredişli aslanpençesi ben kullanıyorum 17 olan fsh değerim 7,6 ya düştü amh de ona yakın seyreden bir hormon ikiside yumurta rezervlerinin azlığı veya çokluğunu belirliyor.

X