Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Progestan bebek üc aylik oluncaya kadar kullanilmali diyor bazi doktorlar

Doktorum genelde 10.haftada kesiyormus ama benim.ufak bir kanamam oldugu icin devam ettirdi. Suan 13+2 yim. 3 ayi doldurmus oldum.
Hic kullanmayanlari da duydum ama bizlerin durumu farkli diye tedbir amacli da veriyor olabilirler.
Oo maşallah olmuş baya. Aynen öyle canim. Ama kullanmanin zarari yokmus

Amiiiinnnn inşallahh hayırlısıyla görseydik o günleri. Her akıntı olduğumda bi korkuyla gidiyorum tuvalete adet oldum diye. İnşallah olumlu sonuçlanır herkes için de

Benim test verecegim sabahin gecesi ufak bir kanamam oldu. Tabi moralim acayip bozuldu,yine olmadi,olmayacak dedim ve hatta sabah hemsireyi aradim ben test icin gelmeyecegim dedim. O da mutlaka gel,hicbir sey belli olmaz dedi ve cok isteksiz bir sekildi kan verdim. Meger o yerlesme kanamasiymis.
Demem o ki hafif kanama veya lekelenme bile olsa doktor olumsuz konusana kadar asla umudunu kaybetme.
Adet olacakmissin gibi dusunmemeye ve vücuduna o mesaji gondermemeye calis.

Kızlar adetin 3. günü doktora gittim. Normalde internette okuduğum kadarıyla rahmi incelemek, yumurtalık kistleri için adet döneminde alttan muayene olduklarını yazanlar vardı. Ben de açıkçası biraz da çekinerek gittim çünkü adetliyken nasıl muayene olacağım diye çok utandım. Doktor adetten sonra bakacağını söyledi. Bi taraftan sevindim bir taraftan aklımda soru işareti oluştu, rahim kalınlığı en iyi adette ölçülüyor diye okuduğum için. Sizin doktorunuz adetliyken mi baktı?

Adetliyken de muayene oldugum oldu,adetsizken de. Evet ilkinde utaniyorsun ama sonra alisiliyor.

Sağollll canım desteklerin için,şimdiye kadar hiç yoktu da o korku adet günü yaklaştıkça bi korkmaya başladım.Eşim de aynı senin gibi , sakın aklına getirme adet olmayı diyo,işte ister istemez bi korku oluyo..Ayy acayip heyecanlandım şimdi bak hemşire test fln deyince,çok az kaldıııı.Sen gittiğin merkezde mi yaptırdın testini canım

Hep destek tam destek
Korku,merak,heyecan hepsi bir arada oluyor. Sen esini dinle bence de
Evet ben gittigim merkezde yaptirdim testimi.

Bende 4.gün gideceğim yani perşembe günü. Özellikle o gün çağırdı beni neden bende tam olarak bilmiyorum.. evet biraz garip ama var bir bildikleri..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…