Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Iyiyim canim,sen nasilsin? Senin nasil gidiyor?
Bebisi gecen hafta gorduk en son,iyiydi,uyuyordu gittigimizde:)
3 hafta sonra yeniden kontrol var. Folik ve coraspini kesti,previt positive vitamin verdi. Bulantilar azaldi,yine oluyor ama eskisi gibi yogun degil.
Bizde iyiyiz hamdolsun cnm. Bende uc hafta sonra renkli ultrasona gircem kismetse. Zaman oyle boyle geciyor. Arrik mide bulantin iyice azalir cnm. Rabbim iyilik guzellik versin insallah.

Bizde iyiyiz hamdolsun cnm. Bende uc hafta sonra renkli ultrasona gircem kismetse. Zaman oyle boyle geciyor. Arrik mide bulantin iyice azalir cnm. Rabbim iyilik guzellik versin insallah.

Iki muayene arasi uzun geliyor bana:KK43:
Daha hareketlenme olmadigi icin sadece kalp atisini duyunca rahatliyorum. Senin basladi mi hareketlenmeler?

Iki muayene arasi uzun geliyor bana:KK43:
Daha hareketlenme olmadigi icin sadece kalp atisini duyunca rahatliyorum. Senin basladi mi hareketlenmeler?
Evet cnm hamdolsun benim ikinci oldugi icin daha erken hissettim hareketleri normalde 17 18 haftalikken filan hissediliyormus az daha sabir lazim tatlim. Az kaldi azi gitti cogu kaldi sende hissediceksin insallah hele bide cinsiyeti belli olunca daha bi hoş olucak insallah :dua:

Arkadaslar; Aslan pençesi çoban çantası ve civan percemi karışımı bir kür var.. bir tavsiye üzerine onu kullanacagim ama sizde tavsiye edermisiniz.. geçen adetimden sonra HSG çekildim, şu anda sizce kullansam riskli mi? Bilgisi olan birisi var mı?

illusive illusive cnm sen nasilsin transferin ne zaman yada oldj mu hadi insallah sendende guzel ve hayirli haberler alicaz cnm. Inaniyorum. B bursa_83 cnm sen nasilsin bebis nasil ne durumdasin.
Canım çok sağol düşündüğün için. Valla ben öyle bir akışına bıraktım ki hayatı bi rahatlık geldi bana. O bütün ot, macun vs her şeyi bıraktım. Psikolojim düzeldi eski hayatıma döndüm. Bir tatil ayarladım sanırım Mayıs sonu gibi transfer olacak. Ben çok yıpranmıştım git gel falan ve kilo da aldım çok iğnelerden kullandığım şeylerden. Şimdi rejimdeyim tenise başladım tekrar. Son şansım gibi ya su an transfer etmeye tedirginim. Nasılsa bu kadar bekledim biraz daha bekliyim diyorum.
Seninde B bursa_83 arkadaşımında hamilelikleri bize hep umut. Sizinde inşallah sağlıkla kucağınıza aldığınız mesajlarınızıda okuruz...

Canım çok sağol düşündüğün için. Valla ben öyle bir akışına bıraktım ki hayatı bi rahatlık geldi bana. O bütün ot, macun vs her şeyi bıraktım. Psikolojim düzeldi eski hayatıma döndüm. Bir tatil ayarladım sanırım Mayıs sonu gibi transfer olacak. Ben çok yıpranmıştım git gel falan ve kilo da aldım çok iğnelerden kullandığım şeylerden. Şimdi rejimdeyim tenise başladım tekrar. Son şansım gibi ya su an transfer etmeye tedirginim. Nasılsa bu kadar bekledim biraz daha bekliyim diyorum.
Seninde B bursa_83 arkadaşımında hamilelikleri bize hep umut. Sizinde inşallah sağlıkla kucağınıza aldığınız mesajlarınızıda okuruz...

Ben cok inaniyorum ve bunu hep soyluyorum sana canim,olacagina yurekten inaniyorum. Kendini iyi hissettigin ne varsa yapmakla cok iyi yapiyorsun canim. Kafani dagit,gez dolas,vücuttan o yorgunluk ve stres bi gitsin,rahat bir kafayla ve vücutla her sey daha iyi olacak. Dualarim seninle ve emek veren tummmmm arkadaslarimla.

Ben cok inaniyorum ve bunu hep soyluyorum sana canim,olacagina yurekten inaniyorum. Kendini iyi hissettigin ne varsa yapmakla cok iyi yapiyorsun canim. Kafani dagit,gez dolas,vücuttan o yorgunluk ve stres bi gitsin,rahat bir kafayla ve vücutla her sey daha iyi olacak. Dualarim seninle ve emek veren tummmmm arkadaslarimla.

Biliyorum dualarının benimle olduğunu canım Allah razı olsun..

İnşallah Rabbım nasip ettiyse anneliği de yaşayacağız. Neticede Nasipten öteye geçemiyoruz. Bu bir ev sahibi veya araba sahibi olmak gibi bir şey değil. Dünyaya bir ruh gelmesinden, bir can gelmesinden bahsediyoruz biz sadece onların dünyaya gelmesine vesileyiz. Eğer o can dünya ya gelecekse Rabbim nasip ettiyse gelecektir. En azından ben geç kalmışlığımla, pişmanlıklarımla beraber elimden geleni yaptım. Gerisi Nasip.. Allah razı olsun canım. Tüm mücadele edenlerin güzel haberlerini alırız inşallah hep birlikte.

Uzaklasman cok iyi zaten sorunlarimizin %99 u aslinda stres tatil kararin cok dogru olmus iyi yapmissin dinlen tatilini yap gel kafan rahat sekilde transferin olur ve insallah sonucun olumlu olucak cnm. Rabbim saglikla versin insallah isteyen herkesle beraber bizlerede evlatlarimizi :dua:

Biliyorum dualarının benimle olduğunu canım Allah razı olsun..

İnşallah Rabbım nasip ettiyse anneliği de yaşayacağız. Neticede Nasipten öteye geçemiyoruz. Bu bir ev sahibi veya araba sahibi olmak gibi bir şey değil. Dünyaya bir ruh gelmesinden, bir can gelmesinden bahsediyoruz biz sadece onların dünyaya gelmesine vesileyiz. Eğer o can dünya ya gelecekse Rabbim nasip ettiyse gelecektir. En azından ben geç kalmışlığımla, pişmanlıklarımla beraber elimden geleni yaptım. Gerisi Nasip.. Allah razı olsun canım. Tüm mücadele edenlerin güzel haberlerini alırız inşallah hep birlikte.
Gec kalma diye bisey yok cnm. Herseyin vakti saati var biz plan kurariz ama ne zamam olucagi yuce yaradanin elinde o daha iyi biliyor bizim icin hangi vakit saat daha hayirli olacagini sakın gec kaldim diye dusunup üzme kendini

Kızlaarr napıyosunuzzz :) ya benim bikaç gündür fazla akıntım var. Acaba transfer sonrası kullandığımız ilaçlar mı yapıyp akıntıtı. Aynı şeyi yaşayan var mı

Iyidir canim,senden naber:)
Progestan fitil kullaniyor muydun,kullaniyorsan o yapabilir.
Bem de iyiyim canım dinleniyorum hala :)
Progestan kullanıyorum evet ondan sonra oluyo ama günde 2-3 defa çamaşır değiştirmek zorunda kalıyorum. Hatta geçen gün pantolonuma kadar geçti o derece oluyo :) bu kadarı normal mi bilemedim

Bem de iyiyim canım dinleniyorum hala :)
Progestan kullanıyorum evet ondan sonra oluyo ama günde 2-3 defa çamaşır değiştirmek zorunda kalıyorum. Hatta geçen gün pantolonuma kadar geçti o derece oluyo :) bu kadarı normal mi bilemedim

Heyecan ne durumda:)
Az kaldi teste,insallah hayirli haberler aliriz.
Canim evet ben de surekli camasir degistirmek zorunda kaldim ve benim daha yeni bugun bitiyor progestanim. Baya ıslaklık oluyor malesef ve baya rahatsiz ediyor ama bebisler icin her seye deger napalim:)

Heyecan ne durumda:)
Az kaldi teste,insallah hayirli haberler aliriz.
Canim evet ben de surekli camasir degistirmek zorunda kaldim ve benim daha yeni bugun bitiyor progestanim. Baya ıslaklık oluyor malesef ve baya rahatsiz ediyor ama bebisler icin her seye deger napalim:)
Ayy az kaldı dünden beri acayip heyecan var. Aman gelsin onlar da katlanırım herşeye normal bi durum olsun yeterkiiii

X