Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlaaaar selam, dün yumurta toplamı işlemi yapıldı. 4 yumurta toplandı, bu sabah doktorum aradı kendisinin tabiriyle 4 ü de cillop gibiymiş :) döllenmiş hepsi de. Pazartesi veya çarşamba günü transferim olcak, o da yarın belli olcak. Benim için dua eder misiniz lütfen.

Kızlaaaar selam, dün yumurta toplamı işlemi yapıldı. 4 yumurta toplandı, bu sabah doktorum aradı kendisinin tabiriyle 4 ü de cillop gibiymiş :) döllenmiş hepsi de. Pazartesi veya çarşamba günü transferim olcak, o da yarın belli olcak. Benim için dua eder misiniz lütfen.

Masallah:nazar:
Masallah:nazar:

Cok sevindim canim. Insalllllah sonu hayirli olur. Dualarim seninle:dua:

Canımm çok sağoll, çok heyecanlıyım. Ne kadar rahatım desem de içim içime sığmıyo şimdiden. Doktorum aradı 4 ü de iyi deyince ellerim titredi, hamilelik haberini alırsam nasıl olurum acaba bilmiyorum

Insan mutluluktan ucacak gibi hissediyor kendini,hele bir de pozitifi gör,inanasin gelmeyecek ve durup durup ben hamile miyim simdi diyeceksin:)
Pozitif dusun,olacagina inan:)
Allahim insallah o gunleri gostersin senle beraber isteyen herkese.

Insan mutluluktan ucacak gibi hissediyor kendini,hele bir de pozitifi gör,inanasin gelmeyecek ve durup durup ben hamile miyim simdi diyeceksin:)
Pozitif dusun,olacagina inan:)
Allahim insallah o gunleri gostersin senle beraber isteyen herkese.
ayy çok heyecanlıııı,amiiinn inşallah allah herkese yaşatsın bu güzel duyguyu

Akupunktura devam ettin mi canim?
Tabi tabi yumurta toplama işlemine kadar devam ettim. Transferden önce de yaparız desi ama pzt olursa sonrasında yaparız artık seansı. Onun çok katkısı olduğunu düşünüyorum. Doktoruml akupunktur doktorum da sürekli iletişim halindeydiler o bile insanı rahatlatıyo. Diğer merkezde akupunktura gittiğimi söyleme fırsatım bile olmamıştı. Bu merkezde doktorum ilk günden itibaren akupunkturu onayladı devam etmemi söyledi.

Canim transfer oldu mu?

Merhaba canım evet bu sabah oldu transferim, inşallah olumlu sonuçlanır diye bekliyoruz şimdi bakalım

3.gun transferi sanirim.
Hayirli ugurlu olsun insallah. Dualarim seninle.
Kendini ve vücudunu hic dinleme. Belirti de arama. Calismiyorsan evdeysen bol bol kitap oku,film izle. Surekli sonucu dusunmemeye calis. Bol su ic. Olumlu sonuc bekliyorum insallah:emir_bebek:

Doktorun neler tavsiye etti ve hangi ilaclari verdi?
Test gunu ne zaman?

3.gun transferi sanirim.
Hayirli ugurlu olsun insallah. Dualarim seninle.
Kendini ve vücudunu hic dinleme. Belirti de arama. Calismiyorsan evdeysen bol bol kitap oku,film izle. Surekli sonucu dusunmemeye calis. Bol su ic. Olumlu sonuc bekliyorum insallah:emir_bebek:

Doktorun neler tavsiye etti ve hangi ilaclari verdi?
Test gunu ne zaman?
Evet canım 3.gün transferi, 4 yumurta toplamıştı diğer ikisi doldurulacak sanırım Çarşamba belli olcak o da. Çalışmıyorum evet, doktorum bugün yarın dinlensen yeter vücudun harekete de ihtiyacı var dedi ama kolay kolay evden çıkacağımı sanmıyorum :) kitaplarımı aldım yanıma onları bitircem bu sürede. bi iğnem için çıkıp gelirim. 4 martta sonucu alcaz inşallah. Ya nasıl değişik bi duyguymuş transfer edilirken görünce ağladım, inşallah olumlu sonuç alırız da ultrasonda da o şekilde görürüzz. İlaçlarım da şunlar;
Ceinone jel, progestan, coraspin, estrofem bi de folibiol. Yarın ve haftaya yapılcak iğnem de proluton

Evet canım 3.gün transferi, 4 yumurta toplamıştı diğer ikisi doldurulacak sanırım Çarşamba belli olcak o da. Çalışmıyorum evet, doktorum bugün yarın dinlensen yeter vücudun harekete de ihtiyacı var dedi ama kolay kolay evden çıkacağımı sanmıyorum :) kitaplarımı aldım yanıma onları bitircem bu sürede. bi iğnem için çıkıp gelirim. 4 martta sonucu alcaz inşallah. Ya nasıl değişik bi duyguymuş transfer edilirken görünce ağladım, inşallah olumlu sonuç alırız da ultrasonda da o şekilde görürüzz. İlaçlarım da şunlar;
Ceinone jel, progestan, coraspin, estrofem bi de folibiol. Yarın ve haftaya yapılcak iğnem de proluton

hayırlı, uğurlu olsun, Allah isteyen herkese nasip etsin. her gün burda yazılanları okuyorum ancak fazla yazmıyorum, dualarım sizinle.

Bu arada akupunkturun etkisini kesinlikle gördüm, doktorum çok şaşırdı çünkü, daha 1 buçuk ay kadar önce 1 yumurta toplandı o da amorf olduğu için transfer aşamasına bile geçilmedi, o sırada akupunktura devam etrim ve bu ay kaliteli 4 yumurta toplandı. Doktorum transfer sırasında kitaplara yazılır senin durumun dedi o derece şaşırdı, imkanı olan benim gibi az yumurtası olan herkese tavsiyemdir

Bu arada akupunkturun etkisini kesinlikle gördüm, doktorum çok şaşırdı çünkü, daha 1 buçuk ay kadar önce 1 yumurta toplandı o da amorf olduğu için transfer aşamasına bile geçilmedi, o sırada akupunktura devam etrim ve bu ay kaliteli 4 yumurta toplandı. Doktorum transfer sırasında kitaplara yazılır senin durumun dedi o derece şaşırdı, imkanı olan benim gibi az yumurtası olan herkese tavsiyemdir

Kesinlikleeee gidebilen herkes gitmeli.

Ben de disari cikmadim ama 2 saatte 1 on dakika yurudum evin icinde. Hic egilmedim,is yapmadim.
Insallah bir sonraki ultrasonda keseyi de goreceksin. Belki de keseleri:)
Allahim hayirla saglikla olumlu sonucu almani nasip etsin.

Ben de disari cikmadim ama 2 saatte 1 on dakika yurudum evin icinde. Hic egilmedim,is yapmadim.
Insallah bir sonraki ultrasonda keseyi de goreceksin. Belki de keseleri:)
Allahim hayirla saglikla olumlu sonucu almani nasip etsin.
ayyyy okurken bile duygulandım,inşallahhhh ister kese olsun ister keseler sağlıklı olsun yeter :)
tuvalet dışında şu an kalkmadım hiç ben ,yarın yavaştan yürümelere başlarım artık.
merkezden çıkarken bile 9 aylık hamileymişim gibi yavaş yavaş yürüyorum fln çok güldüm kendime ama bu aşamaya kolay gelmedik korkuyo insan.Bi de bana ultrason görüntüsünü verdiler durup durup ona bakıyorum deli gibi:KK45:

ayyyy okurken bile duygulandım,inşallahhhh ister kese olsun ister keseler sağlıklı olsun yeter :)
tuvalet dışında şu an kalkmadım hiç ben ,yarın yavaştan yürümelere başlarım artık.
merkezden çıkarken bile 9 aylık hamileymişim gibi yavaş yavaş yürüyorum fln çok güldüm kendime ama bu aşamaya kolay gelmedik korkuyo insan.Bi de bana ultrason görüntüsünü verdiler durup durup ona bakıyorum deli gibi:KK45:

Canim ben de oyleydim valla:KK48::olamaz:
Adim adim yuruyordum. Bir sey olacak diye tedirgin oluyor insan. Bu da cok normal.
Konus onlarla,olumlu msj gonder onlara. Seninle kalsinlar insallah annesi:)

Canim ben de oyleydim valla:KK48::olamaz:
Adim adim yuruyordum. Bir sey olacak diye tedirgin oluyor insan. Bu da cok normal.
Konus onlarla,olumlu msj gonder onlara. Seninle kalsinlar insallah annesi:)
Hastanede dinlenmeye başladığımdan beri konuşuyorum,tutunun güzelce bırakmayın bizi diyorum.Beni öyle görünce eşim de konuşmaya başladı hatta =) inşallah kalırlar canımm desteğin içinn çookkkk sağoll

X