Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Konussun konussun:) benim esim de karnima dokunur oyle konusurdu. Pozitif enerji iyidir:)
Ayynenn karnımı sevip konuşuyo onlarla , duyar onlar beni tutunurlar diyo :)
Bu arada bu sefer hiç kimseye söylemedik,diğerinde benim annem babam abim bi arkadaşım biliyodu,bu sefer kimseye söylemedik,hem onlar stres oluyolar hem de bana soru sordukça ben stres oluyodum.İnşallah olumlu sonuçlanırsa şok olcaklar :))

Ayynenn karnımı sevip konuşuyo onlarla , duyar onlar beni tutunurlar diyo :)
Bu arada bu sefer hiç kimseye söylemedik,diğerinde benim annem babam abim bi arkadaşım biliyodu,bu sefer kimseye söylemedik,hem onlar stres oluyolar hem de bana soru sordukça ben stres oluyodum.İnşallah olumlu sonuçlanırsa şok olcaklar :))

Herkese soylememe konusunda hemfikirim. Ben de sadece annemle kardesime soyledim o kadar. Dedigin gibi olumsuz olunca herkese ayri cevap vermek yorar bence insani.
Annenlere de bir cift minnacik ayakkabi alir gidersin,belki de iki:)
En guzel surpriz olur:)

Herkese soylememe konusunda hemfikirim. Ben de sadece annemle kardesime soyledim o kadar. Dedigin gibi olumsuz olunca herkese ayri cevap vermek yorar bence insani.
Annenlere de bir cift minnacik ayakkabi alir gidersin,belki de iki:)
En guzel surpriz olur:)
ay ben bu cümleleri okuyunca hemen gözlerim doluyoo :)
İnşallah o duyguyu yaşarım,giderim onlara torunlarının ayakkabılarıyla.
az önce boğazıma bişey kaçtı öksürdüm fln eşimi arıyorum hemen ,öksürdüm bişey olur mu diye,ilk gün heyecanı işte daha neler yapcam bu süreçte bakalım :KK48:

az önce boğazıma bişey kaçtı öksürdüm fln eşimi arıyorum hemen ,öksürdüm bişey olur mu diye,ilk gün heyecanı işte daha neler yapcam bu süreçte bakalım :KK48:

Valla yasadiklarimiz ayni:)
Ben de derdim esime oksurdum,hapsurdum bir sey olur mu diye ama merak etme bir sey olmaz allahin izniyle. Sen elinden geleni yaptin,gerisi dua ve tevekkül. Rabbim en hayirlisini bilir.

Merhaba arkadaslar. Bir süredir gelmemistim. Umarim iyi haberler vardir. Benim haberlerim hic iyi degil. Tedaviyi biraktik. Doktorum ümitsiz vakka dedi. Bende napim biraktim. Gerci hepimizin sorunu ayni. Insallah herkese Allah bir evlat nasip eder.

Merhaba arkadaslar. Bir süredir gelmemistim. Umarim iyi haberler vardir. Benim haberlerim hic iyi degil. Tedaviyi biraktik. Doktorum ümitsiz vakka dedi. Bende napim biraktim. Gerci hepimizin sorunu ayni. Insallah herkese Allah bir evlat nasip eder.
Tüp bebek tedavisi mi görüyordunuz ?
Kaçıncı denemeniz? Hemen pes etmiş doktorunuz :KK43:

Hayırlı olsun, inşallah pozitif haberlerini de alırız yakında :)

Arkadaşlar merhaba. Hamile olan arkadaşlara Allah kucaklarina almayı nasip etsin İnşallah.burda hepimizin durumu aynı sanırım. Bende bir yıldır havuz yöntemiyle 3 opu sonrası 3 tane 2. Gün emriyosu dondurabildim.bir yıldır kimi ay kist çıktı kimi ay yumurta yoktu 2. Opu yumurta olgun çıkmadı derken bugüne geldim. 3 opudan önce kendimden umidimi kesmisken 6 yumurtayla opuya girdim ilk defa.4 toplandı ve 4 dude dollendi. Okadar sevinmistimki ikinci gün aradiklarinda 2 tanesinin dondurulacak kalitede olduğunu söylediler.Çok üzüldüm. Ama dedim Allah diğerlerine can versin İnşallah. Şimdi histeroskopi yapilacak sonraki ayda transfer. Sona geldim ama korkularim çok arttı.Okadar mucadelemin sonunda yıkılmak istemiyorum.bu arada 14 yıllık evliyim 3 aşılama 2 negatif tüp bebek denemem var .

Arkadaşlar merhaba. Hamile olan arkadaşlara Allah kucaklarina almayı nasip etsin İnşallah.burda hepimizin durumu aynı sanırım. Bende bir yıldır havuz yöntemiyle 3 opu sonrası 3 tane 2. Gün emriyosu dondurabildim.bir yıldır kimi ay kist çıktı kimi ay yumurta yoktu 2. Opu yumurta olgun çıkmadı derken bugüne geldim. 3 opudan önce kendimden umidimi kesmisken 6 yumurtayla opuya girdim ilk defa.4 toplandı ve 4 dude dollendi. Okadar sevinmistimki ikinci gün aradiklarinda 2 tanesinin dondurulacak kalitede olduğunu söylediler.Çok üzüldüm. Ama dedim Allah diğerlerine can versin İnşallah. Şimdi histeroskopi yapilacak sonraki ayda transfer. Sona geldim ama korkularim çok arttı.Okadar mucadelemin sonunda yıkılmak istemiyorum.bu arada 14 yıllık evliyim 3 aşılama 2 negatif tüp bebek denemem var .
İnşallah hersey gönlünüzce olur.. Allah ve yardimciniz olsun.. çok emek vermişsiniz dualarım sizinle..Allah çok büyük..

Herkes nereye kayboldu kaç haftadır? Arada girip bakıyorum saklanmış çoğumuz nerelerdesiniz? :kahve:

İnşallah hersey gönlünüzce olur.. Allah ve yardimciniz olsun.. çok emek vermişsiniz dualarım sizinle..Allah çok büyük..
Çok teşekkür ederim canım. Allah hepimizin emeklerinin karşılığını versin İnşallah. Duaya çok ihtiyacım var gerçekten.Bende herkes için ediyorum.

Merhaba. Bende Fsh yüksekliği yüzünden hamile kalamayanlardanım. Bu ay içerisinde k.maraş tüp bebek merkezine gittim. Fsh 28 olmuş. Doktor Hsg ve Amh istedi. Dün hsg yapıldı. Çok zordu ama çocuk için çekilen acıya değer,amh sonucum henüz çıkmadı . Nisan ayı içerisinde eşime randevu aldık sonuçların hepsini görelim ona göre bir değerlendirme yapalım dedi. Fsh diğer ay tekrar ölçelim stres hava bile etkiler dedi ilaç olarak d vitamini ve folik asit verdi. HSG sonucunda tüpler ve kanallar açık herhangi bir sıkıntı yok,rahimde ve yumurtalıklarda kist miyom ya da enfeksiyon yok. Sadece Fsh yüksek amh sonucumda iyi gelir inşallah dualarınızda benide unutmayın

illusive illusive cnm sen nasilsin transferin ne zaman yada oldj mu hadi insallah sendende guzel ve hayirli haberler alicaz cnm. Inaniyorum. B bursa_83 cnm sen nasilsin bebis nasil ne durumdasin.

Iyiyim canim,sen nasilsin? Senin nasil gidiyor?
Bebisi gecen hafta gorduk en son,iyiydi,uyuyordu gittigimizde:)
3 hafta sonra yeniden kontrol var. Folik ve coraspini kesti,previt positive vitamin verdi. Bulantilar azaldi,yine oluyor ama eskisi gibi yogun degil.

X