Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim ben biostero ve dogum kontrol hapini ayni anda ictim,bir sorun olmaz. En fazla bir dahaki ay test yapar ve bundan sonra daha dikkatli olur bence.

Canim ben biostero ve dogum kontrol hapini ayni anda ictim,bir sorun olmaz. En fazla bir dahaki ay test yapar ve bundan sonra daha dikkatli olur bence.
Tamam canım sagol. Birkaç olumsuz yorum okudum, zaten rezervimiz az, olumsuz etkiler mi acaba diye bir düşünceye kapıldım. Rahatlattiniz sagolun

ayy tarif duruyo mu sende canım,ben de yapayım

Yazarim canim.
Akupunktur nasil gidiyor?
gayet iyi gidiyo şu an canım.Yarın 3.seansa gitcem.Doktorumu çok sevdim.son anda doktorumda bi değişiklik yaptım iyiki de yapmışım diyorum şimdi.çok pozitif kendisi de tüm çalışanlar da.iğnelerden sonra ışıkları kapatıp kendini dinle diyo yalnız bırakıyo beni.o anda senin söylediklerin gibi rahatlatıyorum motive ediyorum kendimi

Onun pozitifligi sana da yansir,isteyerek ve inanarak gittigin de belli canim,insalllah faydasini gorursun. Olumlu cumleleri soyleye soyleye vücudunu pozitif yonde etkileyeceksin,inaniyorum ben.

ayy tarif duruyo mu sende canım,ben de yapayım

Cavdarli poğaça
Cavdar unu
3yumurta
1 bardak yogurt
Yarim cay bardagi zeytinyagi
Karbonat

Butun malzemeler karistirilip yogurulacak. Harcın icine istege gore zeytin,pirasa,ispanak konulabilir.

Cavdarli kurabiye
1.5su bardagi yogurt
2yumurta
Yarim bardak tahin
Yarim cay bardagi pekmez
1 yemek kasigi keten tohumu
2-3 kuru erik
10 tane küp küp dogranmis kayisi
2 tatli kasigi tarcin
1 çimdik tuz
2 avuc ceviz
1 cay bardagi bal
Yarim su bardagi zeytinyagi
1.5 cay kasigi karbonat

Cavdar ununu kek kivamina gelene kadar ekleyin ve kasikla karistirin. Onceden ısıtılmamis firinda hafif pembelesinceye kadar pisirin.

çookk teşekkürleerrrrrr

Kızlar, benim ilk tüp bebek olmadı, kürtaj oldum yaklaşık 2 ay önce. En son kürtaj sonrası kontrolde doktorla görüştüğümüzde, bana direk bir dahaki adette gel, tekrar rahim filmi, sonraki ay histereskopi, sonraki ay tüp bebek dedi. Çünkü fsh yüksekliğinin yanısıra spiralden ötürü rahim içi yapışma da var bende ve kürtaj sonrası giren kramplardan ve sancılardan da anladım ki tekrar yapıştı.

Geçen ay gitmeyi hiç düşünmedim, stresli geldi 3 ay yattım, 2,5 ayı hamilelik ve düşmesini beklemekle geçti falan neyse..

Şimdi sorum şu arkadaşlar, ben kilo vermek istiyorum. Şu anda vücudum çok ağır geliyor, nefes nefese kalıyorum. Her halükarda güzelim ama giydiğimi yakıştıramıyorum filan koşu bandı aldım, ben 3-4 ay diyet yapayım diyorum, fsh değerlerine de iyi gelir mi acaba? Ramazan dan sonra benim oğlanın sünneti de olacak, yani tekrardan bir tüp bebek eylül gibi girer bizim gündeme. Çok mu gecikmiş olurum?

Yani başka bir jinekolojik sorun olsa erteleyebilirim ama fsh da zaman aleyhimeymiş hissediyorum. Yaş 30, seneye 31 olacak.

Bir doktor arkadaşım geçem çocuk yapacağım diye sağlığından olma, önce vücudunu toparla, sonra başla dedi. Bir başka arkadaşım da, sebün daha önce 24 kg verdin, yine verirsin. Art arda yap tüp bebeği, geciktirme dedi. Doktorumla da konuşacağım tabi ki ama siz ne tavsiye edersiniz kızlar?

Bu arada hedefe kitlendiğim gibi yapan bir insanım, irade güçlü ama ailem sebebiyle 3 yıldır fena sıkıntıdaydım, o zamanın birikimi bu kilolar. 4 ay sonra en az 12 kg gider allah ın izniyle

Selam kızlarr. Az önce hastaneden geldim. İğnelere başlıyorum bugün test sonuçlarım çıkınca. Hastane telaşıyla sormadım hemşirelere. Bana rapor alabileceğimi söylediler. Bu rapor ne işe yarıyo nasıl Alabiliyoruz raporu biliyo musunuz

Hayirli olsun canim tedavin. Insalllllah bir sürü embriyon olsun ve en onemlisi sana bebis olsun

Heyet raporundan bahsetmistir diye dusunuyoum. Universite hastanelerinden cikariyorsun. Heyet raporun oldugu zaman merkezin ucretinin ve ilaclarin yarisini oduyorsun,baya iyi oluyor yani:)
Ben direk cerrahpasadan aldim,gidip bir suru tahlil falan yaptirmistim ama bazi merkezler bu islemleri kendileri organize edip rapor cikarma isini kolaylastiriyormus,senin merkez oyle olabilir.
Istanbulda mi yaptiriyordun tedaviyi?

Canim ben olsaydim biraz beslenme ve sporla hazirlik yapardim ama eylule kadar beklemezdim. 3-4 ay hazirlik yapip uygunsam,maddi manevi, baslardim.

Gelsin spor,gitsin kilolar

ankaradayım canım ben,bugün iğnelere başlamam da gerekiyo,başlamadan önce hemen rapor çıkar mı,iğnelerin ücretinde de yarısını ödeme gibi bi şansımız oluyo mu.Evrakları tamamlayıp bize getir eczanelerde görürler dedi hemşireler bugün

Benim ilk tedavimde 3000 civariydi igneler,ben 1000 tl ye aldim raporla.
Canim eger heyet raporuysa dedikleri ben 1 haftada cikardim ama dedigim gibi bazi merkezler kendileri hemen hallediyor.

Eger rapor cikarmayi dusunuyorsan,eczaneden ilaclari alirken soylersin,raporum cikinca ucreti geri alabilir miyim diye. Kolaylik saglayan eczaneler var. Ucretin hepsini oduyorsun,raporu goturunce de ucretin bir kismini geri aliyorsun.
Bahsettigi heyet raporuysa hemsirenin,bence cikar. Boyle bir hakkim varken neden faydalanip,yari ucret odemeyesin. Hemsireyle konus bakalim ya da muhasebeciyle,ne yapman gerekiyor ve hemen cikar mi.

sana yazdıktan sonra eczaneye gittim canım sağolsun yardımcı oldu,raporun çıkınca yardımcı olurum fiyatkonusunda dedi.şimdi belgeleri tamamlamaya başlıcam çok teşekkür ederim canım.sen nasılsın buarada

Canim ben olsaydim biraz beslenme ve sporla hazirlik yapardim ama eylule kadar beklemezdim. 3-4 ay hazirlik yapip uygunsam,maddi manevi, baslardim.

Gelsin spor,gitsin kilolar
De mi yaa? İnşallah, sonra zaten arka arkaya denerim diyorum, tutmazsa. Önce ben hazırlanayım. Bu arada benim iki dondurulmuşum var, bir dahaki sefer onlar kullanılacak. Direk transfere mi alırlar beni, yoksa iğne tedavisi olur mu yine?

Iyi olmus canim:)
Hangi igneyi kac doz verdiler?

Ben de iyiyim canim. 3 gundur mide bulantim var baya. Onun disinda bir sorun yok allaha şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…