Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kitabin bircoguna uydum. Calistigin icin mi zorlaniyorsun canim? Calisırken uymak kolay olmayabilir tabi,haklisin.
Aslında uygulanabilir şeyler ama ben devamını getiremiyorum. Çalışırken de biraz zor oluyor galiba. Sabahları erken çıktığım icin hiç kahvaltı yapamıyorum iki litre su icemiyorum, dışarıda WC ye gidemedigim için. Hafta sonları dikkat edebiliyorum. Paketlenmiş gıda,abur cubur uzun süredir tuketmiyorum zaten. Ekmek de hiç yemiyorum, hafta sonu kahvaltıda yiyorum sadece. Dışarıdan yemek çok nadir yeriz. Dikkat etmeye çalışıyorum aslında genel anlamda ama bir plan yapıp biraz daha düzenli beslenmek istiyorum.

Cok sağol canım. Bana rehber olsun :)

Canim haklisin tabi,calisirken zor olur,evde olsan daha duzenli yapabilirsin. Subat tatiline az kaldi,15 gun de olsa daha duzenli beslenirsin,kac gun olsa kardır.
Sabahlari pogaca türü şeyler yerine evde bi tost veya sandvic yapabilsen,onun bile faydasi olur.

Şubat tatili için plan yapıyorum canım, tatilde alışıp devam ettirmek istiyorum. Hatta pazartesi den itibaren başlayacağım uygulamaya. Çavdar unu aldım ekmeğimi kendim yapicam :)

Şubat tatili için plan yapıyorum canım, tatilde alışıp devam ettirmek istiyorum. Hatta pazartesi den itibaren başlayacağım uygulamaya. Çavdar unu aldım ekmeğimi kendim yapicam :)

En guzeli aslinda canim eve kendin yapman,akupunktur doktorum bana da cavdarli ekmek tarifi vermisti ama ben yapamamistim bir turlu
Hatta cavdarli kurabiye ve pogaca tarifi vermisti,canin cok cekerse cavdarli yaparsin demisti:)
Dedigin gibi 15 gun az degil,vücudun alisir,devami da gelir.

Ben de internette bir tarif buldum onu yapacağım. Ama bugün hiç fırsat olmadı yapmaya :) belki yarın yapabilirim

B bursa_83 canım kafama birşey takıldı. Ben geçen ay Yasmin kullanmıştım ya, ama aynı zamanda doktor hemen başla dedigi için biosteron a da başlamistim. Bana 21. Gün progesteron tahlili yapalım dedi, tabi yasmin kullandığım için yumurtlama olmadı ve tahlil sonucu düşük çıktı. İlaç kullandığımı söyleyince, ben sana yasmin vermistim değil mi, tabi ilaç etkisi bu dedi, unutmustu bir ay doğum kontrol hapi kullanalım dediğini. Şimdi ben aynı zamanda biosteron da kullandım, acaba bir sorun olmuş mudur, bana bir zararı olmuş mudur? Doktora sormak hiç aklıma gelmedi, biosteron'u araştırdıkça kafama takıldı.

Son düzenleme:
Bir sorun olacağını sanmıyorum, biosteronu hiç bırakmadan aylarca kullandım bu sırada tedavi olduğum günler de oldu. Doktorun yasmin verdiğini unutması asıl problem bence. Çok insan görüyorlar ve yoğunlar ama nolursa olsun not alıp ona göre konuşmalılar, böyle olunca çok üzülüyor ve kızıyorum. Yasmin yumurtlamayı engelliyor 21. gün progesteron testi istenmesi zaten saçma değil mi hem?

Evet çok güvenerek gitmiştim ama böyle bir hata yapması beni de düşündürdü ve güvenim sarsıldı. Hem 21. gun gel dedi, ben de bir bildiği var herhalde diye gittim, sonuçtan sonra konuştuk, o zaman hatirlattim ilaç kullanmıştım diye, hatasını o da farketti, bir daha yaparız kafana takma gibi şeyler söyledi.

Şimdi acaba biosteronu da unutarak mı kullan dedi diye düşündüm bir zararı olmasından korktum

Şimdi acaba biosteronu da unutarak mı kullan dedi diye düşündüm bir zararı olmasından korktum
Biosteron dhea ile cyclo progynova'yı doktor reçetesi ile aynı anda içtiğim oldu, cyclo yumurtlamayı baskılamıyor yasmin baskılıyor, bunun dışında çok farkları yok sanırım. Bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

Tamam umarım olmaz. Çok teşekkür ederim

Canim ben biosteron ve dogum kontrol hapini ayni anda ictim,bir sorun olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…