Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynenn cnm haklısınn 2 senedır ilk defa gecımktı bnm kı genelde geri ye gelir ileriye gtmez ilaçlardaann iştee
böyle böyle bozuyorlar hormonlarımızı..sırf o sebeple geçen ay ilaç kullanmadım dedim bu benim hormonları bozup adet düzenimi bozacak durduk yerde menopoza sokar bu adam beni dedim :p

hayııtt hayııtt dedık kahvaltıdan önce sözde içicem aklımda kahvaltımı yaptm bıtırdım anca aklıma tekrar geldi :d unutmusum

aynen canım incir prolaktini yükseltir muhtemelen tsh da yüksek çıkmıştır...1 ay testere ve hayıt da iç mutlaka, hayıt mucizevi bir şekilde hormonları düzenliyor.. 1 ay sonra bir şey kalmaz... fsh falan nasıl?

Fsh normal ama dediğin gibi tsh ta yüksek çıktı.. Fazla değil 1 puan yüksek ikiside ama beni mahvetti 1 aydır psikolojim bozuldu

yok c
Fsh normal ama dediğin gibi tsh ta yüksek çıktı.. Fazla değil 1 puan yüksek ikiside ama beni mahvetti 1 aydır psikolojim bozuldu
anım psikolojini bozmayacaksın, psikoloji çok önemli, stres yapmadan kürlerini uygula, sağlıklı beslenmeye çalış, nasıl düzene girdiğine hayret edeceksin...

grip haricinde iyiyim canım. 4 gündür antibiyotik kullanıyorum ama halen düzelme yok. iltihap olmasından dolayı biraz uzun sürecek sanırım. istirahatteyim.
ben de bugün antibiyotiğe başladım şu rahim filmi için sabah akaşam içilecek :KK43: enfeksiyon olmasın diyeymiş...

çokgeçmiş olsun tatlım dikkat et kendine

Çok sağol tatlım. seninde rahim filmin rahat geçer. topiklerde okudum. rahim filmi öncesi ağrı kesici yapıyorlarmış. onu geç yaptırma.

kızlaarrrr bu çakışır otunun pek faydası var haaa, 1 saattir okuyorum topiklerde, kullanan o ay hamiş kalmış :p

içirin eşlere...

çakışır otu faydaları:

Anında ereksiyon kuvveti vermeye yardımcı olur.Cinsel kuvveti olağanüstü arttırmaya yardımcı olur.iktidarsızlığı gidermeye yardımcı olur.Cinsel ilişki sayısını arttırmaya yardımcı olur.Doğurganlık etkisi sağlamaya yardımcı olur.Sperm sayısını yükseltmeye yardımcı olur.Spermanın kalitesini arttırmaya yardımcı olur.Cinsel ilişkideki stresi , korkuyu ve tedirginliği yok etmeye yardımcı olur.Erkeğin kendine olan güveninin artmasına yardımcı olur.Çiftler arasındaki cinsel mutluluğu maksimum düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

kızlar biz dün akşam başladık akşamları içireceğim sadece 1 çay bardağı :KK66:
Bende mi alsam esime acaba... bide bu hayiti ve cakisiri nerden alabikirim

X