Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Mrb lar benim de fsh çok yüksek e2 dusuk ilk tedavimde 1 yumurtam oluştu dollenme olmadi 2 de tedavim yarım kaldı e2 dusukmus buda yumurtanın gelişimini baskiliyomuş ve yunurta kalitesizmis tedavim iptal oldu gelecek ay gitcem ama hazırlıklı gitcem bu sefer :KK16:adet 2 günü bal çörek otu tarçın karışımı yedim 10 gün boyunca aç karnına ayrıca soğan kürü yaptım 15 gün boyunca o bitti suan aslan pençesi ve hayit suyu içiyorum ayrıca quenzim vitamini içiyorum d vitamini b12 vitamini arada bir kuru badem fındık incir yiyorum başka ne yapsam acaba evet en onemlisi inanıyorum olcak Rabbimin5izniyle

Çok zorlu bir surec ben acımasız dr kara gitcem pozitif sonucumu gostercem sizden büyük Rabbim var dicem öyle konuştular ki o zamanlar tabi tecrubesizdim aglaya ağlaya çıkıyordum cümleler beynimde dolaşıyordu ama artık öyle değilim zaten bu hayatta elde ettiğim herşeyi mücadele ederek elde ettim buda olcak inanıyorum suan neler yapabilirim onu düşünüyorum bu başlığı yazan kişi 2 gundur okuyorum sen ne tatlı bir insansın terapi gibi geldin Allah razı olsun no_name_ no_name_

Çok zorlu bir surec ben acımasız dr kara gitcem pozitif sonucumu gostercem sizden büyük Rabbim var dicem öyle konuştular ki o zamanlar tabi tecrubesizdim aglaya ağlaya çıkıyordum cümleler beynimde dolaşıyordu ama artık öyle değilim zaten bu hayatta elde ettiğim herşeyi mücadele ederek elde ettim buda olcak inanıyorum suan neler yapabilirim onu düşünüyorum bu başlığı yazan kişi 2 gundur okuyorum sen ne tatlı bir insansın terapi gibi geldin Allah razı olsun no_name_ no_name_
Caniiim, Allah senden de razı olsun, hiç ama hiç moralini bozma lütfen, sana uzuuuuun bir mesaj gönderdim, oku lütfen, gelecek Allahın izni ile bebisin, sabret ne olur...

Ne güzel. Ben de pozitifligi başarabilsem inşallah
Sen hamile kalabilen bir insansin masllah allahin izniyle tez zamanda senin olacak minnosun..pozitifligi ben de beceremiyorum ama caba gosteriyorum.kendime hep:bunca zaman stres yaptin neye yaradi.sal hakan yaraliya (doktorum olur) mevlam kayira diyorum.soz verdim kendime cabalamicam kafami tastan tasa vurmicam.

Sen hamile kalabilen bir insansin masllah allahin izniyle tez zamanda senin olacak minnosun..pozitifligi ben de beceremiyorum ama caba gosteriyorum.kendime hep:bunca zaman stres yaptin neye yaradi.sal hakan yaraliya (doktorum olur) mevlam kayira diyorum.soz verdim kendime cabalamicam kafami tastan tasa vurmicam.
Süper. Ama elimde degil. Millet patir patir dogururken benimki ya düşüyor. Yada sağlıksız gebelik oluyor. Bunda da var bir hayır diyorum. Ama yaş sürekli ilerliyor. 37 yaşındayım :KK43:

Süper. Ama elimde degil. Millet patir patir dogururken benimki ya düşüyor. Yada sağlıksız gebelik oluyor. Bunda da var bir hayır diyorum. Ama yaş sürekli ilerliyor. 37 yaşındayım :KK43:
ama soylede düşün hamile kalabiliyorsun buda önemli ve sağlıklı bebeğin olurr inss uzulmekte haklısın ama geçmişi düşünmekle ilerleyemiyoruz canım birşeyler yapalım gerisi Allahtan ben sadece boş boş beklemeyi kabullenemiyorum

Aslinda patir patir doguranlar kadar bizim gibi mucadele eden de cok.tup bebek merkezleri tiklim tiklim.zaman durmuyor ama hayirli zamanda olsun minnoslar.allahim bizi mahrum etmesin.

X