Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

NAsılsınız Canlar
Bugun adetime ve teste 10 gün var
Ben direk adet öncesi sendroma girdim
Her ay tam 10 gün önce olur tatlı krizi
Nutellalı muzlar ceviZler derken kudurdum gerçekten
Normalde hiç yemem
Hatta tam geçen adetimden 10gün önce yedim çikolata:hamarat:
İnsalla adet felan olmam
o_O
:dua::dua:

NAsılsınız Canlar
Bugun adetime ve teste 10 gün var
Ben direk adet öncesi sendroma girdim
Her ay tam 10 gün önce olur tatlı krizi
Nutellalı muzlar ceviZler derken kudurdum gerçekten
Normalde hiç yemem
Hatta tam geçen adetimden 10gün önce yedim çikolata:hamarat:
İnsalla adet felan olmam
o_O

Iyidir canim,senden naber?
Kullandigin ilaclardan dolayi adetin tam gununde gelmeyebilir. Adet moduna girme yani:) normalde yemedigin seyleri yemen embriyonun tutunmasindandir insallah.

Canim nasilsin?
Bi belirsizlik vardi en son,merak ettim seni,insallah kalp atislarini saglikla duymussundur.
kalp atışlarını duyduk canım, 7. Haftada ama malesef olmadı. Pazar günü kanamayla acile gittik. Salı günü de kalp atışı durdu. Düşük oluyor şu anda. İnşallah kürtaja gerek kalmaz diye umud ediyoruz. Hayırlısı olsun. 3-4 ay ara vermeyi düşünüyorum şimdilik.

Sen ne yaptın, opu oldu mu? Güzel haberler verirsin inşallah.

kalp atışlarını duyduk canım, 7. Haftada ama malesef olmadı. Pazar günü kanamayla acile gittik. Salı günü de kalp atışı durdu. Düşük oluyor şu anda. İnşallah kürtaja gerek kalmaz diye umud ediyoruz. Hayırlısı olsun. 3-4 ay ara vermeyi düşünüyorum şimdilik.

Canim benim cok uzuldum. Hayirlisi olsun insallah. Kurtaja gerek kalmadan atlatmani diliyorum. Kafa dinlemek iyi gelecektir canim.

Benim 10 gun once opu oldu. 1 embriyom oldu,onu da dondurduk. Simdi adet olmayi bekliyorum. Yeniden ignelere baslayacagiz ve havuz yapmaya karar verdik. Vücudu birkac ay dinlendirdikten sonra da transfer olacak. Bir de havuzu deneyelim bakalim. 2-3 embriyo transfer edilince şans %10 da artabiliyormus.

Bende düşük yaptım. Kürtaj istemediğim için doktor ilac verdi. Onu icince kanamayi artirip icerdeki parçaların atılması sağlanıyor. Doktora Sor. Ilacin adını unutttum ne yazık

Geçmiş olsun

Canim benim cok uzuldum. Hayirlisi olsun insallah. Kurtaja gerek kalmadan atlatmani diliyorum. Kafa dinlemek iyi gelecektir canim.

Benim 10 gun once opu oldu. 1 embriyom oldu,onu da dondurduk. Simdi adet olmayi bekliyorum. Yeniden ignelere baslayacagiz ve havuz yapmaya karar verdik. Vücudu birkac ay dinlendirdikten sonra da transfer olacak. Bir de havuzu deneyelim bakalim. 2-3 embriyo transfer edilince şans %10 da artabiliyormus.
Hayırlı olsun, inşallah bebişe dönünşecek yumurtalardır bunllar. Kucağına almayı nasip etsin allah.

Evet, yorucu bir süreçti benim için de.Hayırlısı olsun hakkımızda. Artık Bir daha ki sefere inşallah :)

Bende düşük yaptım. Kürtaj istemediğim için doktor ilac verdi. Onu icince kanamayi artirip icerdeki parçaların atılması sağlanıyor. Doktora Sor. Ilacin adını unutttum ne yazık
Doktor da önce ilaçla deneyeceğiz dedi. Histereskopiyle yapışıklıkları açmışlardı zaten. Kürtajla tekrar yapışmasın istiyorlar. Çok teşekkürler. 8 haftada olsa çift çizgiyi görmek güzeldi :)

Hayırlı olsun, inşallah bebişe dönünşecek yumurtalardır bunllar. Kucağına almayı nasip etsin allah.

Evet, yorucu bir süreçti benim için de.Hayırlısı olsun hakkımızda. Artık Bir daha ki sefere inşallah :)

Amin canim insallah saglikla cozunup transfer edilir.

Vatanimizin her kosesinde cocuklarimiza bir harf ogretebilmek icin canla başla calışan tum ogretmenlerimizin gununu kutluyorum.
hepyek-34 hepyek-34 @hayatbuiste :KK200:
En Büyük TÜRKİYE
:KK200::KK200::KK15: canimmmmmm tesekkur ederim. sen nasilsin. nasil gidiyor hadi guzel haberlerini alicaz insallah. benimde pazartesi kese kontrolum var . beklemedeyiz

Doktora kontrole gittigimde doktor icerde parça kalmamış. Kürtaja gerek yok demisti. Çok şükür kürtaja gerek kalmadı. Çünkü kürtajdan sonra rahimligin iyilesmesi baya sürüyor. Tüplere bile zarar verilebilir. Yapisma sorunu olabilir.

Cok sukur canim atlatmissin,allah bir daha yasatmasin insallah. Dondurulmus embriyonuzdan vazgecmistin sanirim degil mi,yeniden tedavi olmayi dusunuyordun?

:KK200::KK200::KK15: canimmmmmm tesekkur ederim. sen nasilsin. nasil gidiyor hadi guzel haberlerini alicaz insallah. benimde pazartesi kese kontrolum var . beklemedeyiz

Iyiyim canim ben de,napayim,kafa dagitmak icin bol bol geziyorum,esim sehirdisindaydi,2 gundur annemle sinemalardayiz:KK76:
Kendimce stresten uzakdurmaya calisiyorum iste. Bebek fikrinden uzaklasmak iyi gelir belki.

Ayy hadi insallah keseyi de gorursun ve bir asamayi daha atlatmis olursun. Kizina soyledin mi,kalp atisini mi bekliyorsun?

Iyiyim canim ben de,napayim,kafa dagitmak icin bol bol geziyorum,esim sehirdisindaydi,2 gundur annemle sinemalardayiz:KK76:
Kendimce stresten uzakdurmaya calisiyorum iste. Bebek fikrinden uzaklasmak iyi gelir belki.

Ayy hadi insallah keseyi de gorursun ve bir asamayi daha atlatmis olursun. Kizina soyledin mi,kalp atisini mi bekliyorsun?
Ahh cnm sorma okulda kizlara reglim gecikti hamile olabilirim dedim. aninda eczaneye gidildi test alindi bana yap yap neyse yaptim. ve sonuc zaten malum Allah ciglik vs ben gene bi heycan ilk ogreniyomus gibi o gazla eve gelince babasiyla soyledik oda teyzeleri halalari anneanne masallah herkese whatsaptan soyluuo kardesim olcak diye derken yakin cevre herkes ogreniyo cnm. Rabbim utandirmasin insallah...:dua:

Cok sukur canim atlatmissin,allah bir daha yasatmasin insallah. Dondurulmus embriyonuzdan vazgecmistin sanirim degil mi,yeniden tedavi olmayi dusunuyordun?
Amin inşallah sağolasın. Dondurulmuşlardan vazgeçtik. Sifirdan tedaviye başlayacaz. 0cak- Şubat ayina düşünüyoruz. Bakalım hayırlısı inşallah.
Sen hangi aşamadasin?

Amin inşallah sağolasın. Dondurulmuşlardan vazgeçtik. Sifirdan tedaviye başlayacaz. 0cak- Şubat ayina düşünüyoruz. Bakalım hayırlısı inşallah.
Sen hangi aşamadasin?

Hayirlisi olsun canim insallah. O zamana kadar vitaminlerle ve gidalarla takviye yapabilirsin. Peki neden olmadigina dair bir arastirma yapalim falan dedi mi doktor?

Benim 10 gun onceki opumdan 1 embriyom oldu ve 1 hafta once donduruldu. Adet olacagim bugun yarin,yeniden baslayacagiz,embriyo elde edersek onu da donduracagiz. Sonra vücut dinlenince de transfer olacakinsallah.

Hayirlisi olsun canim insallah. O zamana kadar vitaminlerle ve gidalarla takviye yapabilirsin. Peki neden olmadigina dair bir arastirma yapalim falan dedi mi doktor?

Benim 10 gun onceki opumdan 1 embriyom oldu ve 1 hafta once donduruldu. Adet olacagim bugun yarin,yeniden baslayacagiz,embriyo elde edersek onu da donduracagiz. Sonra vücut dinlenince de transfer olacakinsallah.
Havuz yöntemi yapıyorsun. Hayırlı olsun

Tüp doktorlari özellikle benim dr sadece tüp bebekle mesgul. Testle felan uğraşmıyor . Olmadı mı yeniden Transfer. Yeniden tüp bebek yaptırıyor. Para göz olmuş resmen. Son defa sifirdan tedaviye başlayıp tutmasa istanbulda yaptirmayi düşünüyoruz

X