Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim cok zor bir durum ama bebegi sana kotu davranmamasi icin istersen ve kendini kasarsan vücut ters tepki verebilir.
Karsilikli konusmayi denedin mi kv nle?
Zaten muhtemelen öyle oldu yüksek fsh bundan dolayı oldu diye düşünüyorum çok kastım her ay bata gün saydım karşılıklı konuştum tabiki ama kafasında bişeyler kurup sonra o kurduklarına kendi inanınca ben ne konuşsam boş

Zaten muhtemelen öyle oldu yüksek fsh bundan dolayı oldu diye düşünüyorum çok kastım her ay bata gün saydım karşılıklı konuştum tabiki ama kafasında bişeyler kurup sonra o kurduklarına kendi inanınca ben ne konuşsam boş

Sen uzerine duseni yaptiysan gerisini dusunme canim. Esin de seni sık sık gorusecegiz diye zorlamiyorsa ki zorlamiyor anladigim kadariyla,mesafe koy arana canim. Kimse senden onemli degil. Sen kapini kapadiginda mutluysan gerisini bosver. Tabiki de karsilikli sevgi saygi olmasi cok guzel. Ama sana zarar veren bir duruma donustuyse de artik kendini ve yuvani korumalisin.
Fsh rakamsal olarak dusebilir tahlil sonuclarinda veya daha da yukselebilir,bu cok onemli degil. Ama senin rahat olman onemli. Vücudunu kasmaman lazim.

Cnmmm sonucu aldim cok sukur cok bekletti beni bu sonuc oldum meraktan demorolizze oldum idrarda cikmadi uzuldum ama nihayett cok sukurler olsun Yaradanima pozitifi gordum. Yarin merkeze gidicez deger kontrolu tekrar kan vericem. Allah im tamamina erdirsin insallah ve tez vakitte insallah senden de guzel haber alicaz buna gonulden inaniyor ve yurekten dualarimdasiniz cnm.
Cok sevindim canim hayirli olsun..allah tamamina erdirsin ins

Barda,babam ve oglum,unutursam fisilda gibi filmleri ceken çağan ırmağın son filmi tam bir hayalkırıklığı. Bu filmi nasil cekmis anlamadim:KK12:

Amin inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin Sürekli benden nefret ettiğini beni istemediğini söyleyen bi kv varken tatile de çıksak sonuçta illa bi gün yine görüşeceğim ama farkettim ki hayıt otu sakinleştiriyor 2 gündür çok takılmıyorum
Allah yardımcın olsun inşallah seninde canım ,benimki de aynı bi farkı yok yani sen esinle mutluluğuna bak boşver onun ne dediğini degmez kendini üzüp strese sokmaya ben takmıyorum artık esimde beni desteklediği için konuşsun konuşsun dursun takılmıyorum

Okumadim cnm.yesil deniz kabugu ve kanadik kirik kuslari okudum bu hafta.az kaldi kanadi kirik kuslar

Dram ama cok guzel bir kitap. Uçurtma avcisi diye bir kitap varmis,dunya listelerinde bir numara olmus,yazarin ikinci kitabiymis bin batmayan gunes. Tavsiye ederim. Benim de az kaldi.

Yeni kitaplara baslayacagim. Tavsiye eder misin bu kitaplari? Baska kitaplar da olabilir,cok begendiklerin arasinda.

Dram ama cok guzel bir kitap. Uçurtma avcisi diye bir kitap varmis,dunya listelerinde bir numara olmus,yazarin ikinci kitabiymis bin batmayan gunes. Tavsiye ederim. Benim de az kaldi.

Yeni kitaplara baslayacagim. Tavsiye eder misin bu kitaplari? Baska kitaplar da olabilir,cok begendiklerin arasinda.
Valla yesil deni kabugunu siddetle tavsiye ederim.kanadi kirik kuslar da guzel ayse kulinin.

Ozelden yazayim

X