Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

:))

3ü de dollense tabiki cok sevinecektim ama yine de cok şükür 1 tane embriyocuk var. Hem belki bu biriktirme sayesinde cok istedigimiz ikizlerimize kavusuruz:emir_bebek::emir_bebek:
Her iste bir hayir vardir.
Insan ne kadar yumisi varsa hepsi dollensin ve 1.kalite olsun istiyor.ama yazdigin bise dikkatimi cekti orta kaliteler de tutabiliyormus bana da doktorum oyle demisti

İnşallah bu tedaviniz başarılı olur canım, doğru düşünmüşsünüz, ayrıca şanslıyız ki eşlerimiz de bize destek oluyor bu çok çok önemli. Bir arkadasımın 5 yıldır çocuğu olmuyor ama tedavi de olamıyorlar eşi karşı çıktığı için. Şimdi 5.güne kadar arayıp haber verecekler değil mi? İnşallah minik bezelye son güne kadar süper kalitede devam eder. 1 tane diye üzülme ona şimdiden enerji gönder tutacağına inandır kendini :anne:

Cok sükür canim,maddi manevi hakkini odeyemem esimin. Gercekten de tedavi olabildigimiz icin hepimiz cok sansliyiz.

3 aydir kendimce hazirlandim ve yine 1 tane diye biraz buruğum bugün. Bikac gun sonra daha iyi olurum.Bu hazirligin sayiya bir faydasi olmamis,insallahkalitesine olmustur.

Yarin 3.gun embriyosu olarak dondurulacak canim,5e kadar beklenmeyecek.

Senin nasil gidiyor canim?
Ne kadar kaldi?

Insan ne kadar yumisi varsa hepsi dollensin ve 1.kalite olsun istiyor.ama yazdigin bise dikkatimi cekti orta kaliteler de tutabiliyormus bana da doktorum oyle demisti

O kadar emek harcayinca hepsi dollensin ve cok iyi olsun istiyoruz. Ama napalim,ne dedik hep,1 tane olsun bizim olsun:)

Evet eski doktorlarim da soylemisti ve burada baska forumlarda da okumustum. Orta kalite olup,2.gun transferi olup tutanlar da cok var. O yuzden sanirim doktor tek embriyoyu genetige yollamak istemiyor,yani 5.gune gitmemesi tutmayacagi anlamina gelmiyor veya gitmesi tutacagi anlamina gelmiyor diyor.
Sonucta embriyolar vücutta buyuyecek ve transfer sonrasi nasil etkilenecek bilemiyoruz.

Cok sükür canim,maddi manevi hakkini odeyemem esimin. Gercekten de tedavi olabildigimiz icin hepimiz cok sansliyiz.

3 aydir kendimce hazirlandim ve yine 1 tane diye biraz buruğum bugün. Bikac gun sonra daha iyi olurum.Bu hazirligin sayiya bir faydasi olmamis,insallahkalitesine olmustur.

Yarin 3.gun embriyosu olarak dondurulacak canim,5e kadar beklenmeyecek.

Senin nasil gidiyor canim?
Ne kadar kaldi?

Canım şükür her şey yolunda. 6. ayın içindeyim ortasını geçtik :KK200: Aklım sizlerde

Malesef benimde FSH 13 çıktı ve kendimi çok kötü hissediyorum. Asla çocuğum olmayacak gibi düşüncelere kapıldım moralim çok bozuk sizin gibileri görünce umutlanıyorum hamile arkadaşlar inşallah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.
Ben hayıt tohumu kullanmaya başladım günde 2 kez içiyorum faydası olur mu sizce

Malesef benimde FSH 13 çıktı ve kendimi çok kötü hissediyorum. Asla çocuğum olmayacak gibi düşüncelere kapıldım moralim çok bozuk sizin gibileri görünce umutlanıyorum hamile arkadaşlar inşallah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Faydasini gorenler var,size de sifa olsun insallah.
Ben de 45 gun kullandim gunde 2 defa.

O moral bozucu dusunceler arada hepimize oluyor ama burda birbirimize verdigimiz destekle,moralle devam ediyoruz mucadeleye.

Peki doktorunuz tup bebege falan yonlendirdi mi?ne yorum yapti?

Masallah canim:nazar:
Az kalmis.
Basladin mi odasini suslemeye:)

Bizlere bol bol dua gonder canim:KK19:

Daha hiç bir şey yapmadık valla, hatta oda bile hazır değil tadilat olması gerekiyor :110:
Zaman ne çabuk geçiyor, gün aşırı ağlayıp üzüldüğüm günleri hatırlıyorum da dün gibi daha..şimdi tekmeler atıyor, görüceksiniz siz de bu günleri gülerek hatırlayacaksınız sonra.

Faydasini gorenler var,size de sifa olsun insallah.
Ben de 45 gun kullandim gunde 2 defa.

O moral bozucu dusunceler arada hepimize oluyor ama burda birbirimize verdigimiz destekle,moralle devam ediyoruz mucadeleye.

Peki doktorunuz tup bebege falan yonlendirdi mi?ne yorum yapti?

Adet bittikten sonra 3 gün bekle öyle gel yumurtalık bakayım dedi henüz gidemedim 3 gün oldu fakat işten izin alamadım pazartesi gideceğim telefonda görüştüm önlem almak lazım dedi sizde 45 gün sonunda düştü mü FSH

Daha hiç bir şey yapmadık valla, hatta oda bile hazır değil tadilat olması gerekiyor :110:
Zaman ne çabuk geçiyor, gün aşırı ağlayıp üzüldüğüm günleri hatırlıyorum da dün gibi daha..şimdi tekmeler atıyor, görüceksiniz siz de bu günleri gülerek hatırlayacaksınız sonra.
Bende sürekli ağlıyorum hep üzgünüm inşallah sonunda sizin gibi bebeğime kavuşurum Allah isteyen herkese versin sizin nasıl düştü fsh

:))

3ü de dollense tabiki cok sevinecektim ama yine de cok şükür 1 tane embriyocuk var. Hem belki bu biriktirme sayesinde cok istedigimiz ikizlerimize kavusuruz:emir_bebek::emir_bebek:
Her iste bir hayir vardir.
Yasasin kardan bebek kardesligi... dusunsene olustuklari zamanlar farkli ama ikiz olcaklar....
Havuz iyidir insallah guzel olacak sonu da tatlim ve 1 sifirdan buyuktur moralini bozma asla... ve sonrasinda bekleyip vucut dinlendikten sonra transfer de cok mantikli bence. Rabbim gonlunden geceni hayirli kilsin nasip etsin insallah...

Oyle olacak degil mi:110:

Adet bittikten sonra 3 gün bekle öyle gel yumurtalık bakayım dedi henüz gidemedim 3 gün oldu fakat işten izin alamadım pazartesi gideceğim telefonda görüştüm önlem almak lazım dedi sizde 45 gün sonunda düştü mü FSH

Kürler bittikten sonra tekrar hormonlara baktirmadim ama zaten küre baslarken de fsh dusuktu.

Bende sürekli ağlıyorum hep üzgünüm inşallah sonunda sizin gibi bebeğime kavuşurum Allah isteyen herkese versin sizin nasıl düştü fsh

Canim fsh degerine cok takilip uzulme. Fsh degisken bir deger. bir ay sonra dusuk cikabilir.
Ben hicbir sey kullanmadigim haldr dustu. Doktora gittiginde bi baksin bakalim kac yumis var.

Yasasin kardan bebek kardesligi... dusunsene olustuklari zamanlar farkli ama ikiz olcaklar....
Havuz iyidir insallah guzel olacak sonu da tatlim ve 1 sifirdan buyuktur moralini bozma asla... ve sonrasinda bekleyip vucut dinlendikten sonra transfer de cok mantikli bence. Rabbim gonlunden geceni hayirli kilsin nasip etsin insallah...

Evet canim ya,farkli zamanlarda olusacaklar ama ikizler,insalllllllah:emir_bebek::emir_bebek:
Oy kardan bebegim benim,napacak o soguklarda.

Yapsak mi yapmasak mi derken kararimizi verdik bakalim. Umarim hayirli olur.

Vücudu dinlendirip denemeyi istemistim zaten bu tedavide. Doktorumuz da embriyolar olussun da konusuruz demisti,o da vücudu dinlendiririz dedi.

Allah hepimizin yardimcisi olsun.

Fsh 13 kötü kötü değil ki çok Can'ım. Bu değişken değer stres ve o ay çekilen röntgen den bile etkileyebiliyor. Önemli olan yumurta sayın Can'ım boşa üzülme.

Canim fsh degerine cok takilip uzulme. Fsh degisken bir deger. bir ay sonra dusuk cikabilir.
Ben hicbir sey kullanmadigim haldr dustu. Doktora gittiginde bi baksin bakalim kac yumis var.
Benim hayatım çok stresli hem işim hemde kv hep stres fsh stresle alakalı olabilir mi bazı yerlerde okudum öyle

Benim hayatım çok stresli hem işim hemde kv hep stres fsh stresle alakalı olabilir mi bazı yerlerde okudum öyle

Aynen canim. Stresli oldugun zamanlarda yuksek cikabiliyor. Biliyorum zor ama stresten uzak kalman cok onemli. Bi sekilde seni geren ortamlardan ve insanlardan kendini korumanin yollarini bulmalisin.

X