Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Herkese Günaydın,

@gibigibiyim canım ben seni merak ediyorum..

B bursa_83 canım tekrar geçmiş olsun.. Ay en güzeli o bayılma ve ayılma anı.. Ben can atıyorum beni bayıltsınlar diye :p tek ben değilimişim demek ki.. Gerçi ben uyanır uyanmaz 5 dakika içinde giyinmiş oluyorum. Tez canlıyım sıkılıyorum ama bayılması süper yaa...

Bence tedavinin en relax anı diyebilirim artık ne veriyorlarsa mutlu kalkıyorsun :pP

Ben ilk ayilttiklarinda gozlerimi aciyorum ama sonra 1.5-2 saat daha uyuyorum:KK48:

Günaydın kızlar.. Pek iyi hissetmiyodum o yüzden uğrayamadım buralara pek fazla meraklanmışsınız kusuruma bakmayın :KK43: Cuma günü büyük olan kesedeki bebeğimizin kalbi durmuştu.. Bu gün de diğer bebeğimizin kalbi durmuştu.. Düşmeyecek bunlar dedi ve çarşamba günü kürtaja karar verdik.. Herşeyin hayırlısı..

Canim benim cok uzuldum. Allahim icine ferahlik versin ve islemin de agrisiz sızısız gecsin insallah.

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı. 2 tane minik yumoş büyümüyorlar yine :) 225 merional şimdi 450'ye çıktı dozu.

Bu herhalde en yüksek doz dimi kızlar? Bugün yarın yapacağım Perşembe kontrol var. Ama bu doz olan var mı acaba?

Evet canim en yuksek doz bu. Ben de en yuksek 375 kullanmistim. Insallah buyumustur yumisin.

Gunaydin kizlar. Herkesin mutlu bir gun olsun. Bursa cooook soguk. Uludaga kar yagmis,onun sogugu sanirim.
hepyek-34 hepyek-34 canim guzel haberlerini bekliyoruz.
Gunaydin cnm benim sonuc yilan hikayesine dondu sabahtan beri bakiyorum netten. 2. tam kan sonucum cikmis hcg sonucum yok. olmadi yarin merkeze gidicem. ama idrar tahlilinden sonra resmen demorolize oldum tek cizgiyi gorunce acaba bi idrar daha mi yapsam diyorum sonrada bebek olsa silikte olsa cikardi diyorum. ay kafamda deli sorular cnm . :KK43:

Gunaydin cnm benim sonuc yilan hikayesine dondu sabahtan beri bakiyorum netten. 2. tam kan sonucum cikmis hcg sonucum yok. olmadi yarin merkeze gidicem. ama idrar tahlilinden sonra resmen demorolize oldum tek cizgiyi gorunce acaba bi idrar daha mi yapsam diyorum sonrada bebek olsa silikte olsa cikardi diyorum. ay kafamda deli sorular cnm . :KK43:
Canım hcg eğer negatifse 1 saatte ama eğer pozitifse makina bi kere daha dönüyor ve 2 saatte çıkıyor. Belki sebebi budur. İçini ferah tut. Belki şimdiye kadar çıkmıştır. Bize de haberlerini verirsin canım.

Kızlar hepinize selamlar,

Ben kontrolden geldim.

Adetimin neredeyse 13. günü ve ben ilk merional 125 ile başladım derken 225 3 gün oldum son iki günfür 450 ye çıkmıştık ve bugünkü kontrolde hala 7-8 mm olduklarını söyledi doktor büyümemişler ama solda 3 sağda 1 görünüyor yumoşlar.

Salı gününe kadar 450 mm olarak yine devam edeceğim.

Sizin fikriniz nedir bu konuda?

Benim hayatım çok stresli hem işim hemde kv hep stres fsh stresle alakalı olabilir mi bazı yerlerde okudum öyle
canım hiç sıkma canını kesinlikle stresten etkileniyor bir süre uzak durmaya çalış stresten ve içinin rahat etmesi için bir ultrasona gir derim orada yumurta sayını söylerler ve için rahat eder.

Benim hayatım çok stresli hem işim hemde kv hep stres fsh stresle alakalı olabilir mi bazı yerlerde okudum öyle
Canım bende 1 sene hastanelerdeydim kontroller için ama önemli bir sorunumuz çıkmamıştı asilamada olmuştum tutmamisti stresten kaynakliymis benimde sanırım ne zamanki kv.den stresli ortamdan uzaklastim tatile çıktık esimle kafam dağılmıştı oluruna bırakmıştım ki geldi meleğim .kesinlikle streste çok etkiliyor sizde vakit buldugunuzda bi tatile çıkın esinle veya kendini iyi hissedeceğin bir yere gidebilirsiniz çok iyi gelecektir sanada, Allah ňasib etsin inşallah hayırlı zamanda canim

Canım bende 1 sene hastanelerdeydim kontroller için ama önemli bir sorunumuz çıkmamıştı asilamada olmuştum tutmamisti stresten kaynakliymis benimde sanırım ne zamanki kv.den stresli ortamdan uzaklastim tatile çıktık esimle kafam dağılmıştı oluruna bırakmıştım ki geldi meleğim .kesinlikle streste çok etkiliyor sizde vakit buldugunuzda bi tatile çıkın esinle veya kendini iyi hissedeceğin bir yere gidebilirsiniz çok iyi gelecektir sanada, Allah ňasib etsin inşallah hayırlı zamanda canim
Amin inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin Sürekli benden nefret ettiğini beni istemediğini söyleyen bi kv varken tatile de çıksak sonuçta illa bi gün yine görüşeceğim ama farkettim ki hayıt otu sakinleştiriyor 2 gündür çok takılmıyorum

Canim ben merak icindeyim,sen nasil durdun dunden beri:)
Bugun baska bir hastaneye gitseydin. Neyse aksam oldu zaten. Yarin verirsin kanını artik. Meraktayimmm:)

Amin inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin Sürekli benden nefret ettiğini beni istemediğini söyleyen bi kv varken tatile de çıksak sonuçta illa bi gün yine görüşeceğim ama farkettim ki hayıt otu sakinleştiriyor 2 gündür çok takılmıyorum

Kv bunu soylerken esin nasil bir tepki veriyor canim?

Kv bunu soylerken esin nasil bir tepki veriyor canim?
Çok şükür her zaman beni koruyor bu yüzden anne babası ile kavga edip görüşmediği çok olmuştur ben zaten Bebek istiyordum böyle olunca daha çok istemeye başladım belki torun hatrına bana kötü davranmaz diye bu kez hamile kalmalıyım diye stres yaptım zincirleme yani :KK43:

Çok şükür her zaman beni koruyor bu yüzden anne babası ile kavga edip görüşmediği çok olmuştur ben zaten Bebek istiyordum böyle olunca daha çok istemeye başladım belki torun hatrına bana kötü davranmaz diye bu kez hamile kalmalıyım diye stres yaptım zincirleme yani :KK43:

Canim cok zor bir durum ama bebegi sana kotu davranmamasi icin istersen ve kendini kasarsan vücut ters tepki verebilir.
Karsilikli konusmayi denedin mi kv nle?

Canim ben merak icindeyim,sen nasil durdun dunden beri:)
Bugun baska bir hastaneye gitseydin. Neyse aksam oldu zaten. Yarin verirsin kanını artik. Meraktayimmm:)
Cnmmm sonucu aldim cok sukur cok bekletti beni bu sonuc oldum meraktan demorolizze oldum idrarda cikmadi uzuldum ama nihayett cok sukurler olsun Yaradanima pozitifi gordum. Yarin merkeze gidicez deger kontrolu tekrar kan vericem. Allah im tamamina erdirsin insallah ve tez vakitte insallah senden de guzel haber alicaz buna gonulden inaniyor ve yurekten dualarimdasiniz cnm.

Cnmmm sonucu aldim cok sukur cok bekletti beni bu sonuc oldum meraktan demorolizze oldum idrarda cikmadi uzuldum ama nihayett cok sukurler olsun Yaradanima pozitifi gordum. Yarin merkeze gidicez deger kontrolu tekrar kan vericem. Allah im tamamina erdirsin insallah ve tez vakitte insallah senden de guzel haber alicaz buna gonulden inaniyor ve yurekten dualarimdasiniz cnm.

Masalllah masallllah canim:nazar::nazar:
Coook sevindim canim. Gozun aydin.
Insallah yarin da artar degerin ve sirasiyla keseyi gorup kalp atisini da duyarsin.

Aminnn canim.

Masalllah masallllah canim:nazar::nazar:
Coook sevindim canim. Gozun aydin.
Insallah yarin da artar degerin ve sirasiyla keseyi gorup kalp atisini da duyarsin.

Aminnn canim.
:dua::dua::dua: haberi okulda toplantidayken aldim elim ayagim bosaldi resmen cnm Rabbimin izniyle tez vakitte darisi sizlere olucak cnm inanniyorum ben buna:dua::dua:

:dua::dua::dua: haberi okulda toplantidayken aldim elim ayagim bosaldi resmen cnm Rabbimin izniyle tez vakitte darisi sizlere olucak cnm inanniyorum ben buna:dua::dua:

Ne mutlu bir haberdir:)
Allah sonuna kadar saglikla gitmeyi nasip etsin. kac cikti degerin?

Insallah sira bize geliyor yavas yavas. Siz bize dua edin yeter.

X