Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İyiyim canım çok sukur yaramaz bi durum yok maşallah...aynen devam...bu ara bel ağrıları başladı sende de oluyor mu? Genelde evde uzanmaya çalışıyorum 12. Hafta sonuna kadar dikkat şart. Sen nasılsın canım? Nasıl gidiyor? Yolunda mı her şey?
İyi canım maşallah diyeyim :KK66: bende dinleniyorum aynı canım bisey yapasim da gelmiyo doğrusu yoruluyorum hemen bel ağrısı uzaninca çok oluyo bende de. bulantim çok mutfakta 2 dk zor duruyorum bisey hazırlayıp yiyemiyorum idare edeceğiz artık bi sure inşallah gecer bi an önce

İyi canım maşallah diyeyim :KK66: bende dinleniyorum aynı canım bisey yapasim da gelmiyo doğrusu yoruluyorum hemen bel ağrısı uzaninca çok oluyo bende de. bulantim çok mutfakta 2 dk zor duruyorum bisey hazırlayıp yiyemiyorum idare edeceğiz artık bi sure inşallah gecer bi an önce
Bulantı gündüzleri pek olmuyor bol bol yiyorum 100 kiloyu gecerim ben doğumda :p ama cmt doktordaydim çok güzel büyümüş bebek dedi masallah, sevindim, gündüzleri en azından bulantı yokken yiyip iciyorum habire :KK66:

Akşam ustu 5 ten itibaren beni de mahvediyor bulantı, o ayrı..yatana kadar hep bulantı ve yanma mevcut :KK43: yavaş yavaş gececekmis. 12 haftada bitiyormus bulantı.

Aaa bi de canim ben akşamları sadece golfun vişneli limonlu dondurması var ondan yiyorum bulantiya,yanmaya cooook iyi geliyor soğuk soğuk. eksi eksi..enfes oluyor, aklında olsun :KK66:

Bulantı gündüzleri pek olmuyor bol bol yiyorum 100 kiloyu gecerim ben doğumda :p ama cmt doktordaydim çok güzel büyümüş bebek dedi masallah, sevindim, gündüzleri en azından bulantı yokken yiyip iciyorum habire :KK66:
Çok sevindim canım bebeğin iyi olsun da kilo verirsin nasıl olsa tadını çıkar hamileliğinin
Ben aynı kiloda duruyorum nedense bel ölçümde aynı sürekli dışardan yememe rağmen hemde sonradan patlama olacak heralde bende :)

Çok sevindim canım bebeğin iyi olsun da kilo verirsin nasıl olsa tadını çıkar hamileliğinin
Ben aynı kiloda duruyorum nedense bel ölçümde aynı sürekli dışardan yememe rağmen hemde sonradan patlama olacak heralde bende :)
Öyle canim ya hiç umursamiyorum vallahi, ben dusuk tehlikesi ile çok yatmak zorunda kalınca ve kortizon kullanınca 2 ay ilaçlarla sistim açıkçası.bundan sonra kortizon bıraktık odem iner artık.

Insallah canim hayirlisiyla saglikli cok cok yumurtalar toplanir Allah bi daha yasatmasin bu zor surecleri :KK33::KK33:
Sanada cok gecmis olsun cnm simdi okudum. bebisin ve senib iyi olmaniza sevindim cnm. kendini yorma ve herne olursa olsun lutfen stresten uzak dur unutmaki artik caninin icinde bi can daha var. :emir_bebek::anneadayı:

bulantı da zordur heeee..... inşallahhhh sorunsuz devam etsin sağlıkla alın kucağınıza tüm gebişlerrr
Amin inşallah tatlimmmm, tez zamanda sizlerde kavusun bebislerinize inşallah. Bu surec kaygılı ve gergin geçiyor, içeride ne olduğunu bilemeyince aklın hep bebikte, hep elin yüreğinde geçiyor... Rabbim hayırlısıní versin inşallah bekleyip gorecez :KK66: Allah'a emanetiz :KK66:

X