Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

no_name_ no_name_ gibigibiyim gibigibiyim kızlarrrr aklima geldiniz giremiyorum foruma bakayim hemen napyosunuz dedim cok sukurki monteden sonra sendende guzel haber geldiii gibigibiyim gibigibiyim cokk sukurrr cok cokk tebrik ederim rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin annelik cok zor ama dunyanin en guzel duygusu tarifsiz dilerim isteyen hakeden herkese nasip olur burdaki arkadaslar sakin ümitsizlige kapilmayin
Canimmm ne yapalım adım adım ilerliyoruz...bunca zaman geçti daha 11. Haftadaymisim :KK66: mide bulantısı çok benim, sıkılıyorum bu duruma ama 12. Haftada geçer diyorlar. Bebik iyi çok sukur , maşallah... büyüyor, dün gordum yine, inşallah sagsalim sonuna ulaşır sağlıkla kucağımiza alırız...

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Benim 10. Güntestim 169, 12. Gün 300, 14. Gün yani bugün 390 çıktı. Doktor iki gün sonra tekrar yap, bir şey diyemeyiz dedi ama bu kesin düşük demek değil mi? Ben iki gün beklemeden yarın yaptırayım diyorum, nasıl olsa azalmaya başlıyacaktır bir şekilde. Bu durumda olup gebeliği devam eden olur mu?

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Benim 10. Güntestim 169, 12. Gün 300, 14. Gün yani bugün 390 çıktı. Doktor iki gün sonra tekrar yap, bir şey diyemeyiz dedi ama bu kesin düşük demek değil mi? Ben iki gün beklemeden yarın yaptırayım diyorum, nasıl olsa azalmaya başlıyacaktır bir şekilde. Bu durumda olup gebeliği devam eden olur mu?
Bence 48 saatte bir yapmaya devam et, inşallah düzelerek artış gösterir...

gibigibiyim gibigibiyim ne yaptın canim yaaa aklım sende? İyi misin? İnşallah kesilmiştir kanaman.. doktordan sonra yaz mutlaka
Canim.simdi geldim kanamam cok hafifledi akinti gibi.. doktor bakti bebekte veya kesede bozulma yok kanama alani keseye uzak ve orda kucuk bi kese gordu kanama alani burasi dedi.. su an bi risk yok dedi kalp atimi icin haftaya randevum gecerli hala.. progestan fitile basladim tekrar hibor ve coraspine de yarindan sonra devam edicem.. rapor verdi 5 gun dinlen dedi..ara ara kucuk kanamalar olursa endiselnme dedi .. cok sukur simdilik dirum boyle

Gece ağrılarim ve kanama artınca hastaneye gittik hemen. Dr hemen ultrason yaptı. Bebek felan gözükmüyor dedi. Düşük yaptım.
Nasip olmadı bana anne olmak
Kanama bir hafta sürer dedi. Eve geldik

:KK43:
Canim cok uzuldum cok gecmis olsun ben kendi derdime dustum hic gormedim senin yazdigini :KK43: ne diycegimi bilemiyorm Allah yardimcin olsun.. hepimiz icin herseyin hayirlisini diliyorm Allahim saglikli evlatlar versin :KK33::KK33:

Canim.simdi geldim kanamam cok hafifledi akinti gibi.. doktor bakti bebekte veya kesede bozulma yok kanama alani keseye uzak ve orda kucuk bi kese gordu kanama alani burasi dedi.. su an bi risk yok dedi kalp atimi icin haftaya randevum gecerli hala.. progestan fitile basladim tekrar hibor ve coraspine de yarindan sonra devam edicem.. rapor verdi 5 gun dinlen dedi..ara ara kucuk kanamalar olursa endiselnme dedi .. cok sukur simdilik dirum boyle

Oh cok sukur canim. Aman dikkat et kendine. Yorma kendini 5 gun. Yat dinlen surekli.

Çok sukur canim, korktuk vallahi, aklım hep sendeydi...geçmiş olsun çok, bol bol yat, wc harici kalkma sakın. Ben de hep yatiyorum, ilk 3 ay cok önemli özellikle biz gibi dusuk geçmişi olanlarda...

Iyiyim canim ben cok sukur..sen nasilsin:)

Ben de duzelmeye calisiyorum. Dugun gunu biraz duzelir gibi oldum,oynadim oynadim oynadim:halay::halay::KK75:
Stresimi attim ama eve gelince yoruldugumu farkettim. Sonradan da cok oynadim terledim ya iyilesemezsem o zamana kadar diye vicdan azabi cektim ama amaaaaan daha kac gun var kontrole,iyilesirim,iyi ki oynadim,mutluluk hormon salgiladim dedim:KK71::KK48:

Ilac iciyorum,parol hafif ya,mandalina,ihlamur falan derken iyilesirim insallah:KK76:

X