Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İyileşmiş mi leo? Hadi geçmiş olsunnnnn :KK66:
Malesef iylesmedi canim ama hastanede verdikleri ilaclari kusuyomus hic yemek yememis daha kotuye gitcek diye korkup yollamislar evde kalip tedavisine devam edicez..en azindan psikolojisi daha iyi evde.. yanimdayken ben de daha iyiyim..insallah yakinda duzelir :)

Malesef iylesmedi canim ama hastanede verdikleri ilaclari kusuyomus hic yemek yememis daha kotuye gitcek diye korkup yollamislar evde kalip tedavisine devam edicez..en azindan psikolojisi daha iyi evde.. yanimdayken ben de daha iyiyim..insallah yakinda duzelir :)
Aaa anladım canım, iyi yanında olsun tabi, bebikin yeri annesinin yani :KK66: tedavisi var ama di mi? Sıkıntı yok yani?

Kızlar herkes nasıl? iyi mi?
no_name_ no_name_ canımm nasılsın?
D dstn33 sende yazmıyorsun eskisi gibi?
moyaalitu moyaalitu canım transfere karar verdin mi?
amayaa amayaa canım sen havuz yöntemi mi kullanıyorsun biriktirip öyle mi transfer ettireceksin?
B bursa_83 canım en yakın kontrol ne zamandı?
hepyek-34 hepyek-34 canım sende durumlar nedir en son?
M melekler-engelchen canım başkta dondurulmuş varmıydı bebişin? tedaviye devam dimi?
gibigibiyim gibigibiyim canım kanaman durmuş çok sevindim.
sess_s sess_s canım inşallah değerin giderek yükselir gittin mi acaba doktora?

Daha unuttuğum arkadaşlar varsa herkes kısa bir bilgi paylamımı yapsın arkadaşlar ben merak ediyorum yaşadığınız aşamaları...

Canim ben nadastayim.sen nasilsin hangi asamadasin
Ben de iyiyim canım ben de beklemedeyim bebişin test sonucunu her gün dua ediyorum bunun için. c.tesi tekrar kontrol var yani hep koşturmaca ama transfer aşamasına gelemedik daha :)

Amin canım cümlemizin çıkarmasın inşallah. Öyle tüp bebek kolay bir işlem değilmiş hem maddi hem manevi çok yıpratıcı bir süreç ve bu süreci yaşayan herkes anne olur dilerim.

Aminnnn canim.
Ben de ignelere devam ediyorum.
Cuma gunu ilk kontrolum olacak. Suandaki duam ignelere cevap vermeleri. Bir an once cuma olsun:)

Aminnnn canim.
Ben de ignelere devam ediyorum.
Cuma gunu ilk kontrolum olacak. Suandaki duam ignelere cevap vermeleri. Bir an once cuma olsun:)
Olacak canım Allahın izniyle iğneleri besmele ile vur seslen onlara sesli sesli gelin annenize diye ben inanıyorum olacak bu sefer duam inan seninle sen de çok mücadele verdin Rabbim inşallah iki tane sağlıklı bebişle senin bu mucadelenin karşılığını verecek..

Kızlar bu arada Kaan beyle yazıştım bana 2 ayrı ilaç ilave ettirdi kullandıklarıma sizinle de paylaşayım dedim
teatrio ve emodox diye takviyeler. bilginiz olsun diye yazıyım dedim.
Emodex mi emodox mu..bu takviyeler neye yariyormus.adam bir bana yazmiyor ilac ismi galiba:)

Kızlar herkes nasıl? iyi mi?
no_name_ no_name_ canımm nasılsın?
D dstn33 sende yazmıyorsun eskisi gibi?
moyaalitu moyaalitu canım transfere karar verdin mi?
amayaa amayaa canım sen havuz yöntemi mi kullanıyorsun biriktirip öyle mi transfer ettireceksin?
B bursa_83 canım en yakın kontrol ne zamandı?
hepyek-34 hepyek-34 canım sende durumlar nedir en son?
M melekler-engelchen canım başkta dondurulmuş varmıydı bebişin? tedaviye devam dimi?
gibigibiyim gibigibiyim canım kanaman durmuş çok sevindim.
sess_s sess_s canım inşallah değerin giderek yükselir gittin mi acaba doktora?
Takdir-i ilahi canım bundan sonra, doktor haftaya çağırdı. Telefonla görüştük, şu anda gitsem de anlayamazlarmış. Yatmana gerek yok dedi, bebek ya var, ya yok, düşecekse sen yatsan da düşecek dedi. Hayırlısı olsun hepimiz için. Bayağı Stresli olsa da eğlenceli buldum ben bu süreci doğrusu. Daha en başından bir insanın oluşumuna tanıklık ediyoruz. Eğer doğarsa, ilk hücreykenki fotoğrafı elimizde mesela :)

Allah hepimize kolay kılsın, sonuçlar pozitif pozitif gelsin inşallah :) senin ilk denemen mi bu?

Emodex mi emodox mu..bu takviyeler neye yariyormus.adam bir bana yazmiyor ilac ismi galiba:)
Canım Kaan bey bana 5-6 ay önce vitaminler önermişti ya coez ve melotonina, b12, d3 ve biesteron dedim ki bunlara devam ediyorum Kaan bey durumumdan bahsettim oda bana neler verdim ilaç olarak bi hatırlar dedi bende bu yazdıklarımı yazdım bunları vermiştiniz dedim oda bana bu iki ilacı da ilave et kullan dedi.
emodox canım yanlış yazmışım. Bana yumurtam az ya sanırım kaliteli olsun diye veriyor :p birde arı sütü dedi dedim zaten onu ben 5 aydır su niyetine içiyorum :p 15 kg aldım 2,5 ayda zaten Allah sonumuzu hayır etsin.
Bebiş yapayım derken kocam bırakacak beni fil gibi oldun diyor :p

Takdir-i ilahi canım bundan sonra, doktor haftaya çağırdı. Telefonla görüştük, şu anda gitsem de anlayamazlarmış. Yatmana gerek yok dedi, bebek ya var, ya yok, düşecekse sen yatsan da düşecek dedi. Hayırlısı olsun hepimiz için. Bayağı Stresli olsa da eğlenceli buldum ben bu süreci doğrusu. Daha en başından bir insanın oluşumuna tanıklık ediyoruz. Eğer doğarsa, ilk hücreykenki fotoğrafı elimizde mesela :)

Allah hepimize kolay kılsın, sonuçlar pozitif pozitif gelsin inşallah :) senin ilk denemen mi bu?
Canım Hayırlısı evet Rabbim böyle güzel heycanlı bekleyişler nasip etsin hepimize.
Evet benim ilk denemem canım :)

Canım Kaan bey bana 5-6 ay önce vitaminler önermişti ya coez ve melotonina, b12, d3 ve biesteron dedim ki bunlara devam ediyorum Kaan bey durumumdan bahsettim oda bana neler verdim ilaç olarak bi hatırlar dedi bende bu yazdıklarımı yazdım bunları vermiştiniz dedim oda bana bu iki ilacı da ilave et kullan dedi.
emodox canım yanlış yazmışım. Bana yumurtam az ya sanırım kaliteli olsun diye veriyor :p birde arı sütü dedi dedim zaten onu ben 5 aydır su niyetine içiyorum :p 15 kg aldım 2,5 ayda zaten Allah sonumuzu hayır etsin.
Bebiş yapayım derken kocam bırakacak beni fil gibi oldun diyor :p
Valla ben hayatimda 53 kiloyu asmamistim.boyum 1.68.simdi 57 kiloyum.acep benim kocam da birakir mi beni.
Bana hic takviye ismi vermedi.adama da bise diyemiyorum.

X