Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bu aksam catlatma ignesi var yani,hadi insallah hepsi dolu dolu ciksinlar.
Ben de devam ediyorum ignelere.
Sabah aksam lucrin,sadece aksamlari da menopur ve gonale devam.
Evet cnm insallah bu gece 23 de catlatma ignem var hayirlisi hepimizin insallah cnm. Fakat ben ilkinde bu kadar gerildim. Rabbim bu tedavileri uc dort sefer olanalara sabir ve sagliklar nasip etsin. ciddi anlamda zor bir surec. benimde insallah ilk vr son olur hayirlisi ile :dua::dua:

Evet cnm insallah bu gece 23 de catlatma ignem var hayirlisi hepimizin insallah cnm. Fakat ben ilkinde bu kadar gerildim. Rabbim bu tedavileri uc dort sefer olanalara sabir ve sagliklar nasip etsin. ciddi anlamda zor bir surec. benimde insallah ilk vr son olur hayirlisi ile :dua::dua:

Aminnnnnn canim. Artik ben de hayirlisiyla ve saglikla son olmasini diliyorum allahtan. Yoruldum ama birakmak da istemiyorum. Allahim hepimize guc versin.
Aman saatini gecirme ignenin.

Insallllah senin icin de hayirlisiyla sonuclansin.

Çok sukur canim, korktuk vallahi, aklım hep sendeydi...geçmiş olsun çok, bol bol yat, wc harici kalkma sakın. Ben de hep yatiyorum, ilk 3 ay cok önemli özellikle biz gibi dusuk geçmişi olanlarda...
Cok sukur canimm :KK33: insallah sagliklidir bebeklerimiz de bizi hic uzmezler bi daha :KK33::KK33:

Insallah canim hayirlisiyla saglikli cok cok yumurtalar toplanir Allah bi daha yasatmasin bu zor surecleri :KK33::KK33:

Ben de duzelmeye calisiyorum. Dugun gunu biraz duzelir gibi oldum,oynadim oynadim oynadim:halay::halay::KK75:
Stresimi attim ama eve gelince yoruldugumu farkettim. Sonradan da cok oynadim terledim ya iyilesemezsem o zamana kadar diye vicdan azabi cektim ama amaaaaan daha kac gun var kontrole,iyilesirim,iyi ki oynadim,mutluluk hormon salgiladim dedim:KK71::KK48:

Ilac iciyorum,parol hafif ya,mandalina,ihlamur falan derken iyilesirim insallah:KK76:
Ohhh terlemek iyidir hastaligi atmissindir vucuttan:)iyilesirsin biseyin kalmaz kontroldeb once

Amin canım inşallah :KK66: bugün vajinal baksaydi kalp sesini duyabilirdi belki 6+0 da duymuştu bizimkini doktor, gerçi bize duyuramadi ama..biz de 7+3 de duymuştuk...kalbi duysan rahatlarsin canim
Vajinal bakti canim sat a gore 6+3 bugun ama kalp atimi icin erken dedi.. belki tup bebekte farkli mi oluyo bilmiyorm o_O

Vajinal bakti canim sat a gore 6+3 bugun ama kalp atimi icin erken dedi.. belki tup bebekte farkli mi oluyo bilmiyorm o_O
Olabilir tatlim herkeste değişiyor gerçi 8. Haftada bile duyan oluyor ama senin haftaya duyulur bence inşallah... sabır biraz daha. Bi duysak çok derin bi nefes alacağız da...inşallah haftaya sagsalim duyarız :KK66:

Olabilir tatlim herkeste değişiyor gerçi 8. Haftada bile duyan oluyor ama senin haftaya duyulur bence inşallah... sabır biraz daha. Bi duysak çok derin bi nefes alacağız da...inşallah haftaya sagsalim duyarız :KK66:
Ay insallah yaa o kalp atisi benim enn korktugum seyy malum gecen seferden kotu bir tecrubem var.. rahat olmaya calisiyorm hayirlisi olsun diyorm hep nasip kismet te varsa olur yaa napiim.. artik dusunmekten yoruluyorm bunlari vallahi :dua:

Ay insallah yaa o kalp atisi benim enn korktugum seyy malum gecen seferden kotu bir tecrubem var.. rahat olmaya calisiyorm hayirlisi olsun diyorm hep nasip kismet te varsa olur yaa napiim.. artik dusunmekten yoruluyorm bunlari vallahi :dua:
En zor hafta bu hafta atladı mi gerisi kolay inşallah. Daha önce sen kalp duymustun sonradan mı durdu, yoksa hiç atmamismiydi kalbi? korkma Allahın izni ile her şey güzel olacak..ben de çok korkuyorum ama yapacak bir şey yok maalesef.onlari bolca beslenmekten başka :KK66:

En zor hafta bu hafta atladı mi gerisi kolay inşallah. Daha önce sen kalp duymustun sonradan mı durdu, yoksa hiç atmamismiydi kalbi? korkma Allahın izni ile her şey güzel olacak..ben de çok korkuyorum ama yapacak bir şey yok maalesef.onlari bolca beslenmekten başka :KK66:
Hic duyulmamisti canim detayli ultrasonda 9 haftalikken gelisimi 6+2 de kalmis gozukuyodu o gun kurtaj yaptilar :KK43:

Mrb kızlar nasılsınız herkes iyidir inşallah B bursa_83 canım çok geçmiş olsun no_name_ no_name_ canım sen nerelerdesin napiyosun :) yolundadır inşallah herşey merak ettim senide :KK66:
İyiyim canım çok sukur yaramaz bi durum yok maşallah...aynen devam...bu ara bel ağrıları başladı sende de oluyor mu? Genelde evde uzanmaya çalışıyorum 12. Hafta sonuna kadar dikkat şart. Sen nasılsın canım? Nasıl gidiyor? Yolunda mı her şey?

X