Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Haklısın canım. Dondurulmuş transferinde dediklerinin hepsinin uygun olması gerekiyormuş. Sanırım transfer hazırlıklarına başladın. İnşallah kardan bebişin sana sıkıca tutunur.
Hayırlısı olsun bakalım artık, sağol canım. Dondurulmuşun tutunma oranı az biraz daha yüksek diye duydum ama her şey kısmet. Hazirandaki opuda 4 folikül boş çıkınca bayaa hayal kırıklığı olmuştu, çatlatma iğnesi etkisiz çıkmıştı kabus gibi. Meğerse çatlatma iğnesinin ertesi günü kanda beta hcg bakılıp etkili olmuş mu olmamış mı anlaşılıyormuş, olmadıysa bi daha yapılıyormuş çatlatma iğnesi. Sonradan öğrendim bilsem yapardım kimbilir belki 2-3 embriyom daha olurdu kısmet işte. En azından çok sevinmemeyi öğrendim

Amin canım inşallah sana da nasip olur en kısa zamanda

Canım tebrik ederim, sağlıkla geçir tüm süreci inşallah..

Teşekkür ederim canım inşallah en kısa zamanda darısı sana olsun Bu arada bana çatlatma iğnesi olarak 2 tane ovitrelle bi tane de gonapeptyl yapılmıştı aynı anda sana tek mi yapmışlardı canım?

Teşekkür ederim canım inşallah en kısa zamanda darısı sana olsun Bu arada bana çatlatma iğnesi olarak 2 tane ovitrelle bi tane de gonapeptyl yapılmıştı aynı anda sana tek mi yapmışlardı canım?
Her zaman tek yapılıyor zaten ilk kez duydum 2 ayrı iğne canım. Aldığım iğne uygun koşulda saklanmamıştı sanıyorum. Geçti gitti artık her işte bir hayır vardır

Her zaman tek yapılıyor zaten ilk kez duydum 2 ayrı iğne canım. Aldığım iğne uygun koşulda saklanmamıştı sanıyorum. Geçti gitti artık her işte bir hayır vardır
Tabi artık yapılacak bişey yok önümüzdeki tedavilere bakıcaz canım.. İğnenin soğuk saklanmamış olması falan muhtemel Ben de aslında hep tek duydum benim hastanenin ilginç derecede farklı uygulama yöntemleri vardı o çok dikkatimi çekiyo bu ara herkese de soruyorum çatlatma iğnesi olarak toplam 3 tane aynı anda iğne zaten kimse yapmamış anladığım kadarıyla.. sonrasında da hiçkimsenin adını bile duymadığı ilaçlar kullandım test gününe kadar çok fazla ilaç iğne kullandım.. sonra yavaş yavaş bıraktı en son keseryi görünce 1 kan sulandırıcı iğne bir de fitil devam ediyorum dünden beri işte.. Bünyem bayaa da yoruldu ilaçlardan aslında.. inşallah hayır olsun

Gunaydin kizlarrr dun gece itibariyle 4 erkenden regli olmus bulunuyorum. Hemen bugun bahceci umut kliniginden cem beyin asistanlarindan yalvar yakar ancak saat 08. 30 randevu aldim. Ama Allahim adamin bos saati yok mesaiden onceki yarim saatini ayiracak bana Allah Razi olsun. Bakalim insallah vucut sartlarim ve folikul sayim el verirse tup deneyimime baslamak istiyorum. Kuccuken bu tup bebek adini duydugumda bildigimiz tupten zannedrrdim kucuk mu buyukmu acaba derdik cocuk aklimzla insanoglu herseye gebeymis bunu anladim. Hayirlisi artik Rabbime siginiyorum...

Transferden önce ne verdiler canım sana? Opu sonrası yani?

Transferden önce ne verdiler canım sana? Opu sonrası yani?
antibiyotik verildi canım bi tane daha hap adını unuttum sonra estrofem diye bi hap sonra neupogen diye bi iğne.. bunlar transferden sonra da devam etti ek olarak hibor kan suşandırıcı iğne progestan fitil, 2 günde bir de progestan iğne devam ettim.. transferden sonra 1-3-5 günlerde de sırasıyla choriomon iğne yarım doz gonapeptyl iğne ve tekrar yarım doz chorimon iğne verildi.. 5. günde antibiyotik ve adını bilmediğim hapı kestiler diğerleri test gününe kadar devam etti.. şimdi sadece progestan fitil ve hibora devam ediyorum..onlar da kalp atımına kadar dedi..

Adını unuttuğun prednol olmalı ki bu önemli bi ilac..... moyaalitu tatlim... bağışıklık sistemi için..

Hayirli,bereketli ve bol duali cumalar herkese.
Hepimiz icin bol bol dua ettim,rabbim kabul etsin insallah. Hamile tum arkadaslarimiz hayirlisiyla bebeklerini kucaklarina alsinlar ve bu yolda caba harcayan herkese de rabbim bu duyguyu yasamayi nasip etsin.

Canim benden once adet olmussun:)
Bebis yoksa adet olmak candir

Insallllah tum degerlerin uygundur ve bir sürü bir süru yumisin vardir. Hadi hayirlisi canim

anladım canım.. Bi de sana bişey sorucam daha doğrusu gebelik olan tüm arkadaşlara sorsam daha doğru olur.. Bulantılarınız ne zaman başladı?
Benim 5. Hafta gibi hafif hafif başladı, 8. Haftadan beri dayanılmaz,tum gün bulantı var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…