Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

5+1 oldu benim yani 6. haftamdayım şimdiye kadar 2 kez fln oldu o da hamilelikle alakalımıydı bilmiyorum :KK57: acaba bi tuhaflık mı var ki bende ?
Yoktur ne tuhaflığı olacak ki, herkesin değişiyor başlama zamanı ve suresi..yeni yeni başlayacaktır..benim saat 4 ten sonra cosuyor, gece yatana kadar bulantı devam, 2 kere istifra ettim genel olarak bulantı...

Yoktur ne tuhaflığı olacak ki, herkesin değişiyor başlama zamanı ve suresi..yeni yeni başlayacaktır..benim saat 4 ten sonra cosuyor, gece yatana kadar bulantı devam, 2 kere istifra ettim genel olarak bulantı...
ya biçok yerde bulantı olması iyi bebeğin sağlıklı olduğunu gösterir diye okumuştum merak ettim benim başlamadı diye :oops::oops:

Canim hic bulantisi olmayan ve asermeyen hamileler de varmis. Bebisin iyidir allahin izniyle,merak etme:)
aslında başlamasını istediğimden değil de ne biliyim işte iş bebeğin sağlığına geliyosa bulansın isterim :KK70: Neyse şimdi bayaa bi araştırdım hiç bulanmayanlar da çok ve sağlıklı çocuklar olmuş.. inşallah öyle olur :)

Bulansa da hic sıkıntı yapma bunun da tadı ayrı, hiç söylenmiyorum o yüzden keyif alıyorum ben.doya doya yaşamak lazım :KK66:
valla işin enteresan yanı çocukluğumda bile kusmuğumu geri yutacak kadar bulantıdan korkan biriyim.. hala öyleyim kusmamak için kırk takla atarım.. tabi bebekten bulanmasına her türlü razıyım.. ama şu net ki benim için biraz daha zor olabilir.. yapcak bişey de yok tabi :)

valla işin enteresan yanı çocukluğumda bile kusmuğumu geri yutacak kadar bulantıdan korkan biriyim.. hala öyleyim kusmamak için kırk takla atarım.. tabi bebekten bulanmasına her türlü razıyım.. ama şu net ki benim için biraz daha zor olabilir.. yapcak bişey de yok tabi :)
Ooo o kotuymus, çok kötü olursan bulantı ilacı veriyor doktorlar, dert etme yani...

aslında başlamasını istediğimden değil de ne biliyim işte iş bebeğin sağlığına geliyosa bulansın isterim :KK70: Neyse şimdi bayaa bi araştırdım hiç bulanmayanlar da çok ve sağlıklı çocuklar olmuş.. inşallah öyle olur :)

Sen tabi simdi daha cok arstirip okuyorsundur,benim bir arastirmam yok ama cevreden duydugum kadariyla soyledim.
Sen de haklisin canim,herkeste olan seyleri yasamayinca acaba bir sey mi var demen normal ama her bunye farklidir,icini ferah tut sen:)

Asıl kokular çok feci başladı mı koku hassasiyeti? Evde sikinti yok da dışarıda markette falan kusacak gibi oluyorum herkes feci kokuyor..normalin 5 misli açılıyor koku algın :KK43: bi arkadaşım demişti hamilelik klark kentten süpermene donusmektir algıların o derece artar diye, doğruymuş vallahi :KK43:

Asıl kokular çok feci başladı mı koku hassasiyeti? Evde sikinti yok da dışarıda markette falan kusacak gibi oluyorum herkes feci kokuyor..normalin 5 misli açılıyor koku algın :KK43: bi arkadaşım demişti hamilelik klark kentten süpermene donusmektir algıların o derece artar diye, doğruymuş vallahi :KK43:
koku hassasiyetim var aynen kimsenin almadığı kokuları alıyorum kendi kendime uyduruyomuum gibi düşünüyorum olmayan kokuları falan duyuyorum :KK70: Biraz daha artsa narkotik köpeği kıvamına gelirim gibi :KK70:

koku hassasiyetim var aynen kimsenin almadığı kokuları alıyorum kendi kendime uyduruyomuum gibi düşünüyorum olmayan kokuları falan duyuyorum :KK70: Biraz daha artsa narkotik köpeği kıvamına gelirim gibi :KK70:
Daha da artacak :KK66: eşim av köpeği gibi oldun diyor :p

Bugün Canan Hoca ile randevum vardı, hatırlarsanız 11 ay kadar önce almıştım randevuyu :) Gittim bol bol fırça yedim. Kan tahlilleri ve pinner test istedi, sonuçlar çıkınca konuşucaz dedi ama halimi hiç beğenmedi. Özellikle deterjanları bırakıyorsun eve gidince çöpe at hepsini kandırıyorlar sizi dedi. Arap sabunu sirke karbonat kaya tuzu ve toz beyaz sabun başka şeye izin yokmuş.
O saçını da boyattığını görmicem bi daha dedi. Çok garip kafalardayım bir sonraki randevuyu çook merak ediyorum.

Bugün Canan Hoca ile randevum vardı, hatırlarsanız 11 ay kadar önce almıştım randevuyu :) Gittim bol bol fırça yedim. Kan tahlilleri ve pinner test istedi, sonuçlar çıkınca konuşucaz dedi ama halimi hiç beğenmedi. Özellikle deterjanları bırakıyorsun eve gidince çöpe at hepsini kandırıyorlar sizi dedi. Arap sabunu sirke karbonat kaya tuzu ve toz beyaz sabun başka şeye izin yokmuş.
O saçını da boyattığını görmicem bi daha dedi. Çok garip kafalardayım bir sonraki randevuyu çook merak ediyorum.
Aaaaaa muthisss, hatırlamaz miyim, konuşmuştuk randevu aldığında.. :KK66: normalde de deli yani doktorumuz :KK66: bayılıyorum kadına..önerileri oldu mu? Başka neler dedi? Ne kadar surdu gorusme?

Bu arada bayılıyorum kızım sana :KK66: inatla bekledin o 11 ayı...hayatta almazdim 11 ay sonraya randevu...cook sabır gerekir, o da bende yok :KK66:

Aaaaaa muthisss, hatırlamaz miyim, konuşmuştuk randevu aldığında.. :KK66: normalde de deli yani doktorumuz :KK66: bayılıyorum kadına..önerileri oldu mu? Başka neler dedi? Ne kadar surdu gorusme?
Canım 40 dakika boyunca sordu da sordu, tam 2 dolu sayfa yazı yazdı cevaplarımdan. Hapşurmamdam göz yaşarmama, gece uykumdan kaç yıl hangi tip kola içtiğime kadar her şeyi sordu tek tek. Kola ve meyve suyunu 27 yıl kadar içtiğimi söyleyince çok kızdı. Şeker hastasısın şu an kimse söylememiştir sana dedi. Kan değerlerim normal ama dedim sen ne bilirsin sus dedi. :KK67:Hayatımda böyle doktor görmedim, hatta bi ara dövecek sandım o kadar kızgın ki yanlışlarımıza. :KK70:Soru sordum ama test sonuçların gelmeden bilmem sorma şimdi sus dedi hiçbir tavsiye yok deterjanların çöpe atılması dışında. Mide yanmasına zeytinyağı iç ekşirse miden bi tutam peynir at ağzına dedi sadece o kadar. Pinner test sonucu 2-3 haftada çıkıyomuş randevu alıp yaptırıcam sonra gidicekmişim, 1 ayı bulur yani beklemeye devam. :KK48:

Son düzenleme:
X