Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kesinlikle hepsi faydali seyler zaten dedigin gibi. Tam fayda saglasin diye onlarin dedigi siradan gidiyorum. Yapma dedikleri icin yapmadin inciri.
Yumurtasiz bir kahvalti dusunemem:)
Her gun yerim mutlaka. 2.5aydir da gunde 2ye cikardim.
Insallllllah hepimize faydasi olsun canim:)

Canim benim ilk iki tedavimi yapan doktorum ilk 4 gun sadece yemek yemeye kalk dedi. Ben de oyle yaptim,annemde kaldim.
3.tedavideki agir is yapmadan,egilmeden,uzanmadan gunluk islerini yap,yuru ki rahme bol bol kan gitsin dedi. Ben onu da yaptim:)

Doktorun hangisini derse onu yap ama kesin olan su ki egilme,uzanma,bir sey kaldirma ama evin icinde yavas yavas hareket edebilirsin ilk gunden sonra.

Yemegini onceden yap 2 3 gun yetecek kadar bikac cesit. Kahvalti zaten kolay,esin de yapar,sen de yaparsin,yemek gibi ocagin basinda durmana gerek yok ya. Temizligini de transferden bir gun once yaparsin. O da bikac gun gider. Supurme zamani gelince de esin supuruverir. Zaten evde bir tek sen olacaksin ,evi dagitan da olmayacak.
Ama tabi senin icine hangisi sinecekse onu yap.

Evet ben de yiyorum. Bir arkadas bahcecide tedavi goruyor. Ordaki doktor cig kabak cekirdegi ye demis,ben cigini yiyorum. Ayrica cig kaju ve cig badem ve ceviz.
Aâaa ben normal paket alip yoyorum kabagi cig almadim hic. Aktarlarda var mi cig kabak cekirdegi acaba. Bide bahcecide tedavi goren arkadasin memnjn mu cem beye mi gidiyor.

Aâaa ben normal paket alip yoyorum kabagi cig almadim hic. Aktarlarda var mi cig kabak cekirdegi acaba. Bide bahcecide tedavi goren arkadasin memnjn mu cem beye mi gidiyor.

O fulyada tedavi goruyor. Doktoru kimdi hatirlamiyorum ama memnundu. Ben de onceden normal aliyordum ama artik cig olani yiyorum.Aktarlarda var mi bilmiyorum ama bana arkadasin soyledigi markayi aliyorum ben marketten.

Bendede cikolata kisti cikti. Doktir tahlil istedi bunun icin aonucuna gorede he iyi cok guzel sorunsuz bir kist genelige engel degil dedi. Bilmem artik oyle midir degilidir. Amh icin sabit deniyor evet. Benimde 0.2 cikti %30 tup bebek sansi dendi hayirlisi artik.

O fulyada tedavi goruyor. Doktoru kimdi hatirlamiyorum ama memnundu. Ben de onceden normal aliyordum ama artik cig olani yiyorum.Aktarlarda var mi bilmiyorum ama bana arkadasin soyledigi markayi aliyorum ben marketten.
Hmmm bende bakiim bari bebisi oldumu o arkadasi . Fulya bana uzak ben anadolu yakasindayim umut diyorum o yuzden ama genede bilemiuorum.

Hmmm bende bakiim bari bebisi oldumu o arkadasi . Fulya bana uzak ben anadolu yakasindayim umut diyorum o yuzden ama genede bilemiuorum.

Havuz yapiliyor canim o arkadasa. O memnun fulyadan ve istanbulda da yasamiyor. 6 saatlik yoldan geliyor tedavi icin. Geldiginde orda merkezin anlasmali oldugu otellerde kaliyor sanirim. Insallah cabasinin karsiligini alir. Sehir disindan gelmek kolay degil cunku. Ben bursadan gelmek icin sabahin 6sinda yollara dusuyorum ve zor oluyor,allah daha uzaktan gelenlere kolaylik versin.

Ikisi de ayni merkez canim. Hangisi sana uygunsa oraya git. Cem beyle gorustun mu hic? Adet olunca mi goruseceksin ilk?

Cikolata kist bende de bi tane vardi canim hic dert etmedi doktorlar merak etme sen de hicbisey olmaz :) insallah en kisa zamanda sen de kavusursun bebisine :)

Adet olur olmaz kosucam Cem beyin kollarina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…