Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ilk iki ucgun onemli sonra cok yormafan gundelik hayatina devam ediyormussun.

Ibrahim Saracogluda hep bunu soyluyor fsh ve amh yukseksen tup bebek tutmaz once fsh yi dusurp amh yi yukseltmek lazim bu degerler asla sabot degil diyor . Amh icin murlaka incir kuru fsh icin aslanpencesi kurlerini uygilayin diyor.
Cnm.evt zaten ben fsh i aslan pencesiyle dusurdum o dusurulebiliyo ama amh ben de 0.87 degerinden donra 1.53 e yukseldi diye sevinmistim ama o yalanci bi yukseklikmis malesef.. doktor ultrason gorunumunun 0.87 ile daha uyumlu oldugunu soyledi malesef yumurta rezervi dogustan hatta daha biz ana rahmindeyken kesinlesen bisey.. hicbisey onu artiramiyo ve biz her ay adet olurken o yumurtalari attikca yumjrta sayimzz giderek azaliyomus.. tabi eger benim gibi cikolata kist ameliyati olanlarda tehlikeli olcude azaliyomus..

Canım hey maşallah 5 yumurta 5 bebek demektir. Bu yumuşlara o zaman bişey yapılmayacak.
Bir daha ki ay tedaviye mi başlayacaksın doğru mu anladım?
Yok canım tedaviye baslamayacagim yani tüp bebek tedavisi yaptirabilme imkanım yok doğu görevi yapıyoruz şartlarımız imkansız doğal deniyoruz ama hayırlısı

Hamile takvimini yeni fark ettim Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah

Günaydın :). Perşembe günü yapıldı hepsi iyi çıktı. Sadece korku var işte ikiz dedi doktor. Sıkıntılı oluyomuş onun dışında iyiyim çok şüküt. Sen nasılsın
Oh iyi masallah tatlim, hiç korkma olur gider,sıkınti olmaz inşallah...bol bol kalsiyum tüketmek gerekiyor bu dönem,sut,yogurt,peynirini ihmal etme sakın..

Yemeye çalışıyorum . Haftaya salı doktora gitcem kalp atısı için anca ozaman rahat ederim heralde. İnşallah duyarım allahın izniyle
Duyarsın inşallah canım, kalp sesi duyulmadan rahata erilmiyor hakkaten...Rabbim korusun minisleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…