Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Çok sağol canım doktor değiştirdim emin olamadım bir de fsh yüksek olunca 5 yumurta nasıl olur dedim de
Rica ederim.benim de zanansiz buyuyen bir yumurtam vardi desolet vermislerdi atilsin diye.doktor ne durunda diye karindan bakmisti.Fsh degisken bir deger biliyorsun.bazen gorunen yumurta sayisiyla uyumsuzluk gosterebiliyor.masallah 5 yumurta guzel

@amayaa canım seni etiketlememişim şimdi fark ettim özür dilerim. Rabbim seninde gönlünde yatan muradı en kısa sürede versin inşallah. Bu arada güneş görmeyen arı sütünden bashsetmiştin.

ARI SÜTÜ
BAL
POLEN

PROPOLİS'İ nasıl tüketiyorsunuz? nereden temin ediyor ve günlük kullanımınız nasıl?

Ben arı sütünü cam minik şişelerde alıyorum eczaneden veya arifoglundan dolapta saklıyorum günde bir şişe içiyorum. Propolisi de aynı şekilde.
Polenide dışarda saklıyorum 1,5 çay kaşığı içiyorum günde bunuda eczaneden alıyorum veya aktardan.

B bursa_83 illusive moyaalitu hepyek-34 ve istanbulda tedavi olma imkani olan arkadaslar.Ablamin sakaryada kadin dogumcu arkadasi kendisi erkek olup onlar da tup bebek yontemiyle farkli zamanlarda 2 bebek sahibi olmuslar.Sema Kahraman diye bir doktorda ilk denemelerinde..bize de onerdiler.forumlarda cok okudum sema hn in ismini.ablamin duzceden bor doktor arkadasi da onda tek denemede hamile kalmisti.ben belki esimi ikna edip gidemem ama siz dusunun derim

Canım hey maşallah 5 yumurta 5 bebek demektir. Bu yumuşlara o zaman bişey yapılmayacak.
Bir daha ki ay tedaviye mi başlayacaksın doğru mu anladım?

Ben aktardan ak...l marka aldim karisimi o ise yaramaz mi dersin

Ben aktardan ak...l marka aldim karisimi o ise yaramaz mi dersin
valla canım bende anlamıyorum ki.

Hepsi bi arada olan karışımlar var, eczanelerde var, aktarlarda var. Hangisini hangi oranda kullanacağız en doğru ürün nerede bende şaşırdım.

evet
Evet ben de duymuştum bahsettiğin doktoru.. Gidilebilir tabi ki ben şu an beklemede olduğum için gidemem bu sıra ama aklımda olsun sağol canım..

Acaba şişli memorial dan, semra kahraman mı? Ben de onda tedavi görüyorum şu anda, pazar günü transferim var inşallah. Benim de arkadaşım 7. Ve 8. Tüp bebek denemelerini yaptı onda ve 8. De bebeği oldu, şimdi 3 yaşında. o yüzden seçtim. başarılı bir doktor.

Benim ilk doktorum kendisi ancak fsh yüksek olduğunda tedavi etmiyor, takipleri de kendisi yapmıyor genelde diye artık gitmiyorum. Kesinlikle çok iyi bir doktor ancak ben bi taraftan da hastanenin işleyişinden memnun kalmadığım için gitmiyorum.

Benim tedavi gördüğüm hastane de de 10 üstü fsh olunca yapmıyolarmış.. Neden öyle olduğunu anlayamadım.. Hatta ben bu tedaviye biliyosunuz biraz geç başladım,normalde 2 veya 3. gün başlanırken ben 5. gün başladım.. 4. gün muayeneye gidebilmiştim kan sonuçlarımı istedi ertesi gün değerlerin iyi geçmişte fsh yüksekliğin olmuş o yüzden beklemeye güvenemiyorum biraz geciktik ama değerler iyiyken şansımızı denemek istiyorum demişti.. demekki ondanmış

Fsh yüksek dıye tedavi edilmemesi çok saçma bence. Olay yumurtadır ve fsh a takılan doktorlar başarıyı garantilemek için takılıyorlardır net!

Can'ım kaç tane embriyo transfer edilecek ve kaçıncı gün embriyosu şimdiden hayırlı olsun canım

Fsh yüksek dıye tedavi edilmemesi çok saçma bence. Olay yumurtadır ve fsh a takılan doktorlar başarıyı garantilemek için takılıyorlardır net!
Çok üzüldüğüm ve boşa zaman kaybettiğim aylar oldu bu saçmalık yüzünden. Fsh düşünce gel diye gönderdikleri günden 2 ay sonra fsh düşmemesine ve adet bile olmamama rağmen opu oldum. Doktor ilgilenmek isterse iş yürüyor, istatistiklere göre bana baştan başarısız sonuç alacak damgası vuran insanlara nasıl güveneyim ki? Çok kırıldığım yıprandığım bir dönemdir hatırlamak bile istemiyorum aman..

Benim doktorum fsh a bakmiyor.amh ve usg goruntusunun uyumlu olmasiyla ilgileniyor

Zaten degerleri harika olan insanlara ben de tup bebek yaparim yani sacmaliga bakarmisin

Bazi doktor da fsh in yuksek oldugu aydaki yumurtanin kalitesi iyi degildir diyor.
Aslında doğru da olabilir, benim bu ay fsh 9 ve e2 40 ti ve 8 yumi oldu ilk defa biliyorsunuz.benim fsh normalde 23 du. Belkide dustugu için o kadar yumi oldu ve dollenebildi. Belkide gerçekten fsh önemli...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…