Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hakkaten çok uzun sürdü bu sonuç , geç olsun da güç olmasın barı...psikoloji önemli tatlim, bu kadar yıpratma kendini ne olur...

Evet canım uzun sürdü ama beklemedeyim artık inşallah dediğin gibi olur canım sağol.

İnşallah canım inşallah herşey çok yolundadır.. Şimdi hiç ilaç fln kullanıyomusun peki?

Biesteron ve vitaminlere devam ediyorum canım. Git gel doktordayız hep bakalım artık hakkımızda olanı hayırlı edip öyle versin Rabbim.

Canim benim allah razi olsun. Ben de isimlerinizi bilmesem de hepinizin tek tek nicklerini soyluyorum her duamda. Bu sayfalarda tek kelime bile yazissam adi aklima gelen herkesi soyluyorum.
Hayirli bereketli ve bol bol bol duali bir cuma olsun hepimize.
Rabbimizi bu isimizde vekil kıldık,biz gelecegi goremeyiz bilemeyiz,rabbim bizim icin en hayirlisini yazsin ve herkesin gonlundekini nasip etsin.

AMİNNNN CANIM ALLAH RAZI OLSUN ŞU OKUNAN EZANLARIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE RABBİM KUCAKLARIMIZI BOŞ BIRAKMASIN O MUCİZEYİ BİZE DE YAŞATSIN TEZ ZAMANDA İNŞALLAH...

Emin degilim kimin olduguna ama burda bir arkadasimiz soylemisti bunu,alttan baktirmanin zararli oldugunu. Yurtdisinda hatta ultrasonla bakilmiyormus bizdeki gibi. Cok onemli bir sey olursa bakiliyormus,o da doguma kadar 1 2 defa.
Cok fazla ultrasona girmemek mantikli ama gebelikte eninde sonunda alttan muayene oluyor kizlar kacis yok gebeligin son haftalari el yordamiyla catinin acilip acilmadigina bakarlar. Ve goz korkutmak gibi olmasin azcik can yakicidir :)

Pek kibarmis doktor ne hos benim Dr hamileliğimde beri ustten bakıyor, ama Kaan bey direkt vajinal bakacam dedi.kac km yol gitmisim, o kadar para odemisim, adama aman zararı olur bakma nasıl denir, ya da binlerce bebek dogurttum diye geziyor adam ortalıkta, bu kadar başarılı bi uzman zararı olsa alttan bakar mı? O adama o esnada vajinal bakmak zararliymis demek küfür etmekten beter..hepsinin bi tarzı var neticede

Canim alttan muayene etmenin bebege zarari olabilecegini okumustum. Belki ondan sormustur bakabilir miyim diye. Senin rizani almak istemistir.
bebeği zararı olmuyomuş ama insanlar öyle düşünüyomuş diye biliyorum canım.. Benim şaşırdığım neyin doğru olup olmadığını doktordan daha iyi bilememki.. Kadın tepki aldığım için soruyorum demişti.. Bizim insanımız malum doktordan daha doktor :)

@monte cristo prensesi ne guldum sabah sabay sayende aynen bende ayni durumdayim senin ayni hastane gormus benim her gcxittigimde farkli jastanelr emson gittim Maltepe unv. Doktor hem muayene h ders yapti vajinal muayenede rwsmen asistanina benim icimin krokisini anlatti gostererek beizim derdimize deem olsunlarda hic umrumda degil gormeleri ve tercihimde erkek doktor olmustur hep onlar sanki bizim halimizden dahami iyi anliyor ne her anlamda.

Hep gül insallah tatlimmm, vallahi ben de hep erkek tercih ediyorum.hem daha başarılı olduklarını düşünüyorum hem de daha nazik, hassas ve anlayışlı oluyorlar, kadın doktorlar pek öyle değilmiş duyduğuma gore

Amin insallah...ne hissettigini cok iyi anliyorum.aynisini bizzat yasadim biliyorsun tedavimin ilk gunu..opu dan ciktim toplanmis yumurtalarin benim olduguna inanmayacaktim nerdeyse.

Cok fazla ultrasona girmemek mantikli ama gebelikte eninde sonunda alttan muayene oluyor kizlar kacis yok gebeligin son haftalari el yordamiyla catinin acilip acilmadigina bakarlar. Ve goz korkutmak gibi olmasin azcik can yakicidir :)
Benim kapi gibi raporum var hasta istemezse normal dogumda israr etmeyiniz diye..ileri derece vajinjsmus tedavisi oldugumda verdilernormal dogum en sagliklisi ama napim

AMİNNNN CANIM ALLAH RAZI OLSUN ŞU OKUNAN EZANLARIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE RABBİM KUCAKLARIMIZI BOŞ BIRAKMASIN O MUCİZEYİ BİZE DE YAŞATSIN TEZ ZAMANDA İNŞALLAH...

Aminnnn canim. Rabbim cabamizi goruyor,duamizi duyuyor,insallah bize anne olmayi yazmistir,biz duamizda israrci olursak bir gun duamiz kabul olacak insallah.

Yok canim,tabi doktor daha iyi bilir ama bunu soyleyenlere bir doktor soylediyse zarari oldugunu onlar da doktorlarina inanip bunu soylemislerdir.
Kendi kendinizin doktoru olun derler ya,o mantik olabilir

Kızlar bir şey soracağım dün doktora gittim yumurtlama dönemi içindeyim alttan muayene etmedi ultrasondan baktı 5 yumurtan var ve buyuyorlar dedi adetin 3.günü gel folikul bakalım her şey güzel görünüyor dedi size sorum normal ultrasondan tüm bunlar anlaşılır mi 5 yumurta ve boyutu yani kafam karıştı

Anlasilir canim.adet donemin olmadigi icin cok detay bir muayeneyi gerek gormeden karindan bakmistir.beni bir kere oyle muayene etmisti doktor

Anlasilir canim.adet donemin olmadigi icin cok detay bir muayeneyi gerek gormeden karindan bakmistir.beni bir kere oyle muayene etmisti doktor
Çok sağol canım doktor değiştirdim emin olamadım bir de fsh yüksek olunca 5 yumurta nasıl olur dedim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…