Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Yok tabi haberim tatlim çok saol bi sorusturayim ben bizim kan uyuşmazlığı var esimle 28. Hafta bi igne ya da ası olacam ama diğerlerini bilmiyordum

Amin canim herseyin hayirlisi olsun hakkimozda insallah p.tesi de yapicam atarim sizlere de foto

Tamam cnm sorayim, hiç gitmedim sağlık ocağına çünkü ben, hastane çok yakın evime.yuruyerek 10 dk da hastanede oluyorum
Canım yanlış yönlendirmek istemem asla ama aşı konusunda farklı fikirler var, Canan Hocayı eleştirdikleri gibi bu aşı işine karşı olanlara da saldırıyorlar ama ben hamile olsam aşı konusunda iyice araştırıp kararımı öyle vermeyi düşünüyorum. Kurtlarla koşan kadının aşı güncesi diye bir hesap var facebookta orda ilginç şeyler paylaşıyorlar ve aklım bu konuda gerçekten çok karışık.

Canim zaten kullandığım her şeyi kendi Dr ve Kaan beye sorarak ve iyice araştırarak yapıyorum,gozu kapalı gitmem asla çok saol, optum çok ...

Kızlar çok acil inşallah bşri görür. Tüp bebek tedavisibündeyinüm. Bu akşam cetrotide vurulmam gerekiyordu ama elimde kalmamış. Bu gece vurulmazsam tüm tedavi iptal mi?

Kızlar çok acil inşallah bşri görür. Tüp bebek tedavisibündeyinüm. Bu akşam cetrotide vurulmam gerekiyordu ama elimde kalmamış. Bu gece vurulmazsam tüm tedavi iptal mi?

Canim bu igne yumurtanin zamanindan once catlayip yok olup gitmesini engellemek icin vuruluyor. Nobetci eczaneden bulmaya calis. Yumurtalarin hepsi catlarsa toplanacak yumurta kalmaz .

İyi geceler arkadaşlar. Benim adetim bikaçgün gecikti de idrar testini şimdi yapsam olurmu. Kimi sabah yapmak daha doğru diyorda.

Amin inşallah. Ya ben aslanpençesi yapıyodum belki o geciktirdi diye düşündüm. Hiç gecikmezdi benim adetim. Onun için her ihtimali düşündüm. Oda yapmış olabilirmi . Kullandın mı

Ben de kullandim aslan pencesi gecen ay ama cyclo adli ilaci da kullandigim icin adetim ilac bittikten sonra geldi. Ilac kullanmasaydim daha net cevap verebilirdim ama ilactan dolayi adet gunum degisti. Insallah aslanin etkisi yoktur,gebeliktendir gecikme. Aslanin gecikme yaptigini duymadim pek.

Bende duymadım hatta daha da düzrne sokuyo diyebiliyorum ama. İlk defa kullanınca belkide onun etkisidir. Hayırlısı neyse o olsun inşallah hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…