Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Meleğin için katlanacaksin artık :) sigarayi birden biraktin sanırım ondan boş durmuyosundur yiyosundur surekli esimden biliyorum bende :)
meyve sebzeye verdim bende kendimi başka birşey yiyemiyorum hiç
Aynen canım birden bırakınca şaşırdı bünye, oyalanamiyor bi turlu ,

2.kez mi yapıldı aynı testler canim?6 tüp kan çok fazla. Başka neye baktılar ki
Geçen hafta sadece hcg ve tsh testi yapılmıştı canım tsh normaldi
bu hafta glikoz karaciğer için falan sanırım sonuçlarımı da gostereyim hatta seninkilerle aynıdır belki

Eklentiler

• IMG_20161007_125247.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20161007_122200.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 23
Geçen hafta sadece hcg ve tsh testi yapılmıştı canım tsh normaldi
bu hafta glikoz karaciğer için falan sanırım sonuçlarımı da gostereyim hatta seninkilerle aynıdır belki
Bende de glikoz,tsh ve tam kan sayımı diye bir suru test sonucu verdiler toplam 5 sayfaydi.. ama 1 tüp kan aldılar, 6 tüp kan verdim deyince şaşırdım tatlim

Hastanesine gore değişiyordur belki bilmiyorum ki canım devlete gidiyorum ben orda farklı oluyordur belki
Belkide cnm salı günü gidince ne çıkacak bakalım belki yine kan alırlar..glukoz,bun,kreatinin,sgpt,protein,kalsiyum,tsh,hbsaq,cmv,antirubellaanti toxoplazmabhepsine bakmışlar yani böbrek,karaciger hepatit vs...

Amman yolunda gitsinde su hamislik neye isterlerse baskınlar

Aynen canim onlar gelsinler yeterki biz herşeye katlaniriz :)

Aynen canim onlar gelsinler yeterki biz herşeye katlaniriz :)
Bu kaygıyı nasıl atlaTacagiz be tatlim ? Sıkıldım vallahi kaygilanmaktan

İzmirde harmony test yapılıyormuş,duydun mu hiç tatlim? Çevrende falan yaptıran var mı? Gebeliğin 10. Haftası mi ne yapılıyor...yaptırmak istiyorum ama nedir ne değildir daha pek hakim değilim

Duymamistim canım netten baktim biraz şimdi ikili testin benzeri gibi geldi daha detaylı bakılıyor doğru cikma oranı daha yüksek sanırım ona gore Dr.a sormak lazım aslında

Duymamistim canım netten baktim biraz şimdi ikili testin benzeri gibi geldi daha detaylı bakılıyor doğru cikma oranı daha yüksek sanırım ona gore Dr.a sormak lazım aslında
Kaan bey mutlaka öneriyor.. sen de bi sor bakalım doktoruna.1500 - 2000 tl civariymis, oldukça yüksek de..

QUOTEE="monte cristo prensesi, post: 48358824, member: 711669"]Kaan bey mutlaka öneriyor.. sen de bi sor bakalım doktoruna.1500 - 2000 tl civariymis, oldukça yüksek de..[/QUOTE]
Evet bayağı yuksekmis fiyat pazartesi sorayim bende canım

Sevgili hamis arkadaslar bence cok detayli dusunup kaygilanmayin. Allah a emanet hepsi ne kadar detayli baktirirsaniz okadar icinden cikamayacaginiz kaygi ve stresle yasarsiniz bi sureci eltimden biliyorum yok down dediler yok mongol vs dediler genetige varana kadar baktilar gebeligi sonlandirmak isyediler kiz 9 ay boyunca agladi resmen. Ama nur topu gibi bir kiz dogurdu hamileligi zehir oldu resmen biraz oluruna birakin derim. Rabbim saglikla aldirsin kucaklariniza. gibigibiyim cnm insallah seninde tutunuyordur bebisin stres yapma simdilik cizgin kesinlikle belli hayirlisi olsun tatlim.

Allah korusun tabiki ama bunlar yapılması gereken testler..şimdi artık kesin sonuç verenleri de var. Baştan mudahale edebilmek için..amaç belirsizliği ortadan kaldırıp daha konforlu ve huzurlu hamilelik geçirebilmek tatlim..

Doğuma kadar asi takibini yapıyorlar doğumdan sonrada bebeğin aşıları yapiliyor dün gittim ben gebelik kaydı oluşturduk gittiğin hastane ile bi gorus istersen onlarda takip ediyordur belki
Tamam cnm sorayim, hiç gitmedim sağlık ocağına çünkü ben, hastane çok yakın evime.yuruyerek 10 dk da hastanede oluyorum

Bende gitmemiştim hiç arkadaşım dedi mutlaka yaptır diye hem hastaneden daha yakın evime sana kalmış bisey sanırım
Ben de bi sorayim canim çok saol, aşıları sadece orası takip ediyorsa önemli tabi, söylemesen hiç haberim yok böyle seylerden

Ben de bi sorayim canim çok saol, aşıları sadece orası takip ediyorsa önemli tabi, söylemesen hiç haberim yok böyle seylerden
Bende bilmiyordum canım acemiyiz bu konularda daha :)
12.hafta , 16 aralıkta ve sonra 1 asım daha var birde damla vereceğini söyledi o ne için bilmiyorum sanada söyleyeyim dedim beelki haberin yoktur diye bi sorarsin hastaneye gittiğinde canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…