Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

A

Eklentiler

• 20161009_120136.jpg
    20161009_120136.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 57
Bende emin olaamadım işte. Elimde bakınca resimden daha net aslında. Eşim yatıyor. Bak dedim sonra bakarız dedi. Bütün heyecanım kırıldı zaten. Görseniz o benden çok istiyodu güya

Bende emin olaamadım işte. Elimde bakınca resimden daha net aslında. Eşim yatıyor. Bak dedim sonra bakarız dedi. Bütün heyecanım kırıldı zaten. Görseniz o benden çok istiyodu güya
Başka testin var mı tatlim bu çok mu bekledi ya da bi bozukluk var gibi dağılmış sanki..varsa başka testin tekrarla bence bi ara.

C çizgisinin koyu olması gerek tatlim, sen yoksa da yeni bi test alıp tekrarla canim

Canim naptin igneyi?
Olaylı oldu bizim dun gece :) her eczaneye aradım ilce ilçe, iğne yok. Çok sikintidaydim. Gorumcem de misafirlige gelmiş çakapı. Coluk çocuk. Halimi görünce o da üzüldü. Ben tüm nöbetçi eczaneleri aradım, yok. Sonunda eşi nöbetçi olmayan bir eczaneden buldu. Açıkmış. Gittik,yaptık. Catlamamislar elhamdidulillah.

Sabah doktordaydim.bu akşam catlatma iğnesi olacak. 4 yumurta var. Baslangicta 10 du ama 4 ü gelişmiş malesef. 4 cok az midir ya? Tutmazsa dondurmaya da yetmez galiba de mi?

Olaylı oldu bizim dun gece :) her eczaneye aradım ilce ilçe, iğne yok. Çok sikintidaydim. Gorumcem de misafirlige gelmiş çakapı. Coluk çocuk. Halimi görünce o da üzüldü. Ben tüm nöbetçi eczaneleri aradım, yok. Sonunda eşi nöbetçi olmayan bir eczaneden buldu. Açıkmış. Gittik,yaptık. Catlamamislar elhamdidulillah.

Sabah doktordaydim.bu akşam catlatma iğnesi olacak. 4 yumurta var. Baslangicta 10 du ama 4 ü gelişmiş malesef. 4 cok az midir ya? Tutmazsa dondurmaya da yetmez galiba de mi?

Halletmene sevindim canim.
Igneyi vurunmadigin zaman yumurtalar kendi kendine catlayip atilabilir ve toplanacak yumurta kalmaz. Cok panikletmek istemedim seni aksam ama yatarken aklimdaydin hala naptin diye. Neyseki vurunmussun:)

Gonul tabiki 10 yumurtanin 10unu da istiyor ama 4 de az degil. Hepsi cok kaliteli olur insallah. Eger oyle olursa ve 2 embriyo istersen,sartlarin da uygunsa tabi,2 embriyoyu koyarlar,2sini de dondururlar.

X