Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Saracogluna sogan kurunu atliyarak baslattim ara kanama yapiyor erken erken zaten 2 ay once sogan kuru yapmistim. Direk hayit ve aslan pencesi vede corekotu yagini iciyorum. Zamanda kaybetmemek icin acikcasi bakalim faydasi olucak mi senin bitti mi

Ben de sana soracaktim kanama yapti mi sende de diye.
Benim aslan bitti. Hayit da sali biter sanirim. Civan percemi ve corekotu devam. Civan da haftaya cumartesi biter. Corekotu da bikac gunluk kaldi. Bir dahaki adette hormon tahlilleri bakalim nasil cikacak ve yine ayni kuru mu verecekler yoksa yeni kur mu verecekler.

Herkese merhaba, ne alemdesiniz kızlar umarım herkes iyidir.
no_name_ Maşallah canım hayırlısıyla bu hafta siz de duyarsınız inşallah
gibigibiyim Canım tatlı bekleyiş dönemindeymişsin Allah'ın izniyle güzel bir haber de senden alıcaz bu hafta inşallah

Ben kist yüzünden bu ay qlairista diye bi doğum kontrol hapı kullanıyorum, migrenimi tetikledi 2 günde 1 atak geçiriyorum sefil oldum, 10 günlük kaldı yarım bırakmak da istemedim bi daha içmem sanırım. Bu hapı kullanan oldu mu hiç?

Canim gecmis olsun. Az kalmis aslinda ama cok da rahatsiz olmussun. Doktoruna soyledin mi?

Ben de dogun kontrol hapina basladim ama desolett benimki.

Bakalim insallah faydasini gorcez oyle umit ediyorum. Benim daha bir hafta oldu baslayali. Yarin yumurta kontrolum var maltepe universitesinde bakalim. Eger direk tup bebek onerirse bahcecide alicam solugu gene kendimizde denemeye basladik son suratt bakalim nolcak. Hayirlisi Allahtann

Çok saol tatlim kısmetse 11 ekim salı günü gideceğiz doktora, inşallah sagsalim duyarız o pıt pitları... vallahi hamile kalmaya çalışmak hamile olmaktan daha keyifli ve kolaymis..yahu ne zormus bu bekleyişler, kafayı sıyırmak uzereyim

Canim sen de dikkat et kendine, keşke başka ilaç isteseydin..ben hiç doğum kontrol hapı kullanmadim..

Insallah kendiliginden gelir canim. Adet olmadan da gidebilirsin bahceciye. Herhangi bir ilac falan kullanmani isterse adet olana kadarkullanmis olursun.
Insallah bir sürü yumisin gorunsun yarin.

Tesekkur ederim canim Allah'in izniyle guzel haber veririm insallah 13 ekim test gunum :) sen de kendine dikkat et canim bi an once gecer kistlerin de insallah.. migren de fenadir Allah yardimcin olsun sifa versin insallah

Teşekkür ederim. Vardı dondurulmuş
Hepimizin hakkında hayırlısı

Canim gecmis olsun. Az kalmis aslinda ama cok da rahatsiz olmussun. Doktoruna soyledin mi?

Ben de dogun kontrol hapina basladim ama desolett benimki.

Söyledim canım ağrı kesici ile geçmiyosa bırakalım dedi ama bırakmak da istemiyorum, kist gitsin transfer ettireyim artık çok uzadı süreç. Ağrı kesicileri de geçmişte çok kullandım ve şu an yaşadığım problemlerin en büyük nedenlerinden olduğunu düşünüyorum. Çoğunun prospektüsünde bile yazıyor ve bilinçsizce içmişim yıllarca. Şimdi parolle idare ediyorum bi o serbest

Tesekkur ederim canim Allah'in izniyle guzel haber veririm insallah 13 ekim test gunum :) sen de kendine dikkat et canim bi an once gecer kistlerin de insallah.. migren de fenadir Allah yardimcin olsun sifa versin insallah

Sağol canım, aslında işe gidemeyip yatıyorum mecburen fena da olmuyo

Nasıl olur bilmiyorum ama lütfen rahat olmaya çalış her türlü stres zarar sonuçta, nefes egzersizi öğrenebilirsin mesela, 9 ay 99 esma kitabını da tavsiye ederim özellikle çok rahatlatıyormuş hamileleri.

Cyclo kullandım daha önce o pek yan etki yapmamıştı yumurtlamayı engellemediği için, doğum kontrol hapı engelliyo diye yan etkisi daha çok herhalde. İnşallah tekrar içmeme gerek kalmaz.

Insallah kendiliginden gelir canim. Adet olmadan da gidebilirsin bahceciye. Herhangi bir ilac falan kullanmani isterse adet olana kadarkullanmis olursun.
Insallah bir sürü yumisin gorunsun yarin.
Hmmm oylede oluyor mu bende vakit kaybetmemek icin adetliylen gidiyim folikul sayima gore tedaviye baslar ilaclari verir diye dusunmustum aslinda ama sen daha iyi biliyorsun tabii bu asamalari cok saol cnm uyardigin icin o halde yarinki duruma gore kosayim Bahceciye hemde tam yumurtlama donemine giriyorken daha mi iyi olur dersin acaba

Canim cem beyle baslamaya karar verdin mi kesin?
Karar verdiysen sorun yok,adetliyken de olur. Hani ben belki adet olmadan gider gorusursun,doktoruna isinirsan ona gore adetliyken gidip baslarsin diye soylemistim. Bazen elektrik tutmaz ya,tutmazsa ve hemen bu adetle baslamak istersen baska doktorla gorusursun,bu adeti atlamamis olursun manasinda soyledim.

Anladim cnm. Kk da ozellikle cem beyle ilgili yorumlar onemli ben zor secen biri degilim. Birazda kaderciyim nasibimde ne varsa o gorcez. Rabbim hayirlisi ne ise onu sevdirsin gonlumuze insallah cnm.

Bisey daha sorcam bu tup bebel tedavisine adetliyken baslanilabiliuo degil mi.

Anladim cnm. Kk da ozellikle cem beyle ilgili yorumlar onemli ben zor secen biri degilim. Birazda kaderciyim nasibimde ne varsa o gorcez. Rabbim hayirlisi ne ise onu sevdirsin gonlumuze insallah cnm.

Ben de umut tup bebege gitmeden once okumustum cem beyi. Olumlu yazilar vardi hep. Zaten bahceci doktorlari hakkinda olumsuz seyler okumadim.
Bahceci cok iyi bir klinik. Allahim hayirlisini versin.

Ben de umut tup bebege gitmeden once okumustum cem beyi. Olumlu yazilar vardi hep. Zaten bahceci doktorlari hakkinda olumsuz seyler okumadim.
Bahceci cok iyi bir klinik. Allahim hayirlisini versin.
Piyasaya gore fiyati yuksekmis ama artik yapcak bisey yok. Ve hep zor vakkalarin gittigi bir merkez olmakla birlikte basari orani yuksekmis. Rabbim tez vakitte kicaklarimizi doldursun insallah hepimizin. Bunlar vesile sadece Rabbim istesin yeter ki napalim nasip

Evet biraz daha pahali ama uçuk degil fiyatlari. Benim suan gittigim merkezle 600-700 tl fark var arasinda.
Aynen oyle canim,rabbim ol desin,doktor da merkez de vesile.

Evet biraz daha pahali ama uçuk degil fiyatlari. Benim suan gittigim merkezle 600-700 tl fark var arasinda.
Aynen oyle canim,rabbim ol desin,doktor da merkez de vesile.
Sen bahcecide tup tedavisi gordun dimi yanlis anlamadiysam olmama sebebi olarak ne dediler sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…