Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sifanin nerden gelecegini bilemiyoruz ki canim. Herkes bu kürlerle hamile kalmiyor tabiki ama insallah biz kalanlardan olacagiz.
Erkeklerin gelmesi gereken bir gun var sadece,onun disinda her seyi kadin yapiyor zaten,ona da bisey demesinler artik:)

Sifanin nerden gelecegini bilemiyoruz ki canim. Herkes bu kürlerle hamile kalmiyor tabiki ama insallah biz kalanlardan olacagiz.
Erkeklerin gelmesi gereken bir gun var sadece,onun disinda her seyi kadin yapiyor zaten,ona da bisey demesinler artik:)
Aynen en son gittigimiz doktorda soyledi bu sekilde bitun yuk maalesefki kadinlarda oluyo bu durumda dedi. Bizim daha urelojiue gidip sperm ornegi bile vermedi ben heven randovu aldim jastameden gitti ordada bu istenen rapor cikmiyomus .

Sen bahcecide tup tedavisi gordun dimi yanlis anlamadiysam olmama sebebi olarak ne dediler sana

Yok canim tedavi olmadim orda ama gorusmeye gittim. bu yeni tedaviye oraya gitmek de vardi aklimda,o yuzden tum bahceci sayfalarini okumustum ama bursada basladim.
Yumurta sayim az ve cok kaliteli degil,o yuzden olmadi ama insallah o altin yumurtaya denk gelecegim.

Yok canim tedavi olmadim orda ama gorusmeye gittim. bu yeni tedaviye oraya gitmek de vardi aklimda,o yuzden tum bahceci sayfalarini okumustum ama bursada basladim.
Yumurta sayim az ve cok kaliteli degil,o yuzden olmadi ama insallah o altin yumurtaya denk gelecegim.
Insallah cnm insallah Rabbim o guzel gonlune gore versin. Ben seninde hamile kalcagina en kisa zamanda cok inaniyorum tatlim. Ve oyle hissediyorum...

Aynen en son gittigimiz doktorda soyledi bu sekilde bitun yuk maalesefki kadinlarda oluyo bu durumda dedi. Bizim daha urelojiue gidip sperm ornegi bile vermedi ben heven randovu aldim jastameden gitti ordada bu istenen rapor cikmiyomus .

Tabi canim herseyi kadinlar yapiyor. Eslere dusen bize destek olmak. Erkekler zaten genel olarak doktora zor gidiyorlar. Bir de durum boyle bisey olunca daha da zorlaniyorlar.

Emeklerinin karsiligini alacaksin insallah

Gunaydin canlar:KK3:
Herkes iyi miiiiii?

hepyek-34 hepyek-34 kontrolun iyi gecsin ve bir sürü yumis gorunsun insallah canim:dua:
Gunaydin cnm az evvel ciktim. Amh sonucum hala cikmamis . Yumurta konteoli yapti gayet iyi dedi sayi soylemedi. Bende basiretimmi baglandi ne sormadim sayisini fsh degerine takilma onemli olan amh bizim icin dedi. Sagdaki yumurtan buyuyor dedi sadece anlamadim bisey pazartesi gene goruselim durumina bakalim. Ona gore ilac vericekmis amh sonucuyla beraber. Ay insan doktordan cikinca neden bi tuhaf olurki suan evede gidemedim parkta oturuyorum oyle sacma sapan...

Gunaydin cnm az evvel ciktim. Amh sonucum hala cikmamis . Yumurta konteoli yapti gayet iyi dedi sayi soylemedi. Bende basiretimmi baglandi ne sormadim sayisini fsh degerine takilma onemli olan amh bizim icin dedi. Sagdaki yumurtan buyuyor dedi sadece anlamadim bisey pazartesi gene goruselim durumina bakalim. Ona gore ilac vericekmis amh sonucuyla beraber. Ay insan doktordan cikinca neden bi tuhaf olurki suan evede gidemedim parkta oturuyorum oyle sacma sapan...
Gozunaydin canim.iyi dediyse bosver sayisini allah bereket versin.ben de oyle ruhlar aleminde gibi oluyorum doktordan cikinca.etrafimi gormuyor duymuyorum.

Gozunaydin canim.iyi dediyse bosver sayisini allah bereket versin.ben de oyle ruhlar aleminde gibi oluyorum doktordan cikinca.etrafimi gormuyor duymuyorum.
Aynen suanda oyleyim olumsuz konusmamasina ragmen ayy su amh ciksa biran evvel ama amhden cok umitli degilim sanki hayirlisi artik.

Canim hic amh ye takilma. Onemli olan yumurtanin kalitesi.
Doktorun yanina girince herkeste ayni sey oluyor:)
Ciktiktan sonra ben soylediklerinin yarisino hatirlamam,esim anlatir bunu soyledi diye.
Amh dusuk ciksa bile sakin uzulme. Yumurta sayin iyi demis doktorun,bu onemli senin icin.

Amh sonucuna gore ilac verecekmis yazmissin. Bu gittigin yer maltepe unv. ydi sanirim. Verecegi ilaclar tup bebek igneleri mi,burda mi devam edeceksin,bahcecide mi?

Canim yumurta sayisindan cok kalitesi daha onemli moralini yuksek tut.. amh sonucuna da sadece onunde ne kadar zaman oldugunu gorebilmek acisindan onem veriyo doktorlar.. mesela rezerv dusuklugu varsa acele edelim falan diyolar.. hicbirisi tedavine engel degil endise etme.. gorunen yumurtalarin ve senin moralin tum test sonuclarindan daha onemli.. o yuzden moralini yuksek tut canim :)

kızlar embriyoya yapılan test sonucu ne zaman çıkar genelde benim 9. gün oldu hala haber yok :KK43:

Canim hic amh ye takilma. Onemli olan yumurtanin kalitesi.
Doktorun yanina girince herkeste ayni sey oluyor:)
Ciktiktan sonra ben soylediklerinin yarisino hatirlamam,esim anlatir bunu soyledi diye.
Amh dusuk ciksa bile sakin uzulme. Yumurta sayin iyi demis doktorun,bu onemli senin icin.

Amh sonucuna gore ilac verecekmis yazmissin. Bu gittigin yer maltepe unv. ydi sanirim. Verecegi ilaclar tup bebek igneleri mi,burda mi devam edeceksin,bahcecide mi?
Yok bu verecegi ilaclar tupten yada asilamadan onceki tedavi hani h sonucuna gore belki ilaclada gebe kalabilirsin once bi deneriz olmadi tup deneriz dedi ama tupte direk bajceciye gitmek istiyorum bu ay ilacla denesin bakalim.

X