Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Cok tesekkur ederim bilgilendirdigin icin tabi herseyi dusunmek lazim.herkese ayni protokol mu uygulaniyor;hic mi taze transfer yapmiyor bunlari ogrenmem lazim.senin amh fsh ve yasini ogrenebilir miyim uygun oldugunda.

Bende sanirim Bajcecide basliyacam umut polikliniginde Cem bey varmis Kk dako yorumlari okudum hemen hemen hepsi olumlu bugun aradilar ilk muayene ucretsizmiss zaten. Bemde regli gunumde geleyim en azindan folikul sayima bakarlar dedim
Danismandan peki tabikide daha mantikli diyerek not aldi regli olur olmaz gidicem ins. Bi ay bakalim kismet. Rabbim ol der insallah hepimizin olur...

Canim bahceci ara ara muayene icin kampanya yapiyor. On gorusme zaten ucretsiz,bir de ilk muayeneyi ucretsiz yapiyor. Ilk gorusme diye konustuysaniz onlar on gorusmeyi ucretsiz olarak kast etmis olabilirler,muayeneyi kast etmemis olabilirler. Hazirlikli gidersin diye soylemek istedim canim.

Saol cnm. Yanlis anlamadiysam once on gorusme sonrasinda muayene dexiler ama genede gittigimde emin olmak icib sorarim hatirlattifin icin saol cnm. Hayirlisi olsun insallah. Ama sanki biraz daha kafam rahatladi net karari verince en azindan simdi bir hededim var regli olunca peki bisey sorucam ben simdi regliykenngider gitmez istersem sayet hemen tup bebek tedavisine baslanirmi toksa bu surec 2 yada uc filan surer mi

Canim doktora gore degisiyor.kimisi oncesinde birkac ay vitamin veya baska ilaclar kullandirip ondan sonra basliyor. Kimisi de hemen basliyor.
Karar vermen iyi olmus canim. Karar verince insanin kafasi biraz daha rahatliyor. Obur turlu kafa daha cok karisiyor.

Cok tesekkur ederim bilgilendirdigin icin tabi herseyi dusunmek lazim.herkese ayni protokol mu uygulaniyor;hic mi taze transfer yapmiyor bunlari ogrenmem lazim.senin amh fsh ve yasini ogrenebilir miyim uygun oldugunda.
Taze transfer duymadim ama yine de gorusursun net bi sey diyemem. Tatlim benim yas 35 hatta doldurmak uzereyim. Evlendikten 6 ay sonra basladim tedavilere tesadufen ogrenerek. 0.79 du amh... uzun surede ayni seviyede kaldi ama en son iste 1.5 -2 ay kadar once yaptirdigimda 0.12 cikti. Amh ye de fsh a da asiri takilmiyorum acikcasi. Kotu seyler ust uste geldi ve hormon testlerimi de o donemde yaptirdim. Islerim cok yogundu ayrica da baska ozel sorunlarimda vardi etkilemistir diye dusunuyorum ama hepsinden onemlisi gorulen folikulum var hala cok sukur ve zaten biliyorum durumumu sonucta bu deger 1in altindaysa riskli gruptasin ilk duydugum zamanda ki etkiyi gostermedi bende. 0.79 ken daha cok uzulmustum. Fsh en yuksk 30 civarindaydi ama son zamanlarda yaptirmadim.

canım ne zamandır giremedim siteye.
cuma günü hayıtım bitti,pazar günü de aslan pençesi
pazartesi günü soğan kürüme başladım bakalım nolcakk

19.gun akşam idrarda,20. Gün sabah kanda 55 cikti
Yawruuu kuuzzuummm senin bebişinmi olacak anaammm rabbim sağ salım kucağına almayı nasip etsin insallah direk sana baktım takvimini gördüm ayy çok sevindim montem kurban olurum seni yaratana valla o kadar mutlu oldum ki anlatamam

Bebeğim yaaaaaa, Allah razı olsun tatlimmmm, tez zamanda sana da yaşatsın inşallah Rabbimmmm şimdilik sancılı beklemedeyim, Dr kalbi duydu cok sukur ama biz daha duyamadik, stresli,heyecanli garip bi bekleyiş benimki..inşallah annesine ve yaşama tutunur bebisim

Amin canım amin amiinn insallah dualarım seninle aşılamamı oldun kendiliğindenmi oldu

Aşılama olacaktı, ignelere başladık ama yumurta takibinde yumurtalar kendiliğinden catladi, aşılama iptal oldu, kendiniz deneyin bu ay dedi..tuttu çok şükür...
Hayırlısyla al kucağına tatlım hep sen diyordun negatif düşünceye yer yok hayatimizda iyi dusunelim iyi olsun Allah a emanet olun hepiniz Allah yar ve yardımcınız olsun

Gunaydin kizlarrrr bu sabahhhh yagmurrr var İSTANBUL DAAAAA Modundayim umarim sizlerde iyisinizdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…