Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bahcecinin fiyatlari cok uçuk degil canim. Digerlerinden 700-800 tl dah pahali.

Ben bursada basladim. Pembe mavide basladim canim,nevin hanim doktorum.
40 gunu bulacak evet. Desolett 21 gun suruyor zaten. Lucrin de 10 falan surer herhalde. Sonra yumurta buyutucu igneler falan derken baya surecek tedavi. Sonu bebisli olsun da beklerim napalim

@hayatbuiste
purplebliss
Kizlar nasilsiniz? Kurler hangi asamada,naptiniz?
Benim aslan bitti. Aslandan sonra 10 gun daha sogan kuru yapmaliydim ama kanama yaptigi icin ben de o kismi atla,civana gec dediler. suan civan ve hayit devam ediyor. Hayit da haftaya biter herhalde. Bir dahaki adette de yeniden fsh,amh,lh vs. baktiracagim,bakalim sonuclar nasil cikacak.

Sogan kuruyle basladin degil mi canim küre?

Hadi ya cok mu kotu

Yok canım asla kötü değil ama o kadar övgüye insan 5 yıldızlı otel gibi devasa bi klinik falan bekliyor ,
Aman yaa ankarada plaza doktorlarina gittik olmadi.aslinda guvendigin doktor merdiven alti tezgahustu yapsa degerlendirmek lazim.yalniz amayaa nin bahsettigi surec gozumu korkuttu biraz uzun gibi hadi vitamin hazirlik surecini gectim ama ilac opu transfer olayi iki uc asamaysa herkes icin yazlik da olsa zor olur bize off

Sen bi dinlendir kendini, inşallah bu süreçte tedaviye gerek olmadan kendiliğinden gelsin bebisin...

Sagol canim verdigin destek icin insallah oyledir.. ama inanki oyle bisey oldu ki belime kim olsa benim.gibi dusunurdu.. insallah bisey olmamistir.. Allah'im korusun.. bugun daha iyiyim toparladim kendimi

Canım hayırlısı olsun tedavin. Dondurulmuş embriyon varmı? yoksa yeni mi donduracaksın?
Ben tedaviye devam işte canım bir tane embriyom donduruldu bugün yarın pgt testi çıkacak biraz heycanlıyım onun haricinde bu ay doğal takip yaptırdım ama sanırım bu aydan ümitli değilim zaten yeni yumurta toplanmıştı ama yinede denemek istedim. yarın kontrolüm var bakalım hayırlısı artık.

B bursa_83 canım 3 yumurta çok çok iyi maşallah inşallah kaliteleri de iyidir bu protokol ve ilaçlar fayda sağlayacak inşallah canım sana.

Canım hayırlısı olsun tedavin. Dondurulmuş embriyon varmı? yoksa yeni mi donduracaksın?
Ben tedaviye devam işte canım bir tane embriyom donduruldu bugün yarın pgt testi çıkacak biraz heycanlıyım onun haricinde bu ay doğal takip yaptırdım ama sanırım bu aydan ümitli değilim zaten yeni yumurta toplanmıştı ama yinede denemek istedim. yarın kontrolüm var bakalım hayırlısı artık.

B bursa_83 canım 3 yumurta çok çok iyi maşallah inşallah kaliteleri de iyidir bu protokol ve ilaçlar fayda sağlayacak inşallah canım sana.

amayaa canim alintilamayi beceremedim :) insallah oyledir canim ben yine ustume duseni yapiyorum igneler ilaclar.. moralim de daha iyi :) hayirlisi olsun

aynen öyle tatlım. nevin hanımla da görüşmem olmuştu, çok tatlı iyi bi kadın. ve de çok vefakar olduğunu burdaki bazı hikayelerden biliyorum, gece nin 3ünde bile hastaneye geldiğini hastası için vs. yani hastanede kim varsa kontrolünü yapsın diyen biri değil. inşallah sonu güzel olur....

gözünü korkutmak istemem tatlım ama, kaan beyin hastası arkadaşım 6 ay sonunda 2. opuyu oldu. şu an 4 donmuş embriyosu var... bir iki ay sonra da transfer olur diye düşünüyo.... eğer gitmeyi düşünüyorsan durumu bil diye yazdım. ben yaklaşık 1 yıl sürecek bir süreç olduğunu bilerek başladım ve bana bu daha mantıklı geldiği için bu şekilde olmasını tercih ettim. diğer 4 tedavime de taze transfer yaşadım ve ben hep donmuş transfer istiyodum doktorlarım rapor süresi dolayısıyla yapamadılar. raporların geçerlilik süresi 6 ay, tedaviye başlamadan çıkarıp hemen de yumurta durumu uygun olmadığından başlayamadığımdan yumurta toplama sonucunda 5. ay gelmiş oluyodu, dondurup beklemeye zamanım kalmıyodu.

Bu yumislerle bisey yapilmayacak ama yumurta olmasi da beni rahatlatiyor tabiki. Cok sagol canim,insallah faydasi olur.

Evet canim cok tatli ve rahat bir doktor. Kasilmiyorum onun yaninda. Ne isterse sorabilirsin,rahat ol diyor. Insallah beraber basariya ulasiriz doktorumla.

Havuz daha cok caba gerektiriyor canim. Bursadan gidip geliyorsun,allah kolaylik versin,cabalarinin karsiligini versin insallah sana. Ben de cok hikaye okudum havuzla ilgili. Yumurta cikmadigi aylar da olabiliyormus,bu da sureyi uzatabiliyor. Ama okudugum hikayelerin hepsinin sonunda basariya ulasmis hastalar. Evet 1 seneye yakin ugrasiyorsun belki ama sonu mutlu olsun da ugrasacagiz napalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…