Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim hayırlı uğurlu ikiz bebisli sonuclansin, son tedavin olsun , bebislerin gelsin inşallah

Canim ben altunizadedeki umut tup bebege gitmistim. Ordaki doktordan elektrik alamadim.
Daha sonra da fulyadaki bahcecinin canli destek hattina yazmistim ve numarami almislardi ve doktor aramisti. Benim icin havuz uygulamasi onerdi. Dusunursen 1 ay onceden dogum kontrol hapi kullan oyle gel demisti. Bahcecinin laboratuvarinin cok iyi oldugunu okudum hep. Fulya bahceci sayfasinda %98 i olumlu yazilar yazmislar merkez ve tum doktorlar hakkinda. Herkesin ortak gorusu merkezde hangi dokyora giderseniz gidin,bahcecinin dogru adres oldugu.

Eger benim suan basladigim doktor yani bursadaki farkli bir tedavi uygulamayacak olsaydi ben bahceciye gidecektim,fulyadakine.

Fiyat olarak bana da aynisi soylediler ama ayrica bana havuzucretini de soylediler.
Fiyatlar boyle canim malesef fazla ama gucumuzyettigince devam.

Havuz mini tup bebek mi oluyor..onda fiyat ne oluyor

Can'ım hadi hayırlısı, şimdi en güzel bekleme zamanları başladı senin İçin. Kendimi çok yorma, inşallah bize güzel haberler vereceksin. Dualarım seninle..
Allah razi olsun canim insallah hayirlisi olsun.. biraz canim sıkkın dün kardesime sinirlendim annemle telefonda tartistigi icin kendime hakim olamadim bagirip cagirmaya basladim sonra belime asiri siddetli bi kramp girdi sirtimdan kuyruk sokukuma kadar 3 kere kasıldim sonra da bebeklerim gitti diye saatlerce agladim umudumu biraz kaybettim acikcasi

M melekler-engelchen canım ne zamandır yazmıyorsun iyimisin merak ettim seni?
illusive cok sagol canım benim iyiyim.
Internetim bitti. Giremiyorum.
Bende dondurulmuş embriyo transferi icin tedaviye başladim . Şimdilik estrofem içiyorum. Bakalım hayırlısı olsun inşallah. Hayırlı ve sağlıklısi inşallah. ..sen de durumlar nasil?

Canim cok uzuldum ama hayirlisi boyleymis demekki.. dogru zaman bu zaman degilmis demekki.. ama insan ne kadar burkulur tahmin edebiliyorum.. Allah yardimcin olsun canim..Allah gonlune ferahlik versin
Sagol canim.biz elimizden geleni yaptik.kabullendik onumuze bakicaz artik.

Havuz mini tup bebek mi oluyor..onda fiyat ne oluyor

Hayir canim mini tup degil. Minide kendi dogal yumurtan takip ediliyor,ilac veya igne verilmiyor bildigim kadariyla.

Havuzda her tedaviye basladigin ay embriyo biriktiriyorsun. 3 4 tane birikti diyelim,daha sonra onlari cozdurup saglikli olanlari transfer ediyorlar. Bu biriktirme kisiye goredegisiyor tabiki. Kimisi 1 sene biriktirebiliyor 3 embriyoyu,kimisi daha kisa kimisi daha uzun zamanda.

Havuzun fiyati biraz daha maliyetli.
Ben bahceciden aldigim ucreti yazayim,uc asagi bes yukari aynidir sanirim.
Ilk tedaviye basladigin ay 6500+ilaclar(1500-2000arasi) oduyorsun. Bu 6500e kontroller,tahliller,opu ve transfer ucreti dahil. Transfer en son yapiliyor ama ucreti ilk tedavide aliniyor ve bir daha alinmiyor. Ilk ay 1 embriyo oldu diyelim,havuza konuyor.

1 2 ay vücudun dinlenmesi icin ara veriliyor. Yeni tedaviye basladigin ay 3950+ilaclar(1500-2000 arasi) oduyorsun. Buna kontroller,tahliller ve opu dahil. Yine kac embriyo biriktiyse havuza konuyor.
Bundansonraki her tedavi oldugun ay 3950+ilaclari oduyorsun.

3-4 tane birikti diyelim,cozduruluyor ve rahim uygun oldugu ay da transfer yapiliyor.

Ikinci ucuncu tedaviden 6500 almamalari teselli.vay arkadas allah yardimcimiz olsun

Ben Umut a gitmeyi planliyorum gidersem Altunizadede benim icin mevki olarak o daha yakin digerleri avrupa yakasinda uzak bana. Telefondaki bayan cok olumlu konustu be genelde cok sayida basari saglandigindan bahsetti zor vakkalarin kendilerini terxih ettiklerinden vs soz etti. Bakalim persem Maltepe univrsitesi Hastanesinde kontrolum var yumurtalara bakicak sonrasinda tup onerirse direk oraya gidicem sanirin.

Bahceci basarili bir merkez canim. Tercihlerin arasinda olabilecek bir hastane. Umutun da fulyanin da laboratuvari aynidir teknoloji olarak. Evine yakinsa orasi daha iyi tabi.
Ben de cok kisi okudum bahceci sayfasinda basarili olan.

Rakamlara bak saka gibi. Bana embriuo dondurmadan bahseti ve yanlis anlamadiysam ayni paket fiuatina dahildi buda. Gidince detayli sorar pazarlik yaparim ben dermisim

Bahceci basarili bir merkez canim. Tercihlerin arasinda olabilecek bir hastane. Umutun da fulyanin da laboratuvari aynidir teknoloji olarak. Evine yakinsa orasi daha iyi tabi.
Ben de cok kisi okudum bahceci sayfasinda basarili olan.
Bundan 5 yil sonra pismanlikla keske dememek icin imkanlarimi zorlayip deneyecegim cnm. Gerisi Rabbime kalmis sen ne yaptin gittin mi doktora.

Bundan 5 yil sonra pismanlikla keske dememek icin imkanlarimi zorlayip deneyecegim cnm. Gerisi Rabbime kalmis sen ne yaptin gittin mi doktora.

Katiliyorum canim bu dusuncene. Zaman gecip de geriye donup baktigimda keske yapsaydim demek istemiyorum. biz de imkanlari sonuna kadar zorlayacagiz. Suana kadar birikmisleri harcadik hep ama simdi mecbur arabayi satacagiz. Annemler biz verelim diyor ama bu 1 defalik bisey degil ki. Kac defa daha tedavi olacagiz belli degil. O yuzden kendi imkanlarimiz yettigince devam,sonra ailemden isterim diye dusunuyorum ama allahim insallah bunlarin hicbirine gerek kalmaz.

Gittim canim bugun. Dogum kontrol hapibaslatti,bu defa da farkli bir tedavi uygulanacak. 21 gun sonra bu hap bitecek ve 26sinda kontrole gidecegim ve yumurta baskilayici ignelere baslayacagiz.
Hayirlisi rabbimden.

Ne guzel sen ailenle paylasmissin bu durumu. Benim sadece esim ve ben kimselere soylemedim. O yuzden sadece kendi imkanlarimiz ve arabayi bugun itibariyle satisa cikardim ve bundan dolayida hic uzgun degilim mal her zaman alinir ama evlat baska birsey. Rabbim herbirimizin cabalarini mucadelesini bosa cikarmaz ins. Ve tez vakitte hayirli saglikli bolca bebeler verir insallah. Yeni tedavin hayirli olsun. Umarim bu sefer olur cnm. Umarim guzel haberi verirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…