Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Yani benim icin neyi uygun gorurler bilmiyorum ama merkezin tanitim brosurunde oyle yaziyor.bodoslama ayni sartlarda ikinci tedaviye gecmek istemem.altta yatan nedenlerin arastirilmasini isterim yumurta ve sperm kalitesinin artirilmasina yonelik.belki vitamin koenzim vs baslatirlar.dogal takipte en iyi ihtimalle buyuyecek 1 yumurtam olacak.onun icin takipti opuydu 3.gun 5.gun derken ayni sureci tekrar yasamak istemem.ustelik kalite artirmaya yonelik hicbir sey yapmamisken.esim de dahil

Öyle tatlim çok okudum araştırdım, iceceksin deyince de bir şey denmiyor, defalarca sordum çünkü..benim alerjik bi bunyem var, bir çok ilaca alerjim var, acillik oluyorum acaba onunla alakalı mi bu sureci uzatıyor.3 ay kortizon kullanmak feci bir şey...

Tup bebek tedavilerinde kullananlar opudan transfer gunune kadar kullaniyorlar bu da max 5 gun.sadece 1 kisi denk geldi sadece transfer gunu ve ondan sonraki 8.gun kullanan.Kaan bey in bir bildigi vardir.her hastaya uygulanan tedavi farklidir biliyorsun.sen sikma canini vesvese etne sana zarar verecek birseyi onermeyecegine eminim.

Dr.kaan bozkurt sayfasında da var 12. Haftaya kadar kullananlar, yazıştım hatta, bebekleri gayet sağlıklı doğmuş bile.ne bileyim korkuyor insan.

Dr.kaan bozkurt sayfasında da var 12. Haftaya kadar kullananlar, yazıştım hatta, bebekleri gayet sağlıklı doğmuş bile.ne bileyim korkuyor insan.
Seni coook iyi anliyorum bak tek sen degilmissin kullanan .bana vermediler diye kendimi yedim ne guzel kullan diyen bir doktorunn varrr dert etme kullaann..

Sen daha iyi bilirsin tabi canım. Hakkımızda hayırlısı artık..

Seni coook iyi anliyorum bak tek sen degilmissin kullanan .bana vermediler diye kendimi yedim ne guzel kullan diyen bir doktorunn varrr dert etme kullaann..
Doğru söylüyorsun canim bir çok kişi de bebeğimizi bu ilaca borçluyuz demişler...şimdi baktım da hamilelikte dr kontrolünde kullanılabilir diyor, yan etkilere çok yüksek dozlarda bahsetmis 1000 mg lardan falan ben günlük 4 mg aliyorum.bosuna evham yapmayayim..
Sen Kaan beye başlamayı dusunuyor musun?

Tek basima hareket edebilecegim bir mevzu olsa ya da izmirde olsam hic dusunmem giderim.esim Ankarada dr mu yok der duz mantik.Alttan alttan yer yapiyorum kaan bey soyleymis boyleymis bana hemen cevap dondu diye.ciddi anlamda da izmir manisa tarafina yerlesme niyetimiz var.ay tam yazdim gonderiyodum esim kaan beyi kafana taktiysan gidelim dedi:)))))))

Kiyamam yaaa, sehirdisindan giden cok var diye biliyorum, kolaylastiriyordur bi şekilde sureci bence...

Bu arada 36 hafta boyunca kortizon kullananları buldum,cok sukur sıkıntı yok, unuttum gitti bu prednol mevzusunu

Kizlar Dun Bahceci klinigine mesaj birakmistim. Bugun arayip bilgi verdiler. Telefondaki ses cok samimi ve pozitifti. Belkide tup bebek oncesi tedavi ilede olabilir cocugunuz dendi doktorlarimizin oncelikle muayene edip yol hariyanizi cikartmasi lazim dedi. Olaki tup bebekte kara kildiniz paket fiyatimiz 6.500 buna arti olarakta kullanilan ilaclar kisden kisiye degisir oda maksimum 2000 civari tutar dedi. Daha bicok sey dedi pskolojik dektek vs herseyi anlatti. Basari orani yuksek bi klinikmis genelde zor vakkalar bize son sans son umut olarak gelir dedi. Tekrar arayip randovu verecekler bana. Aranizda daha pnce bu klinige giden yada tedavi olan var mi benim aklima yatti sanki burasi ne dersiniz canlarim. Cunku benim ikimci sansim yok maddi olarak ilk ve son olarak bi denemek istiyorum...

Kiyamam yaaa, sehirdisindan giden cok var diye biliyorum, kolaylastiriyordur bi şekilde sureci bence...

Bu arada 36 hafta boyunca kortizon kullananları buldum,cok sukur sıkıntı yok, unuttum gitti bu prednol mevzusunu
Nolur sen moralini yuksek tut.unut vesvese etme..bize gore en buyuk engeli atlattin allahin izniyle bin masallah.vesvese seytandandir.
Benim adam soba kurariz yazliga dedi.kendi bacagima sıktım kaan bey diyerek:))))

Nolur sen moralini yuksek tut.unut vesvese etme..bize gore en buyuk engeli atlattin allahin izniyle bin masallah.vesvese seytandandir.
Benim adam soba kurariz yazliga dedi.kendi bacagima sıktım kaan bey diyerek:))))
Çok saol tatlim,aynen sen de moralli olmalısın, beni bilirsin neler atlattım da pes etmedim, moralimi hiç dusurmedim.yas 38 olmuş , inancımı hiç yitirmedim... süreç topu tüfeği 15 gün sürüyor, Kaan bey denenmeli sanki....

Çok paralar hakkaten Allah kolaylık versin tatlim, hepimize,hepinize,bu yolda maddi manevi emek harcayan herkese kolaylık versin Rabbim

Ben cok tuhaf bir sekilde tedavide oldugum zamandan daha iyiyim..cok sukur umudum var o umut olmasa hic cekilmez bu surec

13 cikti en son deger

B bursa_83 canim gittin mi doktora..

Gittim canim sabah. 3 yumurta var. Miyom var ama sorun teskil edecek yerde degil. Biosteron ve vitaminlere devam dedi. Ayrica desolett verdi,dogum kontrol hapi. Farkli bir tedavi olacagi icin bununla basliyormusuz. Ayin 23unde bitecek bu hap ve 26sinda da kontrole gidecegim. Sartlar uygunsa lucrin ignelerine baslayacagiz. Yeni tedavinin ufak ufak ilk adimlarini attik sayilir. Her sey yolunda giderse yumurta buyutucu ignelere baslamamiz kasımı bulacak,hem boylece saracoglu kurlerini de biosteron ve vitaminleri de 3 aya yakin kullanmis olacagim.

Hayirli ugurlu bebisli olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…