Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

demek görüştünüz.... çok sevindim... durumuna da görüştüğünüze de....

bazısı direkt kaldırıyo tatlım ona takılma etkili olduğunu hiç sanmıyorum açıkcası... evde de sürekli yatma en azında ev içinde mutlaka yürü. senin için ilk 5 günlük dönem çok öenmli kesinlkle yorulma ama normal hayatından da kopma. stres baş düşmanın onu unutma, kendine eğlenceli filmler falan bul, keyfine bak

B bursa_83 çok güzel anlatmış aynen öyle.... illa ki aşılama olmasına gerek yok ki şahsi fikrim aşılama senin için zaman ve para kaybı olurdu... semra hanım işinde çok başarılı bir doktor.... sonuna kadar rahat ve güzel bir tedavin olur inşallah

Daha cikmadik hastane kalabaliktir bu saatte pazartesi ya
hadi bakalım, heyecnla sonucunu bekliyorum tatlım... hayırlısı olsun

Sagolasin..amin ins

6+0 da vajinal ultrason ile doktor duydu, cok ufak oldugu için biz duyamadik..biz kismetse 7+2 de gittiğimizde duyarız artık.[/QUO

Oh çok şükür sevindim.. Doktor duyduysa için rahat olsun.. Sen de duyunca daha bir hamile hissedeceksin kendini. Hızla büyüyecek inşallah o minik bezelye..

Oh çok şükür sevindim.. Doktor duyduysa için rahat olsun.. Sen de duyunca daha bir hamile hissedeceksin kendini. Hızla büyüyecek inşallah o minik bezelye..
Çok saol canim...okudukça topikleri içim bunaliyor, fazla da okuyup bilmemek gerekiyor sanırım.halen hamile hissedemiyorum ama sinirlerim tepemde,gergin,sis ve mutsuzum..hormonlardanmis..bi geçse su oniki hafta...

Çok sağol, evet nihayet gorustuk...

Çok saol canim...okudukça topikleri içim bunaliyor, fazla da okuyup bilmemek gerekiyor sanırım.halen hamile hissedemiyorum ama sinirlerim tepemde,gergin,sis ve mutsuzum..hormonlardanmis..bi geçse su oniki hafta...
Canim sen hangi topikleri okuyorsun ve bunaliyorsun.en kotu basliklari mi seciyorsun yoksa sansina moral bozucu seyler mi cikiyor karsina.ben kaygi duzeyi yuksej biriyim.birgun su ana senin geciyor oldugun yollardan gecerken eminim ben de sen gibi olurum belki daha fazla.ama simdi gecmekte oldugum surec de hic kolay degil ustune hic hamile kalamama kaygisiyla beraber.masallah bin sukur ki asilama bilr olmadan hamile kaldin.allahim saglikla tamamina erdirsin ve su an icin hersey yolunda yine bin masallah.sen ki bize moral verir modumuzu duzeltirsin neden kendine haksizlik ediyorsun.okuma olumsuz seyleri ve kendinle iliskilendirme.hicbisey okumasa bilr kaygili olur insan zaten bir de olumsuz seyler niye katlasin kaygilarini.

Haklisin tatlim, sanırım bu dönemdeki ruh dalgalanmaları da bunaltti beni, inşallah bu süreçleri bir an önce sizlerde yaşayın da bana hak verin topikleri evet canım hep olumsuz durumları araştırıyorum sanırım, olası komplikasyonları, olası riskleri...belirsizlik psikolojiyi inanılmaz bozan bir şey, su anki belirsizlik beni bi bunaltti...tamam bundan sonra yukseltiyorum modumu, siz de olumlu olun, her şey hepimiz için çok güzel olacak....

Senin durumunu da çok iyi anlamanın yanında seni kalbimin ta derininde hissedebiliyorum kuzum, çok zor gerçekten senin belirsizliğinde. İlk gebeliğimde hcg 6 , 2. Sinde de 12 çıktı, o 2 gün geçmedi resmen. Allahım kolaylık versin, tutunsun bebisin insallah da,sen de bu belirsizlikten kurtul...

Kaygili olman konusuda sana hak veriyorum.hormonlarin carpisiyor su an ve hormonlardan bile olmasa surec icerisinde bir olumsuzluk cikacak mi diye dusunmen normal.belirsizlik konusunda da cok haklisin cok adim gerinden gelerek yasiyorum belirsizligi.ama okuma olumsuz seyleri.inan basina gelmesinden korktugu olumsuzluklari insan kendiyle iliskilendirince yolunda giden is ters gider kendimden biliyorum.sen kaan beyin soylediklerini dusun..minigine odaklan..isim dusun..odasina ne esya alacagini arastir...soyle sallanan bir emzirme koltugu bak :) benim esim ben hamilr kalinca masrafin bitecegini saniyor garibim :) ve mumkunse bizi gaza getir:) hersey guzel olacak insallah

Sagolasin.allah hepimize kolaylik versin..

Kızlar Günaydın,

Benim yedi yumurta takibinde biri 24 mm diğeri 12 mm olan yumoş vardı ama e2 sonucu 26 çıkmış.

Yarın doktora gideceğim bu E2 neden düşmüş ki anlamadım

Canim çok saol Allah senden razı olsun, Kaan beye yazmam konusunda sen yureklendirdin beni, çok saol tatlim.Allah ne muradın varsa versin
Canım bizim amacımız zaten burada bildiğimiz herşeyi paylaşıp birbirimize destek olmak ve fikir almak.
Allah hepinizden bin kere razı olsun ve hepimizin gönlündeki muratlar olsun.... seviyorum sizleri..

Evet, ben de okudukça fark ettim tüp bebeğin şu durumda daha iyi olduğunu. Bir de bu sabah doktora gittim yine. Ona da sordum biraz. Fsh 15 miş benim şu anda. Tüp bebeğe başlanacak bir değerdeymiş, 20 de kalsa başlayamazlarmış zaten. Bunu değerlendirmek istemişler.

Bir de benim geçen ay histereskopi yapıldığında kendi doktorum izinliydi. Başka bir doktorla görüştük. Onun bize anlatması gerekiyormuş. Semra hanım dosyama yazmış çünkü histereskopi ardından tüp bebek başlanacak diye. Ama doktor bana yalnızca ilaçlarımı söyleyip bir dahaki ay gel dedi. Kontrole gittiğimizi zannediyorduk biz

hayatımın ilkerini yaşıyorum bu dönemde; ilk narkoz, ilk ameliyat odası, ilk defa kendime iğne yapma, ilk tüp bebek :)) güael geçer inşallah.

Bu yasadigin ilkler en guzel heyecanlarin olsun insallah:)

Tamam canım olumsuzluklar yok, bundan sonra her şey olumlu...ben değil ama eşim yavaş yavaş bir şeyler almaya başladı ilk gitmiş ayakkabı almış altına da haziran 2017 yazıp sürpriz yapmıştı bana, bir kaç gün önce de zıbın almis, aslanlı kaplanli eşim benden daha olumlu ve hevesli...inşallah ben de silkelenip bi an önce moda girerim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…