Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İnşallah canım, hayırlısı olsun. Bazen saçma ağlama nöbeti gibi haller olsa da genelde pozitif bakıyorum ben de. Hatta olmaması ihtimali daha yüksek duruyor, çevremdeki tüp bebeklerin büyük kısmı bir kaç denemeden sonra olmuş çünkü.

Daha önce büyük maddi sıkıntılara girmiştik, o yüzden ertelemiştik bebeği. O zaman da bu bir imtihan diye bakıyordum. Gerçekten rahat bir kafayla geçirdik o dönemleri, Allah ne bizim, ne de çevremizin tahmin edebileceğinden çok daha fazlasıyla açtı işlerimizi. Biz bile şaşırdık yani. Ne oldu, herkes imtihanını vermiş oldu. O zaman en yakınlarımdan yüzüme bakmayanlara sonra benim iyiliklerim dokundu.

Şimdi arada çok üzülsem de, bu da bir imtihan ve Bu sınavı da güzel verebiliriz inşallah diye bakıyorum. Rabbim hepimizin yüzünü tez zamanda güldürsün inşallah. Ama gelgelelim ki takıntılıyım ben biraz, ne yaparsam yapayım, aklımın bir köşesinde hep bu konu öylece duruveriyor işte.

İnşallah. Bize ani gelse de doktor da, histereskopi ardından ihtimalin daha fazla olduğunu ve bunu kullanmak istediğini söyledi. Sanırım doğru bir karar. Memorial a çok güvenerek gittim ama insan yine de tedirgin oluyor acaba para için mi diye. Yine de çok yönlendirici ve iyiler aslında.

Ne güzel bir doktormuş ya. Evet ben de gözüm kapalı öneririm eğer İzmir de olsam kesin ona giderdim.

Can'ım hadi hayırlısı, şimdi en güzel bekleme zamanları başladı senin İçin. Kendimi çok yorma, inşallah bize güzel haberler vereceksin. Dualarım seninle..

Benim de aklimin bir kosesinde duruyor. Her dakika kendime kahretmiyorum tabiki ama ister istemez aklimda,bebis gorunce daha cok hevesleniyorum.
Rabbim insallah bize de nasip etsin.
Tutmama ihtimali yuksek diye dusunme,sen de belki ilkinde hamile kalacaksin

Can'ım gittim evet dün iki yumoş vardı biri 24 mm olmuş diğeri 12. Doktor e2 istedi ama çıkmamış daha sonuç salı tekrar kontrol var ama sanırım bu ay pek umut yok benim yumoşlardan :)

12 olan buyurse onu alir belki doktor.
12 buyuyene kadar 24 catlamis olur herhalde.

Canım 4 kere gittim şuana kadar, doktorlar her söylediğinde gitmiyorum, yoksa onlar 2 haftada bir çağırıyor. Özellikle 1. Trimester döneminde (ilk 3 ay) olabildiğince az gitmek gerekliymiş. Ultrason cihazları hiç masum değilmiş ne yazık ki.. Valla bebeği çok merak ediyorsun tabi, benim neredeyse her gün rüyama giriyor bu sebeple, zaten 4. aydan sonra kımıldamaya başlıyor merakın da azalmış oluyor :)

Çok saol canim.. sıkıntılı sureclermis, az sakin olup daha az araştırarak sabır etmem gerekiyor sanırım...hakkımızda hayırlısı inşallah...

Gunaydinlarrr, iyi haftalar, güzel bir ay, güzel haberler dilerim hepimize canlar

Herkes iyidir umarım

D dstn33 tatlim inşallah 2 ye katlanmıştır değerin..güzel haberlerini almak nasip olsun inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…