Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kaç yıldır korunmuyordun tatlim sen?

toprak-35 tatlim gittin mi doktora ? Nedir durumlar, kese gorundu mu? Meraktayim tatlim seni..
Canım şükür gorduk keseyi hcg 15329 6 haftalık hamileyim :) ayrıca tsh de baktı oda iyi çıktı. haftaya cuma tekrar çağırdı başka testlerde yapacak mış bebikide gorebilirmisim sağlıkla alırız inşallah kucagimiza

Ohh çok sukur canim benim, 6 haftada kalp duyulmuyor mu? 1 hafta sonra duyulacak demekki...tsh bende de baktı hatta tam kan sayımı, glikoz, idrar vs de bakılacak. 4 sayfa test verdiler bana da...

Ohh çok sukur canim benim, 6 haftada kalp duyulmuyor mu? 1 hafta sonra duyulacak demekki...tsh bende de baktı hatta tam kan sayımı, glikoz, idrar vs de bakılacak. 4 sayfa test verdiler bana da...
Haftaya gorebiliriz bebeği dedi canım kalp atışından bahsetmedi bende sormamisim heyecandan, korktum şimdi benim okuduklarımda hep kalp atışı duyuluyor 6.haftada inşallah bi sorun yoktur
banada aynı testleri ister herhalde canım sen ne zaman gideceksin tekrar keseyi gormusmuydun sen

Canim asla panik yapma bebiki de üzme, geç döllenmedir.. hiç bir sorun yok rahat ol. Kiminde 6. Hafta kiminde 7. Hafta duyuluyor. Ben cmt gideceğim genel kontrole. Keseyi gecen pzt gordum ben çok sukur. Kalp için 11 ekime randevu aldık. Benimde 5. Hafta ama erken döllenme benimki, reglin 8. Günü dollendi, o sebeple belki aynı boyutlarda bizim bebisler..cmt kontrolde gorunur mu kalp diye dusunmustum ama zor sanırım..

Doğru söylüyorsun canım stresli süreçler dediğin gibi geç dollenme olabilir aynilar galiba
Kalp atışını da duyarsin belki canım hiç belli olmaz su aşamalarıda atlatsak bi hayirlisiyla :)

Doğru söylüyorsun canım stresli süreçler dediğin gibi geç dollenme olabilir aynilar galiba
Kalp atışını da duyarsin belki canım hiç belli olmaz su aşamalarıda atlatsak bi hayirlisiyla :)
İnşallah canım en zoru bu süreçler gerçekten, insn doya doya sevinemiyor...tavsiyem hiç okuma topikleri, kafa çok karışıyor

Tatlim yasin cok genc hic telas yapmaa strestende olmaz bu bebek isleri vaktin bol zor ama unut bi sure farkli mesgale bul lendine gor bak kendisi gelcek bebegin cunku yas olarak cok sanslisin takilma cok ve sana tavsiyem internettede cok arastirma okudukcada olumsuzluklari bunaliyor insan kendimden biliyorum. Ama mutlaka bi hobi mesgale edin bu sure zarfinda bizden daha cok sanslisin sen

Aynen öyle kafam okadar karışık ki. Doktor kendiliğinden olcak diye beklemeyin demesi. Diğeri bi sıkıntı yok demesi jep karıştırıyolar valla. Bende aslımda aşılamaya gidecektim bu ay vazgeçtim aslanpençesi kullanmaya basladım bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…