Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Monteeeee yetiş :). Bu aslanpençesi kasık ağrısı yaparmı acaba. Sağ kasığım ağrıyo . Normalde bi vurur arada geçer bugün gün boyu ağrıdı. Farklı bişe olarak bunu yaptığım için acaba bundan mı kaynaklanıyo. Yada havalar soğuk üsütmüş olabilirmiyim. Bi tuhaf çok kötü bi ağrı değil ama yürürken falan rahatsız edici. Böyle bir etkisi varmıdır acaba kürün

Amh öyle bi testmiş çok dikkatli bakılması gerekiyomuş zaten grç çıkan bi test ben 3kere baktırdım biri düşük çıktı diğer ikisi gayet iyi çıktı. Bide doktor dediki alttan muaneyede baktı yumurta sayısına baktı yüksek olanlar senin sonucundur dedi. Yumurta sayım iyiymiş mesela.
Benim de 1 tane dusuk digerleri yuksekti ama muayene sonucum dusuk olana daha uygunmus canim malesef :KK43:

Monteeeee yetiş :). Bu aslanpençesi kasık ağrısı yaparmı acaba. Sağ kasığım ağrıyo . Normalde bi vurur arada geçer bugün gün boyu ağrıdı. Farklı bişe olarak bunu yaptığım için acaba bundan mı kaynaklanıyo. Yada havalar soğuk üsütmüş olabilirmiyim. Bi tuhaf çok kötü bi ağrı değil ama yürürken falan rahatsız edici. Böyle bir etkisi varmıdır acaba kürün
Yapabilir tatlim, harekete geçiriyor sonuçta yumurtalıkları :KK66:

Merhaba arkadaslar tedavide olanlara bolbebisli yumurtalar hamile olanlarada saglikla bebislerini kucagina almalarini diliyorum.buraya cok umutsuzca yazmistim kisa sure once bugun doktora kontrole gittim ve surpriz 4 yumurta cikti.ben heyecanla tedaviye baslamak isterken esim yasimdan dolayi ki 48 oldum bosuna yapmayalim dedi .ilaclari alip geldim ama su an bitmis durumdayim Allahtan bir mucize diledim ve o bana bir sans tanidi am neyleyim ki esim artik bana inanmiyor cook kotuyum canlar.sizide uzdugum icin cok uzgunum ama derdimi sizden baska kime anlatabilirim ki

Merhaba arkadaslar tedavide olanlara bolbebisli yumurtalar hamile olanlarada saglikla bebislerini kucagina almalarini diliyorum.buraya cok umutsuzca yazmistim kisa sure once bugun doktora kontrole gittim ve surpriz 4 yumurta cikti.ben heyecanla tedaviye baslamak isterken esim yasimdan dolayi ki 48 oldum bosuna yapmayalim dedi .ilaclari alip geldim ama su an bitmis durumdayim Allahtan bir mucize diledim ve o bana bir sans tanidi am neyleyim ki esim artik bana inanmiyor cook kotuyum canlar.sizide uzdugum icin cok uzgunum ama derdimi sizden baska kime anlatabilirim ki

Kendinde enerji hissettikce yasa takilma cnm orn. Fusun demirel 50 sinde tup bebekle ikizlerini dogurdu. Bence dusun hemen pes etme erkekler maalesef bizim kafar dayanikli degiller sanki bu konuda ki butun yuk bizim omuxlarimizda oldugu halde kimbilir belki bu denemen olucak bundan bir yil sonra pisman olmaktansa keske deneseydin diye. Bence simdi dene taktir Allah a kalmis . Vazgecme...

Kendinde enerji hissettikce yasa takilma cnm orn. Fusun demirel 50 sinde tup bebekle ikizlerini dogurdu. Bence dusun hemen pes etme erkekler maalesef bizim kafar dayanikli degiller sanki bu konuda ki butun yuk bizim omuxlarimizda oldugu halde kimbilir belki bu denemen olucak bundan bir yil sonra pisman olmaktansa keske deneseydin diye. Bence simdi dene taktir Allah a kalmis . Vazgecme...
Sagol bitanem destegin icin evet yasima ve bugune kadarki onca tedaviye ve esime ragmen aglayarakda olsa ignelerimi yaptim ve allaha sigindim.rabbim hicbirimizin emegini bosa cikarmasin evlat hasreti cook zor.ustune birde yalniz kalinca insanin yuku daha agir oluyor

Sagol bitanem destegin icin evet yasima ve bugune kadarki onca tedaviye ve esime ragmen aglayarakda olsa ignelerimi yaptim ve allaha sigindim.rabbim hicbirimizin emegini bosa cikarmasin evlat hasreti cook zor.ustune birde yalniz kalinca insanin yuku daha agir oluyor
Maalesef oyle arada demorolize oluyoruz her reglimde bu ayda bitti diyorum . cok sukur benim destekcim bi tane kizim var o kardes istiyor cok fazla her bunalimda ona sarilip caktirmadan agliyorum ve en kotusu bu duygulari bu durumu en yakinimizla bile paylasamamak... Rabbim insallah bu seferki denemdende evladini saglikla kucagina verir canim...

Maalese arada demorolize oluyoruz her reglimde bu ayda bitti diyorum . cok sukur benim destekcim bi tane kizim var o kardes istiyor cok fazla her bunalimda ona sarilip caktirmadan agliyorum ve en kotusu bu duygulari bu durumu en yakinimizla bile paylasamamak... Rabbim insallah bu seferki denemdende evladini saglikla kucagina verir canim...
Allah evladini sana bagislasin ve hayirlisiyla bir kardes nasip etsin .Amiiin Inşallah bu defa rabbim yuzumu yuzumuzu guldurur.bunu yasamayan anlayamaz ama yinede allah hic kimseye yasatmasin biz yasayanlarada tez vakitte dermanini versin..

Tatlim yaaa maşallah ne güzel haber..donasyonu denerken kendi yumurtanın olması şahane...maşallah sana.mutlaka degerlendir bu fırsatı, bakma eşine, kaçırılacak fırsat değil.insallah başarıya ulaşırsınız canim benim..

Günaydın hayırlı cumalar kizlarrrrrrrr,
Güzel haberler alacağımız çok guzel bir gün olsun inşaallah... D dstn33 canim nefesler tutuldu senden gelecek güzel haberi bekliyoruz insalllahhhhhh...inşallah vakti gelmiştir ve bebisin seninledir...
Gunaydin cnm herkese hayirli cumalarrr

Canım Merhaba,

Çok iyi yapmışsın tedavi olmayı seçmekle. Rabbim yumurta vermişse nasip yolunuda vermiş demektir hem de 4 tane.. Hangi yumurtanın sana bebiş olarak gelecek bilemezsin benim bildiğim tek şey var yumurta olduğu zaman tedaviye devam yaş kaç olursa olsun asla ve asla umudunu yitirmemek ve yola devam etmek.
Bana doktorlar donasyon bile demişti hala acısı içimde o kelimelerin ama ben pes etmedim etmiyorum da Rabbim bana yumurta verdikçe kendi canımdan kanımdan bebeğim olması için sağlıkla uğraşacağım.
Kim ne derse desin aldırma sana inanmasalarda aldırma. Sen kendine inan, ve Rabbinden iste.. O ne olmazları olduruyor inşallah sana da en hayırlısından bir evlat nasip eder canım.

Günaydın hayırlı cumalar kizlarrrrrrrr,
Güzel haberler alacağımız çok guzel bir gün olsun inşaallah... D dstn33 canim nefesler tutuldu senden gelecek güzel haberi bekliyoruz insalllahhhhhh...inşallah vakti gelmiştir ve bebisin seninledir...
Canım Günaydın hepimize hayırlı cumalar.
D dstn33 bu hayırlı günde bize güzel haberler ver inşallah.
hepyek-34 hepyek-34 canım hadi inşallah güzel çıkacak sonuçlar.
B bursa_83 canım baya merak ediyorum ben seni?
toprak-35 toprak-35 canım imzanı da koymuşsun ayy ne güzel inşallah rabbim no_name_ no_name_ ve senin sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip eder...
asli5361 asli5361 canım benim daha yaşın o kadar küçük ki hiç endişe etme zamana bırak beslenmene dikkat et ve aklından çıkar bence ve kendine asla yakıştırma kötü şeyler.. Önünde anne olmak için çoook uzun yıllar var rabbim elbet nasip edecek sadece zamanı vardır.

X