Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Amin canım çok saol, inşallah tez vakitte darısı başına ve isteyen herkese olsun...bence bir kez daha dene derim... inşallah bu sefer tutsun.. benim ki uzuun uğraşlardan sonra çok yeni fakat dusuk riski var, hayırlısı ise tutunsun inşallah...

Turkiyedeyim ve burda yasayip cevre ulkelerde bu tedaviyi uygulayan milyonlarca cift var yani burada yasal olmamasi engel teskil etmiyor.asil engel bizim dusuncelerimizde mesala ben iki kez yaptigim halde hala zorlaniyorum
bu konuda fikirlerini değiştirebilirmiyim bilmiyorum ama anne olmak için illaki senin dna nı taşıyan bi çocuk doğurman gerekmiyor zaten sen onu aylarca karnında taşıycaksın senin bedeninden beslenecek bi canlı olucak.. sen doğurup sen büyüteceksin öz be öz senin çocuğun olacak yani imkanların varsa ve eşin de bunu istiyorsa bence seni kötü düşünceler durdurmamalı.. Ben bırak yumurta donasyonu falan evlatlık aldığında dahi o kişinin öz annesi olunabileceğini düşünen biriyim.. Benim 3 tane kedim var mesela hayvan bu yani insan değil ama onları bile evladım gibi hissediyorum.. azıcık hastalanıcak olsa sabaha kadar başlarında bekliyorum ağlıyorum bu annelik değil de nedir? önemli olan içinde hissettiğin hissedeceğindir canım.. kafanı bulandırma eşin de istiyorken fırsatın varken her yolu dene bence anne olabilmek için.. gerisini de Allah'a bırak..

[QUOTinşallah onte cristo prensesi, post: 48136394, member: 711669"]Amin canım çok saol, inşallah tez vakitte darısı başına ve isteyen herkese olsun...bence bir kez daha dene derim... inşallah bu sefer tutsun.. benim ki uzuun uğraşlardan sonra çok yeni fakat dusuk riski var, hayırlısı ise tutunsun inşallah...[/QUOTE]
Amin insallah canim ne guzel Allah emeklerinin karsiligini vermis sana ve bebegin seninle olacak onun icin mucadele eden annenin bebegide guclu olur korkma iyi dusun iyi olsun sadece yorma kendini mumkun oldugunca yat dinlen o bebis o gobisde kalacak ☺saglikla

Amin insallah canim ne guzel Allah emeklerinin karsiligini vermis sana ve bebegin seninle olacak onun icin mucadele eden annenin bebegide guclu olur korkma iyi dusun iyi olsun sadece yorma kendini mumkun oldugunca yat dinlen o bebis o gobisde kalacak ☺saglikla[/QUOTE]
Allah razı olsun canım,tez zamanda sen de yasa inşallah gebelik duygusunu ve sağlıkla kucağına al.

Sagol bitanem inan yazdiklarinizi okurken aglamamak icin kendimi zor tutuyorum cunkubu aralar dusunmekten ve bir karar verememekten o kadar yoruldumki anlatamam bir taraftan kabullenme diger taraftan yas faktoru beni olduruyor insallah mutlu olacagim bir karar alabilirim.cok zor inanki cocuga enerjim yetecekmi bilmiyorum.sadece anne olmak icin cocugada haksizlik etmek istemiyorum yani herseyi cok irdeler oldum sadece sevgi degil

Canım donasyon yerine evlatlık edinmeyi düşünmezmisin? hamilelik süreçleri falan o enerji açısından sana daha kolaylık sağlar hem de yuvasız bir çocuğu evlat edinmek Allah katında sevabıda büyük.
Ben donasyona kendimce çok sıcak bakmıyorum çünkü çok karmaşık bir şey evet karnında büyüyecek sen emzireceksin falan ama başka bir kadının eşinle olan bebeğini taşımak bana çok sıcak gelmiyor ama böyle anne olanları da anlıyorum tabi ki asla yadırgamıyorum.
Ama sanki evlat edinmek bana hem daha kutsal hem daha doğru geliyor. Yine de vereceğin her karar senin için umarım hayırlı olur. Kaderi çok zorlamak doğru gelmiyor olmuyorsa vardır bir hikmeti tevekkül etmek gerekiyor bazende.
Bizimde anne olma yolumuz eğer nasip ettiyse zor olacakmış dilerim tek sınavımız bu olur..

Hamilelik takvimine bakmak ne güzel yaa.. 4. haftası içinde yazıyor ya içim sıcacık oluyor okurken..
41 kere maşallah.. inşallah bizde o imzayı koyarızzz yaaaaaa.....

Hamilelik takvimine bakmak ne güzel yaa.. 4. haftası içinde yazıyor ya içim sıcacık oluyor okurken..
41 kere maşallah.. inşallah bizde o imzayı koyarızzz yaaaaaa.....
Canimsin yaa, inşallah tatlim daha 3+5 ama sistem otomatik 4. Hafta atıyor bakalım benimki de devam edebilecek mi? Pek sıkıntılı bi surecteyiz ;(

Yarın transferin çok güzel geçecek ve sen de o takvimi koyacaksın en kısa zamanda,inaniyorum ben

D dstn33 canım ben de merak ediyorum seni ne olur moralini yüksek tut heyecan yapma yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin yarında bir geçsin inşallah o güzel bekleme sürecine gireceksin Allahın izniyle inşallah...

Sagol bitanem guzel temennilerin icin evet insallah hepimizin verecegi tek sinav bu olur.bende evlat edinmeye daha sicsk bakiyorum ve seninle ayni duygulari paylasiyorum fakat esim evlatliga yanasmiyor hic degilse benden bir parca alsin diyor bu yuzden idim zor.esim bu kadar cok cocuk istiyor olmasa bende artik oluruna birakicam cok zorlamanin ne kadar dogru oldugu tartisilir..

D dstn33 canim ne durumdasin ? Her şey yolunda mı? İyi misin?
Sagolun canlarim @monte cristo prensesi @illusive cok sukur 5.gune giden bir embriyom kalmis.onu transfer ettiler.hoca bizim boyle yakaladigimiz gebelelikler de var moralini bozma dedi.madem oyle artik moral bozucu seylere odaklanmanin anlami yok.biraz transfer sirasinda gerildim vajinismus gecmisimden dolayi cok sukur tek sefer de takildi.hicbir ilac vermediler.sabah da aradim sordum transfer sonrasi ilac verecek misiniz diye hemsire yok dedi.bugun transfer oncesi toplantida kibarca hocaya sordum yine yok dedi.artik itaat edip rahat edicem.oyle mi olsa boyle mi olsaydi diye dusunmek anlamsiz.herseyde bir hayir vardir.sabrin sonu selamettir.
@illusive yrn senin icin cok guzel olsun.hic moralini bozma 8 yumurtam vardi 1 embriyom transfer edilebildi.belki senin 3 yumurtan kaliteli embriyo olacak
@monte cristo prensesi dun aksam Kaan Beye yazdim.Valla arkadaslarim ablalarim boylr cabuk donmemistir bana sagolsun.ilave ilac kullanimiyla ilgili merkeze diretmeli miyim diye sordum.doktorunuz sizin icin en iyi karari verecektir dedi.
Ve tedavinin basindan beri guzel dileklerini esirgemeyen arkadaslarim sagolun var olun.ins size umut olurum.

Ohhh çok sukur, hayırlı uğurlu bebisli olsun inşallah,simdi bol bol dinlen,olumlu düşün, bebisine konuş, tutunsun sana mercimeğin insallahhhh....Kaan bey özel bir adam gerçekten,iyi yapmissin kafan rahatlamıştır.her ilacin kullanımı farklı, ben burada herkes biesteron kullanınca adama cemkirmistim bana niye vermedin? ben de kullanacam diye, yazık ona bile cevap verdi, gerek yok sende dedi...

Hadi inşallah olacak bebikin, rahat ol kuzum bundan sonra...cook sevindim canım

Hadi canim hayirli ugurlu olsun. Bize lazim olan 1 embriyo,o da insallah sana bebis olacak embriyodur. Kendini yormadan hafif hafif islerini yap,muzik dinle,kitap oku. Doktorun tamamen yat demediyse tabi. Bazisi ilk bikac gun hic kaldirmiyor. Bazisi rahme kan akisi olsun diye yormadan hareket tavsiye ediyor. Ilac olarak ne verdiler ek olarak ve test gunu ne zaman?
Insalllllllah hayirlisiyla saglikla sihhatle sana tutunsun canim embriyon.

Sagol canim.
3 gun mumkun oldugu kadar yatak istirahati onerdiler.yemek ve lavabo ihtiyaci disinda tabi. oturabilirsin odalar arasi gezebilirsin dediler agirlikli olarak yatmam onerildi.ayagimin altina yastik aldim kan dolasimi da onemli.3gunden sonra yatma sarti yok.yormadan agir olmayan isleri yapabilirsiniz dediler.
Ilac vermediler Hoca etkili olduklari kanitlanmis degil bu asamada dedi.belki gebelik sonrasi verir olursa yanimben de transfer oncesi itici gorunmemek icin bu kadar insan bosuna mi kullaniyor demedim.sabah ablam da yine takacak bisey buldun dedi..verseydi icim rahatlardi ama.oyle iste 30 unda test

amayaa çok saol tatlim, o topige yazmak istemedim, buradan cevaplayayım dedim.yeni baslayacagim Kaan hocaya, birkaç ilaç tavsiye etti de onu sormuştum.sen nasılsın, neler yapiyorsun

Canim transferin hayirli vede bebisli olsun insallah zaten ihtiyacimiz olan sadece saglikli bir embriyo degilmi birtane olsun senin olsun .canim hergun mutlaka bir bardak sut ve kahvaltida mutlaka yumurta tuket diger ogunlerde et balik yada tavuk yemeye gayret et.kahve demli cay ve bitkisel caylardan uzak dur.ayrica yukarilara uzanma egilirkende dizlerinle comel karninin uzerine egilme.bol su ic kabiz olmamaya calis.11 tedaviden aklimda kalanlar canim.

Cok tesekkur ederim.tabii ki olacaksa zaten istedigimiz 1tane.kesinlikle uygulayacagim tavsiyelerinizi.

Kizlarr iyi geceler okul telasi il dısı derken giremedim cok ozledim sizi. Ve simdi eskileri okudum gelismeler super desenize transfer ayi olmus bu ay D dstn33 illusive insallah guzel bi sekilde pozitid sonuclanir testlerinizdee guzel bebis haberlerini alalim. B bursa_83 sen nasilsin cnm vitaminlere devam sanirim. Vee taze annee adayi no_name_ sen nasilsin minisin buyuyor gunden gune ve acayip bir hisle guzel bir prensesin olcak sanki senin opuyorum herkesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…