Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Valla öyle tuhaf duygular içindeyim ki büyümemeleri beni duygusal olarak çok etkiledi.
Yarın bakalım neler olacak.
Senin bugün dimi canım transfer? allah yardımcın olsun inşallah güzel haberler vereceksin sen de bize...
Her asamasi ayri bir etkiliyor...seni cok iyi anliyorum.kismetse bugun embriyolar 5.gune yurumusse transfer olacak.sagol allah razi olsun ins birbirimize guzel haber verelim

Kızlar Günaydın,

Umarım iyisinizdir hepiniz. Giremiyorum bir süredir hem vakitten hem stresten açıkçası.
Benim yumoşlar ancak büyüdü dün son olarak gitti 17 mm oldu. Dün gece 11 de çatlama iğnesi oldum yarın sabah 9 da toplanacaklar ama çok korkuyorum kızlar.

B bursa_83 canım benim.

D dstn33 canım benim.

Canim benim iyi olmana sevindim. Hic korkma canim,hicbir sey hissetmeyeceksin ve her sey olup bitecek,sen de dinlenmis olarak uyanacaksin.
Arka arkaya geliyor opular,transferler,bebis haberleri de arka arkaya olsun insalllllah.

Kac yumis var simdi?

no_name_ no_name_ evet canım galiba ara ara yalancı sancilarm var sadece o kdr başka tık yok oğlumun keyfi baya yerinde sanırım içerde gelmek istemiyor günler azaldıkça bendede sabır kalmio bir an önce dogsun istiyorsun sende ne var ne yok kese için ne zaman gtceksn
Geç olsun da güç olmasin tatlimmm :KK66: ben yarın bir daha kanda baktiracagim, gelişme var ve tutunmussa, kese için de haftaya cumartesi izmire Kaan beye gideceğim.

Günaydın kızlar,

D dstn33 canim inşallah bugün transferin gerçekleşir ve bebislerinde tutunur sana,dualarim senin için bugün ... Allah kolaylık versin..rahat ol,olumlu ol,stres yapmamaya çalış lütfen :KK66:

illusive illusive canim çok sukur transferin yarın olacakmış, inşallah her şey çok güzel olsun ve bebisle sonuclansinnnn

Kızlar Günaydın,

Umarım iyisinizdir hepiniz. Giremiyorum bir süredir hem vakitten hem stresten açıkçası.
Benim yumoşlar ancak büyüdü dün son olarak gitti 17 mm oldu. Dün gece 11 de çatlama iğnesi oldum yarın sabah 9 da toplanacaklar ama çok korkuyorum kızlar.

B bursa_83 canım benim.

D dstn33 canım benim.

Canım herkesin foliküllerinin aynı sürede büyümesi gerekmiyor, bazen daha uzun sürebiliyor boşuna stres yaşatıyorsun kendine yapma bunu, stres yaşayınca işimize yarayan hormonlar değil zararlı hormonlar devreye giriyor ve boş yere yıpranıyoruz. Rahat ol su akar yatağını bulur demişler, hayatta her şey olması gerektiği gibi oluyor ve zaten ne yaparsak yapalım bazı şeyleri değiştiremeyiz. Hepimiz için en hayırlısı neyse inşallah onu yaşarız. Bugün 1-2 mm daha büyürler yarına güzel haberlerini bekliyoruz.

canım benim çok teşekkür ederim.. Allah hepimizin yüzünü güldürsün dualarım hepimiz için hep.. Allah büyük :) Sen napıyosun nasılsın?
Çok sağol canım, inşallah rahat huzurlu bir tedavi süreci geçirirsin ama unutma bu senin elinde, hep pozitif olmaya çalış, negatif tüm düşünceleri unut aklına gelince iptal de :p
Ben tedavi olmaktan sıkıldım 18 aydır tedavideyim ilk ve son transferim 2015 Haziranda oldu ve artık transfer yaptırmak istiyorum. Geçen ay rahim kalınlığı ve hormonlar uygun değildi malesef kist var. Şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum beklemedeyim :işsiz:

Canım herkesin foliküllerinin aynı sürede büyümesi gerekmiyor, bazen daha uzun sürebiliyor boşuna stres yaşatıyorsun kendine yapma bunu, stres yaşayınca işimize yarayan hormonlar değil zararlı hormonlar devreye giriyor ve boş yere yıpranıyoruz. Rahat ol su akar yatağını bulur demişler, hayatta her şey olması gerektiği gibi oluyor ve zaten ne yaparsak yapalım bazı şeyleri değiştiremeyiz. Hepimiz için en hayırlısı neyse inşallah onu yaşarız. Bugün 1-2 mm daha büyürler yarına güzel haberlerini bekliyoruz.

Çok sağol canım, inşallah rahat huzurlu bir tedavi süreci geçirirsin ama unutma bu senin elinde, hep pozitif olmaya çalış, negatif tüm düşünceleri unut aklına gelince iptal de :p
Ben tedavi olmaktan sıkıldım 18 aydır tedavideyim ilk ve son transferim 2015 Haziranda oldu ve artık transfer yaptırmak istiyorum. Geçen ay rahim kalınlığı ve hormonlar uygun değildi malesef kist var. Şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum beklemedeyim :işsiz:

Ne zaman bitiyor hap?

amin canım inşallah çok sağol :KK200: Ben bugün çok daha iyiyim endişelerim daha azaldı pozitif olmak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.. Doktorum da üstüne basa basa söyledi ki moral motivasyon psikoloji bu işlerde en önemli faktör.. en az hormon sonuçlarımız kadar önemli dedi.. ben de rahatlamaya çalışıyorum.. kendimi işe verdim bu bikaç günlüğüne kafam dağılır iyce :) sabah hemşirem aradı iğneleri yapabildiniz mi falan diye çok tatlılar yaa gittiğim yerin doğru olduğuna da iyce ikna oldum diyebilirim :) Sen de inşallah kistleri yeterince küçültürsün ilaçlarla canım.. bi an önce başla tedavine inşallah tedavili tedavisiz hepimiz bi gün buralarda koca göbeklerimizi tokuşturalım :anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Bu arada kızlar moyaalitu moyaalitu d.kontrol hapı filan deyince aklıma geldi..sizlerle de paylaşmak istediği bi konu var doktorla ilk görüşmemizde sordu ne kadar evlisiniz düzenli cinsel ilişkiniz var diye 3,5 yıl dedi eşim.. Ne kadarı korunmadan dedi adam eşim 3,5 yıl deyince ben müdahale ettim olur mu 1,5 yıl falan diye.. Evlenmeden korundukya hayatım falan diye.. Doktor dediki nasıl korundunuz cvp geri çekilme yöntemi oldu benim.. o bi korunma değildir dedi 3,5 yıl diye yazdı notlarına.. İstediğiniz kadar dikkat edin geri çekilme yönteminde her 5 ilişkiden birinde yani %20 oranında gebelik oluşma ihtimali vardır dedi.. ve 3,5 yıl (bi kere kimyasal olmuştu onu söylemedim) hiç gebelik oluşmaması için çok uzun bi süre dedi.. Aslında bana bunu daha önce evli değilken 1 yıldır bu şekilde korunuyoruz falan deyince başka bi doktor daha söylemişti ama ihtimalin bu kadar yüksek olduğunu bilmiyodum açıkçası biraz şaşırdım.. Sizler nasıl korundunuz geçmişte bilmiyorum ama doktorlar geri çekilmeyi kaza olur diye değil gerçekten koruma olarak değerlendirmiyolar.. demekki bende normal olmayan bi durum zaten varmış.. bunu da böylece öğrenmiş oldum :KK43:

Merhaba arkadaşlar lutfen bana da bir akil verin mevcut durumu hic kimseyle paylasamiyorum uyuyamiyorum resmen heran kabus icindeyim.yasim 48 bugune kadar duzenli olan adetim yavass yavaş aksamaya basladi doktorum artik ya hayati cocuksuz yasamayi kabullen yada yumurta bagisi yap diyo.ben tam 11 tup bebek 2 de yumurta bagisiyla yaptim ama sonuc negatif.vaktinde istemedim kariyerden dolayi nadil olsa ben saglikliyim olur dedim ama benim saglikli olmam yetmedi esimde varikosel ve ileri hareketli sperm yok denecek kadar az olunca evdeki hesap carsiya uymadi.zaten onceki yumurta bagisi tedavilerinide esimin zoruyla yaptim bir turlu kabullenemedim.simdi son kez karar vermem gerekiyor ya bu defter kapanacak yada yine istemedigim yumurta bagisi ama iste karar veremiyorum gecem gunduzum birbirine girdi. Esim karari bana birakiyor ben her iki kararindada yanindayim diyo ama biyorumki cocuk istiyor.lutfen bana fikirlerinizi yazin gercrkten kafayi yeme modundayim ve zaman cook hizli geciyor.sevgilerimle

Merhaba arkadaşlar lutfen bana da bir akil verin mevcut durumu hic kimseyle paylasamiyorum uyuyamiyorum resmen heran kabus icindeyim.yasim 48 bugune kadar duzenli olan adetim yavass yavaş aksamaya basladi doktorum artik ya hayati cocuksuz yasamayi kabullen yada yumurta bagisi yap diyo.ben tam 11 tup bebek 2 de yumurta bagisiyla yaptim ama sonuc negatif.vaktinde istemedim kariyerden dolayi nadil olsa ben saglikliyim olur dedim ama benim saglikli olmam yetmedi esimde varikosel ve ileri hareketli sperm yok denecek kadar az olunca evdeki hesap carsiya uymadi.zaten onceki yumurta bagisi tedavilerinide esimin zoruyla yaptim bir turlu kabullenemedim.simdi son kez karar vermem gerekiyor ya bu defter kapanacak yada yine istemedigim yumurta bagisi ama iste karar veremiyorum gecem gunduzum birbirine girdi. Esim karari bana birakiyor ben her iki kararindada yanindayim diyo ama biyorumki cocuk istiyor.lutfen bana fikirlerinizi yazin gercrkten kafayi yeme modundayim ve zaman cook hizli geciyor.sevgilerimle
yumurta bağışının yasal olduğu bi ülkede ikamet ediyorsunuz o halde ?

Canim merhaba, öncelikle Allah yardımcın olsun gerçekten zor aşamalardan geçmişsin. Bu kadar çok deneme ve uğraşı gosteriyorki o bebeği çok fazla istiyorsunuz... ben,bir çok arkadaşın aksine donasyona karşı değilim. İsteyen ve arzulayan her kadının gebeliği yaşama hakkına saygım sonsuz...kaldı ki birçok insan yetiştirme yurdundan evlat alip gerçek ana babasından çok daha iyi bakıyor. Donasyonda avantaj eşinin spermleri olacak ve senin doğurduğun bebek olabilecek.bence denenebilir tekrar.insallahtez zamanda kavuşursunuz bebisinize...gerçi bir de şu yönden düşünüyorum, çok da zorlamamak gerekiyor şansı.Allah vermediyse illaki vardır sebebi.cok da yıpratma kendini lütfen..

yumurta bağışının yasal olduğu bi ülkede ikamet ediyorhalde ?
Turkiyedeyim ve burda yasayip cevre ulkelerde bu tedaviyi uygulayan milyonlarca cift var yani burada yasal olmamasi engel teskil etmiyor.asil engel bizim dusuncelerimizde mesala ben iki kez yaptigim halde hala zorlaniyorum

Canim merhaba, öncelikle Allah yardımcın olsun gerçekten zor aşamalardan geçmişsin. Bu kadar çok deneme ve uğraşı gosteriyorki o bebeği çok fazla istiyorsunuz... ben,bir çok arkadaşın aksine donasyona karşı değilim. İsteyen ve arzulayan her kadının gebeliği yaşama hakkına saygım sonsuz...kaldı ki birçok insan yetiştirme yurdundan evlat alip gerçek ana babasından çok daha iyi bakıyor. Donasyonda avantaj eşinin spermleri olacak ve senin doğurduğun bebek olabilecek.bence denenebilir tekrar.insallahtez zamanda kavuşursunuz bebisinize...gerçi bir de şu yönden düşünüyorum, çok da zorlamamak gerekiyor şansı.Allah vermediyse illaki vardır sebebi.cok da yıpratma kendini lütfen..
Cok sagol canim iyi dileklerin icin Allah hepimizin yardimcisi olsun saniyorum sen hamilesin eger oyleyse saglikla kavus bebisine insallah.evet bende fazla zorlama taraftari degilum ama iste edim boynumu bukuyor.inanilmaz acilar cektim bu yolda herkes gibi umarim hepimiz hakkimizda hayirli olani yasariz.

X