Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sagol canim

Kizlarrrr gunaydinlarrr guzellerrr, sabahın korunde gittim hastaneye. Bugün tam 28. Gün, regl günü betahcg 1782....maşallah,cook sukur, hamdolsun Rabbime, oldu galiba bu sefer.... )))) inşallah en kısa zamanda hepinize nasip olsunnnnn...

D dstn33 cnm nasıl uyandin bu sabah? Oyyy heyecanlı bekleyiş... inşallah vardır bebisin...

illusive canim bugün dualarımız senin icinnnn...inşallah cok başarılı geçsin transferin ve bebikle sonuclansinnnn

Gözün aydın canım. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Gunaydin canimm.hayirli ugurlu saglikli olsun insallah...
Iyiyim cok sukur dun gittigimde transfer olmayabilirdi bile.o stresin yaninda derin bir huzur var desem yeridir.son gunler biraz zor gecer o kadar da olur artik.
Ins. bizimle olmayi secer minnos

Amin canım inşallah...belirsizlik çok kötü haklisin canim,...senden iyisini mi bulacak minnos, inşallah seçer, vakti gelmiştir....

Transferin hayırlı olsun. İnşallah bebişin sana sıkıca tutunur.

Iyiyim arkadasim,sen nasilsin?
Evet 1 tane daha hamisimiz var ve 2 tane de hamis adayimiz var,cok sukur:)
Ben devam kurlere,vitaminlere. Beklemedeyim suan. Insallah bir faydasi olur diye dua etmekteyim.

Bu defa oldu canim,hadi hayirli ugurlu olsun,al hemen biletini:)

Masallah canim cok sevindim bencede Allah in izniyle bu sefer tamamd8r gibi prensesin yolda

Iyiyim arkadasim,sen nasilsin?
Evet 1 tane daha hamisimiz var ve 2 tane de hamis adayimiz var,cok sukur:)
Ben devam kurlere,vitaminlere. Beklemedeyim suan. Insallah bir faydasi olur diye dua etmekteyim.
Insallah sirasiyla D dstn33 ve illusive de hamis olcak ve derken sende ve insallah sirayla hepimiz topik hamis kaynicak. Ben kosturma halindeyim cnm kosturmaca ve reglime 3 kaldi tahmini ama hala tık yok insallah bu ay vardir diye dua halindeyim. Rabbim saglikla eli ayagi duzgun hepimize hayirli evlatlarr nasipp etsin....

Canim ben de bir umut bekliyorum belki adet olmam diye:)
Insallllllah hepimiz 3er 5er gun arayla hamilelik haberimizi veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…