Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aminn insallah.Hergun dua ediyorum hepimize..Bizi sadece biz anlariz.Annem bile anlamiyor sanki aslinda onun kafasindan istiyorum o kadar emin ki olacagina.kabullenemedi buyudugumu
ve sinirlarda oldugumu:KK70:ne diyim allah onun da gonlune gore versin isime gelir
Ben anneme dıyorum anne bak yumurta oldu dıye o bana dıyor kı eeee zaten olacak ben bılıyorum bosuna gıdıyorsun doktora dıyor cok emın oda :)))

D dstn33 ve illusive illusive haberleriniz cok guzel Rabbim yolunuzu acik etsin insallah dahada gizel haberleri paylasicaksiniz. Dualarim sizinle B bursa_83 cok gecmis olsun cnm. Bende gec kalmis bayram temizligine sardim kendimi yogunluktan ancak vakit bulabildim.
Cok sağol Can'ım Allah razı olsun en kısa zamanda hepımızın Hakkı'nda güzel haberler alalım ınsallah

D dstn33 ve illusive illusive haberleriniz cok guzel Rabbim yolunuzu acik etsin insallah dahada gizel haberleri paylasicaksiniz. Dualarim sizinle B bursa_83 cok gecmis olsun cnm. Bende gec kalmis bayram temizligine sardim kendimi yogunluktan ancak vakit bulabildim.
Sagol canim allah razi olsun.Ben de hep dua ediyorum ozellikle anne olmak icin mucadele eden herkese.insallah hepimiz en kisa surede tedavili ya da tedavisiz yavrularimiza kavusalim."Allahim ol"
demis olsun bizler icin su siralar ozellikle.

Biz de aldik portakal sikacagi nisanda bu isler yuzunden.evde mevcut olan yetersizdi biraz.nar skmayi denemedik.esim duysa kesin dener ben de cinnet getiririm:temizlik:temizlicrm diye

Durum bizde de oyle oldu:KK70:
Esim sıkıyor,ben bi yandan temizliyorum hemen.
Kati meyve sikacagi degil bizimki. Hani ok eskilerde vardi,belki bilirsiniz,kolu var,ceviriyosun,sıkıyosun. O yuzden biraz daha cok sıçrıyor.
Benim esim de yeni bir sey duysun hemen dener. Ben de ortaligi batiracak biseyse istemem. Sonra esim de "kadin surda senin icin biseyler yapiyorum,temizlersin sonra" der:KK68:
Sagolsun yapiveriyor. Kefiri de ona yıktım:KK48:
Yaparsan icecegim dedim:)

Durum bizde de oyle oldu:KK70:
Esim sıkıyor,ben bi yandan temizliyorum hemen.
Kati meyve sikacagi degil bizimki. Hani ok eskilerde vardi,belki bilirsiniz,kolu var,ceviriyosun,sıkıyosun. O yuzden biraz daha cok sıçrıyor.
Benim esim de yeni bir sey duysun hemen dener. Ben de ortaligi batiracak biseyse istemem. Sonra esim de "kadin surda senin icin biseyler yapiyorum,temizlersin sonra" der:KK68:
Sagolsun yapiveriyor. Kefiri de ona yıktım:KK48:
Yaparsan icecegim dedim:)
Diyalog tam olarak benim esimle olan gibi

Sağol Can'ım benım eğer ben pes edersem kımse benım yerıme bana destek olamaz ve Vakit dar dedim ve sıvadım kolları ınsallah fayda eder bu yumoşlar dolu çıkar büyürler ben de umut olurum dedıgın gıbı sen de pes etmıyorsun zaten asla etme ınan başaracaksın sadece Zaman lazım hem psıkolojın ıcın hem bünyen ıcın. Bız elımızden gelenı yapalım eğer olmazsa bıle pısman olmayız netıcede yaptıklarım hep maddı gıderlere dayalı ama feda olsun . Bugün ıgnelerı arabanın arkasında yaptım saat 16,00 daydı saatı doktordan ancak çıkmıştık eşım de benı ızlıyordu dedim eğer bebegımız olursa anlatırsın dersın annen senın ıcın cok koşturdu dıye :p

Sayi olarak super,o kismi gectik,suandaki duamiz yumislerinizin dolu dolu cikmasi. O da olacak insallah.
Canim zaten biz birakirsak kimse bize yardim edemez. Eslerimizden de once biz guclu olacagiz. Cunku istemedikten sonra bunlari yiyip icemeyiz,mucadele veremeyiz. Allahim bize guc kuvvet saglik versin. Valla bebisler sansli,bizim gibi analari var:)

Evet maddi olarak tabiki kolay degil,giden gidiyor ama cok suku ki alacak durumumuz var,allahim yardim etsin herkese.

Oyle bizden baska kim onca igneyi yiyecek de bizim icin yumurta yapacak.kimsee..catlamayi onleyen ignenin ucu bayagi kalin..puregon ya da gonalf gibi ince degil..bugun de kendim yaptim.resmen sapladim diyim cunku kolay girmiyor.esim ben olsam kendime de sana da yapamazdim helal olsun dedi.allah emeklerimizi bosa cikarmasin.eslerimize de bize de maddi manevi dayanma gici versin

Aminnnnnn canim aminnnnnn.

Valla helal olsun,ben asla yapamam. Kan alinirken bile bakamiyorum ben,igneyi hic yapamam:)

Aminn insallah.Hergun dua ediyorum hepimize..Bizi sadece biz anlariz.Annem bile anlamiyor sanki aslinda onun kafasindan istiyorum o kadar emin ki olacagina.kabullenemedi buyudugumu
ve sinirlarda oldugumu:KK70:ne diyim allah onun da gonlune gore versin isime gelir

Benim annem de inaniyorum ben olacagina diyor. Inanmalari iyi,bize de destek oluyorlar.
Annem hep sorar sizi,kizlar napti der. Ben de iste anlatirim boyle boyle diye. Bana dua ederken sizi de ekler mutlaka,hepiniz cok ugrastiniz,allah hepinize bebis versin der.

Benim annem de inaniyorum ben olacagina diyor. Inanmalari iyi,bize de destek oluyorlar.
Annem hep sorar sizi,kizlar napti der. Ben de iste anlatirim boyle boyle diye. Bana dua ederken sizi de ekler mutlaka,hepiniz cok ugrastiniz,allah hepinize bebis versin der.
Allah razi olsun.Ben de simdi 3 tane Kenzul arş okudum bagisladim hepimize.Muminin muminr duasi kabul olurmus.ins allahim bizig geri cevirmez.

Sayi olarak super,o kismi gectik,suandaki duamiz yumislerinizin dolu dolu cikmasi. O da olacak insallah.
Canim zaten biz birakirsak kimse bize yardim edemez. Eslerimizden de once biz guclu olacagiz. Cunku istemedikten sonra bunlari yiyip icemeyiz,mucadele veremeyiz. Allahim bize guc kuvvet saglik versin. Valla bebisler sansli,bizim gibi analari var:)

Evet maddi olarak tabiki kolay degil,giden gidiyor ama cok suku ki alacak durumumuz var,allahim yardim etsin herkese.
Allah dagina gore kar verirmis.Bizim de gucumiz tukenmeden allahim guldursun yuzumuzu.biz de keyifle dolanalim koca gobuslerimizle. tedavi bitsin alayim mi almayayim acep pahali mi kacar diye dusundugum hicbiseyden elimi geri cekmicem.Allah doktora yedirmesin.

Kızlar hepinize selam ve iyi hafta sonları dilerim bugün 15,00 da doktordaydık haberler güzel yumoşlar buyuyor sekıllerı guzel, endo kalınlığı 7 mm gayet iyi dedi e2 verdım ama sonuc yarın cıkacakmıs progona ve merionala devam salı günü tekrar gideceğim.

Bu arada ben inciri çok sevdiğim için ben gecen ay neredeyse toplam 10 kg yemişimdir ve doktor muhakkak tuketmeye devam et dedi ve biesterona dedi

sizler nasılsın nasıl geciyor hafta sonunuz
Ne güzel senin için ufukta pozitif gözüküyor

Allah dagina gore kar verirmis.Bizim de gucumiz tukenmeden allahim guldursun yuzumuzu.biz de keyifle dolanalim koca gobuslerimizle. tedavi bitsin alayim mi almayayim acep pahali mi kacar diye dusundugum hicbiseyden elimi geri cekmicem.Allah doktora yedirmesin.

Aynen canim ya,bu yaz ust bastan ziyade takviyelere harcadik parayi:)
Tezgahin ustunu bir gor,kürler,yiyecekler doldu,mini bir aktar oldu:)
Ahh o bebisleri gobisimizde bi hissetsek neler yapacagiz,neler alacagiz da...

X