Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hadi gozunaydin...ve insan yolunda gitmedigini dusundugu birsey yoluna girince nasil seviniyor degil mi..önce sinav sonra ödül..en mutlu zafer bizim olacak ins

Valla canim aynen oyle ya:)
Surekli oyle gezmek bir sure sonra sinirini bozuyor insanin. Yarin biter bugun biter derken sıkılıyorsun bitmeyince. 16 tane kaldi cyclo dan. Bitince adet olacakmisim. 2.gunu de muayeneye gidecegim. Kist falan var mi bakacak doktor. Varsa gitsin diye hap falan verecek herhalde. Sonra da bu seferki tedavide uzun protokol uygulanacak sanirim. Tabi tedavi zamani fikri degismezse doktorun.

Sabah erken uyandım ama kayınvalidemler de uyanikti mutfaktaydi. Yapamadim hayiti bu sabah :KK43:( ne zaman icsem acaba. Daha da erken kalkmak lazım galiba :) hele bi gelsin o bebis napiyorum ben onuu :kk77:

Hepinize günaydın bugün bol bol dua edelim :)
Mecitefendinin hazır hayıt suyu var. Onları kaynatmaya gerek yok. Sulandırılıp içiliyor. Böyle zamanlarda iyi olur :)

Dikkatli kullan oki elektrik carpmasin.icine metal kasik batirma calisirken.yanina da bir litre su alirsin cantana ya da market posetinde odana alsan kimsenin ruhu duymaz

Çok korkarım o ısıtıcılardan bir kere kullanırken birden yanmisti ogrenciyken. Sartelleri filan artırmıştı onu hatırladim :) birşey olmaz herhalde deneyeyim bakalım. Dün akşam kaynattim hic dikkat çekmedi ama sabah yapamadim iste

Valla canim aynen oyle ya:)
Surekli oyle gezmek bir sure sonra sinirini bozuyor insanin. Yarin biter bugun biter derken sıkılıyorsun bitmeyince. 16 tane kaldi cyclo dan. Bitince adet olacakmisim. 2.gunu de muayeneye gidecegim. Kist falan var mi bakacak doktor. Varsa gitsin diye hap falan verecek herhalde. Sonra da bu seferki tedavide uzun protokol uygulanacak sanirim. Tabi tedavi zamani fikri degismezse doktorun.
Uzun protokol nasil oluyor B bursa_83

Mecitefendinin hazır hayıt suyu var. Onları kaynatmaya gerek yok. Sulandırılıp içiliyor. Böyle zamanlarda iyi olur :)
O da güzel fikir :) bana aktar kendinizin hazırladığı daha iyi, bunda az da olsa katkı maddesi var demişti. O yüzden hiç almamıştım Ama böyle durumlarda kullanılabilir

Çok korkarım o ısıtıcılardan bir kere kullanırken birden yanmisti ogrenciyken. Sartelleri filan artırmıştı onu hatırladim :) birşey olmaz herhalde deneyeyim bakalım. Dün akşam kaynattim hic dikkat çekmedi ama sabah yapamadim iste
Evet en saglikli yontem degil malesef ama bir alternatif zorunlu hallerde.ya bir tik ustu olan ucuz cattle al.onu da kamufle ederek odana sokabilirsen valizinde geri goturursun evine.artik cattle larda cok pahali degil marka olmayanlar.valla engel tanimamak lazim.

Sabah erken uyandım ama kayınvalidemler de uyanikti mutfaktaydi. Yapamadim hayiti bu sabah :KK43:( ne zaman icsem acaba. Daha da erken kalkmak lazım galiba :) hele bi gelsin o bebis napiyorum ben onuu :kk77:

Hepinize günaydın bugün bol bol dua edelim :)

Artik aksamkini icersin canim. Yarin da biraz daha erken kalkip yaparsin mecburen:)

Bir dahaki bayrama insallah bebislerimize biseyler almak icin carsilarda oluruz:emir_bebek::emir_bebek:

Dikkatli kullan oki elektrik carpmasin.icine metal kasik batirma calisirken.yanina da bir litre su alirsin cantana ya da market posetinde odana alsan kimsenin ruhu duymaz

Ne hallere giriyoruz saklayacagiz diye:)
Allahim gor su cabalarimizi insallah:dua:

Benim sogan suyum da bandirmaya denk gelmisti. Onun bir de kokusu var,koku cikmasin da bir an once kaynasin diye saniyeleri sayardim valla,normalde hemen dolan 5dk.nin da dolmayacagi tutardi:KK70:

Uzun protokol nasil oluyor B bursa_83

Adetin 21.gunu ignelere baslaniyor,bu igneler yumisleri baskilayici,zamanindan once catlamasini engelliyor. Bu ignelerin adi LUCRIN. Daha once duymustum ama bana uygulanmadi hic.
21.gun basladiktan sonra ignelere,adetin 2.gunu de normal buyutucu ignelere baslaniyor,iste gonal,menopur vs.
Sonrasi ayni zaten. Kontroller,opu,transfer seklinde devam ediyor. Bu lucrin ignesi catlatma ignesinin vurulacagi gune kadar devam ediyormus.
Ben de ilk defa uygulayacagim,bakalim.
Ben havuz diyordum ama esim bir de bunu deneyelim,sonucta farkli bir tedavi,olmazsa havuza gecelim dedi gecen gun. Ama tabi doktor ne diyecek tedavi zamani gelince,ona gore kesin karar verilecek. Benim gonlum 2 embriyo transferinden yana biliyosunuz. Yasim 33 ama tedavi sayisi 5 oldugu icin 2 embriyoya izin var.

Adetin 21.gunu ignelere baslaniyor,bu igneler yumisleri baskilayici,zamanindan once catlamasini engelliyor. Bu ignelerin adi LUCRIN. Daha once duymustum ama bana uygulanmadi hic.
21.gun basladiktan sonra ignelere,adetin 2.gunu de normal buyutucu ignelere baslaniyor,iste gonal,menopur vs.
Sonrasi ayni zaten. Kontroller,opu,transfer seklinde devam ediyor. Bu lucrin ignesi catlatma ignesinin vurulacagi gune kadar devam ediyormus.
Ben de ilk defa uygulayacagim,bakalim.
Ben havuz diyordum ama esim bir de bunu deneyelim,sonucta farkli bir tedavi,olmazsa havuza gecelim dedi gecen gun. Ama tabi doktor ne diyecek tedavi zamani gelince,ona gore kesin karar verilecek. Benim gonlum 2 embriyo transferinden yana biliyosunuz. Yasim 33 ama tedavi sayisi 5 oldugu icin 2 embriyoya izin var.
Anladim canim.bana da cogul gebelik olabilir kabul ediyorum diye yazip imzalattilar.benim ilk tup denemem ama acep olasilik var mi

Ne hallere giriyoruz saklayacagiz diye:)
Allahim gor su cabalarimizi insallah:dua:

Benim sogan suyum da bandirmaya denk gelmisti. Onun bir de kokusu var,koku cikmasin da bir an once kaynasin diye saniyeleri sayardim valla,normalde hemen dolan 5dk.nin da dolmayacagi tutardi:KK70:
Ben de yazin antepe gittigimizde esim icin harnup kaynatirken oyle dakikalar gecmezdi.harnupun da kokusu mubarek kaynatmaya gerek yok daha posetteyken bulundugu yeri sariyor.hele ki sicakta..neyse bir iki yaptik donduk sonra izmire

O da güzel fikir :) bana aktar kendinizin hazırladığı daha iyi, bunda az da olsa katkı maddesi var demişti. O yüzden hiç almamıştım Ama böyle durumlarda kullanılabilir
Katkı maddesi bencede vardır. Burdaki topiklerde hazır suyunun daha etkili olduğunu okudum. Ben bazen kaynatıp yapıyorum. Bazende vaktim olmadığında suyunu kullanıyorum.

Anladim canim.bana da cogul gebelik olabilir kabul ediyorum diye yazip imzalattilar.benim ilk tup denemem ama acep olasilik var mi

35 yas altinda ilk 2 denemede tek embriyo,sonraki denemelerde cift embriyo;
35 ve ustunde de ilk tedaviden itibaren cift embriyo konabilir(istege gore tabiki). Yasa boyle ama buna tamamen uymayan merkezler de varmis duydugum kadariyla. Senin merkez de ilk deneme de olsa cift embriyo transfer ediyor olabilir.Imzalattiklarina gore cift embriyo vereceklerdir,tabi sen istersen.

Gercekten akıl akıldan ustun sagolun fikirler icin. Biz de 2gun daha buradayız, 2guncuk sabredecegim :) sonra annemlere gidicez orda sıkıntı yaşamam :)

Çalışan kadınlar için suyu bazen çok iyi oluyor :) Malum zaman kıymetli oluyor :) Senin de tedavin hayırlı olsun. İnşallah kaliteli yumilerin olur.
Sagol canimm... Allah razi olsun...hepimizin yumurtalari sayica bol kaliteleri yuksek olsun.su mubarek gun yuzu suyu hurmetine Allah tan oncelikli istegim bu.

X