Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Netten arastiracagim canim.

Benim persembe gunu 1 ay olacak bios... a baslayali. 3 aya tamamlayacagim ben de insallah. Allahim bize de nasip etsin cok yumisi.

Canim igneleri vurunmaya basladin mi?
Gonal mi verdiler?
canım bana 225 lik pre,,n ve 300 mer,,al verdi bu sefer fem,,a vermedi ikisini vuruyorum saat 16,00 da bugun devam ediyoruz dedi salı gunune kadar ama e2 kac ogrenemedim yarın cıkacakmıs sonucu. bu arada bies,, muhakkak devam et ve dıger takvıyelere ben kefır ıctım bol bol alkalı beslendım sıgara harıc tabı :p ama cok ıncır tukettım tabı ve doktor altını cızerek tavsıye ettı yıne. kimi doktor takviyeleri onemsiyor kimisi onemsemiyor benim doktorum onemsiyor. bu arada macunu arastır kesınlıkle ben 3, kavanoza gectım canım

Sabah muayene olurken kacirdim sayilari yazamadim burda.
Ogleden sonra e2 ve doz icin aradiklarinda ilaciniz biterse bayramda zorlanirsiniz nobetci eczaneler pahaliya satar gelin yazalim dediler.sordum 9-12.6 ml arasinda 6 tane.bunlarin disinda sag ve solda 1 er antral folikul.ilaca yine 200 uniye devam.
Boyutlari biraz daha mi iyi olmaliydi ilaca yanit mi vermiyorum diye kac kisiye sordum doktorundan hemsiresine kadar psikopat gibiyim:KK43:onlar da olumsuz birsey soylemiyor. sayi olarak idare eder bir rakam gibi gorunse de acaba buyumicek mi kaygisi icimi yiyor.icime isledi hic yumurra gormedim diyen kadinin sesi.ozur dilerim surekli ayni seyleri yazdigim icin
canım olculer gayet ıyı benım de su an 11 mm olmuslar en buyugu yanı 8 lık var 10 luk var gayet ıyı buyumusler sakın kaygı yapma canım
e2 ye baktılar mı canım
birde kimdi o kadın yumurtası gorunmeyen ne oldu ki konuları kacırdım ben de

Kızlar hepinize selam ve iyi hafta sonları dilerim bugün 15,00 da doktordaydık haberler güzel yumoşlar buyuyor sekıllerı guzel, endo kalınlığı 7 mm gayet iyi dedi e2 verdım ama sonuc yarın cıkacakmıs progona ve merionala devam salı günü tekrar gideceğim.

Bu arada ben inciri çok sevdiğim için ben gecen ay neredeyse toplam 10 kg yemişimdir ve doktor muhakkak tuketmeye devam et dedi ve biesterona dedi

sizler nasılsın nasıl geciyor hafta sonunuz

Cok iyicanim,masallah :nazar:
Rahim kalinligi da gayet iyi. E2 de insalllllah iyi cikar.

Inciri zeytinyagina yatirip yedin degil mi?
Ac mi ve kac dakika beklettin zeytinyaginda ve kac tane,cok sordum:)

canım bana 225 lik pre,,n ve 300 mer,,al verdi bu sefer fem,,a vermedi ikisini vuruyorum saat 16,00 da bugun devam ediyoruz dedi salı gunune kadar ama e2 kac ogrenemedim yarın cıkacakmıs sonucu. bu arada bies,, muhakkak devam et ve dıger takvıyelere ben kefır ıctım bol bol alkalı beslendım sıgara harıc tabı :p ama cok ıncır tukettım tabı ve doktor altını cızerek tavsıye ettı yıne. kimi doktor takviyeleri onemsiyor kimisi onemsemiyor benim doktorum onemsiyor. bu arada macunu arastır kesınlıkle ben 3, kavanoza gectım canım

Tavsiye eden ve destekleyen doktorlarla yola devam canim:)
Ismindeki bosluklari dogru tamamladigimi dusunerek internetten baktim ama bursada subesi yok canim.
Bursadaki avm lerde de hic denk gelmedim,gorsem tabelayi hatirlardim.

Artik burdan bir aktara macun yaptiririm. Sen aktara yumurta sayisini artirmak icin mi karisim istiyorum dedin canim?
Rastgele mi girdin,yoksa biri mi kullanmis ve sana tavsiye etti?

Cok iyicanim,masallah :nazar:
Rahim kalinligi da gayet iyi. E2 de insalllllah iyi cikar.

Inciri zeytinyagina yatirip yedin degil mi?
Ac mi ve kac dakika beklettin zeytinyaginda ve kac tane,cok sordum:)
canım benim 0,01 ıle 39 yasında hamıle kalan arkadasım bıle bana ıncır gonderdı ben ıncırle kaldım dıyo bıde bıesteronla tabı,

sor canım sor ben az sormadım sıze :p ıncırı hem kaynatıp ınctım 9 tane kaynatıyordum 9 unuda okuyarak atuyordum tencereye kaynatamadıgım zamanlarda mutfak masasının uzerıne bır tabak yaptım zeytın yagı koydum ıcıne ıncırlerı ıkıye bolup ıclerıne aksamdan koyup 2 tane sabah ac karna yedım sonra sabah tekrar koydum aksam bır tane yedım bıttıkce yenıledım yanı cunku zeytınyagıda faydalı ya avokado yedım bu arada bol bol bır de soya sutu ıctım arada :p amma yemısım ben de ya :p

ınsallah e2 ıyı cıkar canım ya asıl onemlı olan o bence :) bugunde aycekırdegı yagı aldım ondan tuketıcem bunda da dogal dha var yanı bıe..tron dogalından.

Kızlar hepinize selam ve iyi hafta sonları dilerim bugün 15,00 da doktordaydık haberler güzel yumoşlar buyuyor sekıllerı guzel, endo kalınlığı 7 mm gayet iyi dedi e2 verdım ama sonuc yarın cıkacakmıs progona ve merionala devam salı günü tekrar gideceğim.

Bu arada ben inciri çok sevdiğim için ben gecen ay neredeyse toplam 10 kg yemişimdir ve doktor muhakkak tuketmeye devam et dedi ve biesterona dedi

sizler nasılsın nasıl geciyor hafta sonunuz

Iyiyiz canim,nolsun. Bugun evdeydim,canim sıkıldı ve sabahtan beri bir basagrisi var ki gecmiyor.

canım olculer gayet ıyı benım de su an 11 mm olmuslar en buyugu yanı 8 lık var 10 luk var gayet ıyı buyumusler sakın kaygı yapma canım
e2 ye baktılar mı canım
birde kimdi o kadın yumurtası gorunmeyen ne oldu ki konuları kacırdım ben de
Ben de sana yaziyordum canim burdan devam edeyim..gozunaydin cok sevindim ins guzel gider tedavimiz.kac gun ilac kullandiktan sonra kontrole gittin?
Ben asilamada tez yazacak duruma geldim ama tup bebekte surec hakkinda hic bilgim yokmus meger.sagolun valla yazdiklariniz moral oluyor.Bana dun catlamayi onleyen orgalutran basladilar.her gun sabah 10.30 da vurulacakmisim.E2 421 cikmis merkezdekiler iyi diyince acip da internete bakmadim moral bozacak biseye denk gelmeyeyim diye.iyidir ins.yumiler icin surecin olumsuz gitmedigini soylediler.
En son bana hic yumurta goremedim diyen kadin hakkinda konustuk baska bir mevzu var mi bilmiyorum belki ben de kacirmisimdir.
Dun bayram boyunca kullanma ihtimalim olacak ilave ilaclari catlatma ignesini aldirdilar.hem bulmakta zorlanmiym hem de pahaliya almiym die:)
Senin bir sonraki kontrol ne zaman.benim pazartesi sabah 8 de

Tavsiye eden ve destekleyen doktorlarla yola devam canim:)
Ismindeki bosluklari dogru tamamladigimi dusunerek internetten baktim ama bursada subesi yok canim.
Bursadaki avm lerde de hic denk gelmedim,gorsem tabelayi hatirlardim.

Artik burdan bir aktara macun yaptiririm. Sen aktara yumurta sayisini artirmak icin mi karisim istiyorum dedin canim?
Rastgele mi girdin,yoksa biri mi kullanmis ve sana tavsiye etti?
canım ben arifoglu adı bu arada oraya hayıt tohumu ve aslan pencesı almak ıcın gıttık bana neden ıstedıgımı sordular sonra kız bu konuda egıtım almıs kadını cagırdı ben de yumurta rezervım az hormonlarım dengesız dedım bana karısım yaptı ve kullanımıda cok kolay oldu benım ıcın soylemesı ayıp ama 650 tl tutt 3 kavonoz yani ucuz da degıl ama her sabah aksam tukettım kesınlıkle tavsıye ederım

Iyiyiz canim,nolsun. Bugun evdeydim,canim sıkıldı ve sabahtan beri bir basagrisi var ki gecmiyor.
kıyamam gecmıs olsun canım, mevsım degısıklerı yapıyor boyle agrılar. bu arada doktor bayramda 3 transfer yapacak 2 si tek yumurtadan mıs canım yani insanların cogu tek yumurtayla kalıyor artık hamıle ben bunu gordum cogu hastada o yuzden yola devam bak senınde hele bir 2 ay gecsın bak gor cosacak yumoslar emınım ben

canım benim 0,01 ıle 39 yasında hamıle kalan arkadasım bıle bana ıncır gonderdı ben ıncırle kaldım dıyo bıde bıesteronla tabı,

sor canım sor ben az sormadım sıze :p ıncırı hem kaynatıp ınctım 9 tane kaynatıyordum 9 unuda okuyarak atuyordum tencereye kaynatamadıgım zamanlarda mutfak masasının uzerıne bır tabak yaptım zeytın yagı koydum ıcıne ıncırlerı ıkıye bolup ıclerıne aksamdan koyup 2 tane sabah ac karna yedım sonra sabah tekrar koydum aksam bır tane yedım bıttıkce yenıledım yanı cunku zeytınyagıda faydalı ya avokado yedım bu arada bol bol bır de soya sutu ıctım arada :p amma yemısım ben de ya :p

ınsallah e2 ıyı cıkar canım ya asıl onemlı olan o bence :) bugunde aycekırdegı yagı aldım ondan tuketıcem bunda da dogal dha var yanı bıe..tron dogalından.

Avokadoyu 2 tane aldim gecen aylarda ama zar zor yedim. Sonra ihmal ettim. Simdi yine alacagim ama tadi cok fena. Bal mi doksem diyorum. Sen nasil yedin?

Inciri zeytinyagina yatirip yeyim ben de.
Soya sütünü de not aldim hemen:)

Yemissin canim ama masallllah sifa olmus:)

Ben de dun cig badem,cig kabak cekirdegi ve cig kaju aldim. Yiyordum onceden de ama bademin kavrulmamisi iyiymis faydaliymis arkadaslar.

Ben de sana yaziyordum canim burdan devam edeyim..gozunaydin cok sevindim ins guzel gider tedavimiz.kac gun ilac kullandiktan sonra kontrole gittin?
Ben asilamada tez yazacak duruma geldim ama tup bebekte surec hakkinda hic bilgim yokmus meger.sagolun valla yazdiklariniz moral oluyor.Bana dun catlamayi onleyen orgalutran basladilar.her gun sabah 10.30 da vurulacakmisim.E2 421 cikmis merkezdekiler iyi diyince acip da internete bakmadim moral bozacak biseye denk gelmeyeyim diye.iyidir ins.yumiler icin surecin olumsuz gitmedigini soylediler.
En son bana hic yumurta goremedim diyen kadin hakkinda konustuk baska bir mevzu var mi bilmiyorum belki ben de kacirmisimdir.
Dun bayram boyunca kullanma ihtimalim olacak ilave ilaclari catlatma ignesini aldirdilar.hem bulmakta zorlanmiym hem de pahaliya almiym die:)
Senin bir sonraki kontrol ne zaman.benim pazartesi sabah 8 de
e2 degerın yumos ıcın mukemmmmeeelll tam olması gerektıgı gıbı ve pazartesı ınsallah hepsı tombık tombık olurlar canım, ılacları ben de aldım salı gunune kadar olanı catlama onleyıcı ve catlama ıgnesı almadım henuz o salı gunu bellı olacak ben 3 gun sonra gıttım kontrole bu sefer de 3 gun sonra cagırdı yani salı gunu gideceğim insallah guzel gecer ıkımız ıcınde canım ayrıca sen de yumurta goremeyen doktora da yuh olsun banada aynısı olmustu bırı gormedım dedı dıgerı 3 tane gormustu

Avokadoyu 2 tane aldim gecen aylarda ama zar zor yedim. Sonra ihmal ettim. Simdi yine alacagim ama tadi cok fena. Bal mi doksem diyorum. Sen nasil yedin?

Inciri zeytinyagina yatirip yeyim ben de.
Soya sütünü de not aldim hemen:)

Yemissin canim ama masallllah sifa olmus:)

Ben de dun cig badem,cig kabak cekirdegi ve cig kaju aldim. Yiyordum onceden de ama bademin kavrulmamisi iyiymis faydaliymis arkadaslar.
canım ben lapa yaptım avakadoyu ve kasık kasık su ıle gozumu kapata kapata yıyebıldım yoksa yenecek gıbı degıl asla tam bır ezıyet benım ıcın cıg kabak cekırdegını nerden buldun canım her yerde yok sanırım kabak cekırdegı cok faydalı oda dogal dha ıcerıyor badem de yumurta kalıtesı ıcın ıyı evet ne kadar tuketıyorsun gunde canım

canım ben arifoglu adı bu arada oraya hayıt tohumu ve aslan pencesı almak ıcın gıttık bana neden ıstedıgımı sordular sonra kız bu konuda egıtım almıs kadını cagırdı ben de yumurta rezervım az hormonlarım dengesız dedım bana karısım yaptı ve kullanımıda cok kolay oldu benım ıcın soylemesı ayıp ama 650 tl tutt 3 kavonoz yani ucuz da degıl ama her sabah aksam tukettım kesınlıkle tavsıye ederım

Benim de dun soyledigim aktar bir kavanozu 200 civarinda yapiyormus. Aman ise yarasin da canim verecagiz napalim. Bize zararli yiyecekleri tuketmeyecgiz,onlara verecegimiz parayi faydali seylere harcayacagiz.

3 tedavimi oldugum merkezdeki koordinator bayan esime soylemis bu aktari. Mutlaka gitsin demis.

Istanbuldayken keske gitseydim canim senin aktara. Neyse belkikardesim gider yaptirir.

e2 degerın yumos ıcın mukemmmmeeelll tam olması gerektıgı gıbı canım ve pazartesı ınsallah hepsı tombık tombık olurlar canım, ılacları ben de aldım salı gunune kadar olanı catlama onleyıcı ve catlama ıgnesı almadım henuz o salı gunu bellı olacak ben 3 gun sonra gıttım kontrole canım bu sefer de 3 gun sonra cagırdı salı gunune yanı gideceğim insallah guzel gecer ıkımız ıcınde canım ayrıca sen de yumurta goremeyen doktora da yuh olsun yanı
O da benim sinavimdi herhalde:KK43: bakiyorum bakiyorum goremiyorum dedi.ben de allahim dedim hic yumurta yoksa fsh minimum 30 ya da 3 haneli gelecek.baktim tahlil sonuclari bir oncekinden daha iyi.Haziranda adetin 3.guni e2 81mis.simdi 51 yani asil istenen duzeyde ne dusuk ne yuksek.fsh desen normal.o biraz icimi rahatlatti.simdi gittigim merkezde adamlar 9 tane sayinca noluyor diye afalladik.oyle bir psikolojiyle gittim ki yumi gorseler dert gormeseler dert.bu arada benim endometrium da 7ml.
Ben 4 gun kullandim cuma kontrole gittim.bir sonraki kontrol 3 gun kullandiktan sonra olmus olacak.Allahtan hayirlisi.hepsi boyle esit şahlanir ins.
Ben de inciri cok severim ama ocak ayinda ilacla dustu prolaktinim korkuyorum bu yuzden.
Izmirden geldigimizden beri gun asiri nar suyu hergun portakal suyu findik badem ceviz kaju yiyorum ama cig degil benimkiler.bir haftadir hergun yumurta yiyorum sabahlari.hergun corba mutlaka...

kıyamam gecmıs olsun canım, mevsım degısıklerı yapıyor boyle agrılar. bu arada doktor bayramda 3 transfer yapacak 2 si tek yumurtadan mıs canım yani insanların cogu tek yumurtayla kalıyor artık hamıle ben bunu gordum cogu hastada o yuzden yola devam bak senınde hele bir 2 ay gecsın bak gor cosacak yumoslar emınım ben

Agzin bal yesin:)
Insalllllah canim inaniyorum ben de ise yarayacagina bu tukettiklerimizin.
Hepimiz bir yumurta bir sperm degil miyiz canim,1 tane olsun bizim olsun,tabi benim gonlum:emir_bebek::emir_bebek: yana ama onu rabbim bilir artik:halay:

Ben de forumlarda cok okudum canim dedigin gibi tek yumurtayla hamile kalanlari. Son umudumdu ve oldu diyenleri cok okudum. Rabbim o altin yumurtayi hepimize gondersinnn insallllah.

Ama kesinlikle sizlerin bu yumurta sayilari bana cok cok umut oldu. Herkes duydugu en ufak bilgiyi paylasti,allah hepinizden razi olsun.

Dusunuyorum da 1 sene once bu islere basladigimda hicbir sey bilmiyormusum. Paylastigimiz bilgiler cok cok kiymetli. Hepimize faydasi olsun insallah:dua:

canım ben lapa yaptım avakadoyu ve kasık kasık su ıle gozumu kapata kapata yıyebıldım yoksa yenecek gıbı degıl asla tam bır ezıyet benım ıcın cıg kabak cekırdegını nerden buldun canım her yerde yok sanırım kabak cekırdegı cok faydalı oda dogal dha ıcerıyor badem de yumurta kalıtesı ıcın ıyı evet ne kadar tuketıyorsun gunde canım
Allahim avakadoyu seven bir benmiyimmm.yapin salatasini limon sarimsak maydanoz ve zeytinyagiylaaa..cok guzel de bir meze olur ondan..:KK70:

Cok sagol canim. Gecsin artik,ilac da icmek istemiyorum.

Agzin bal yesin:)
Insalllllah canim inaniyorum ben de ise yarayacagina bu tukettiklerimizin.
Hepimiz bir yumurta bir sperm degil miyiz canim,1 tane olsun bizim olsun,tabi benim gonlum:emir_bebek::emir_bebek: yana ama onu rabbim bilir artik:halay:

Ben de forumlarda cok okudum canim dedigin gibi tek yumurtayla hamile kalanlari. Son umudumdu ve oldu diyenleri cok okudum. Rabbim o altin yumurtayi hepimize gondersinnn insallllah.

Ama kesinlikle sizlerin bu yumurta sayilari bana cok cok umut oldu. Herkes duydugu en ufak bilgiyi paylasti,allah hepinizden razi olsun.

Dusunuyorum da 1 sene once bu islere basladigimda hicbir sey bilmiyormusum. Paylastigimiz bilgiler cok cok kiymetli. Hepimize faydasi olsun insallah:dua:
Can'ım Allah hepımızden razı olsun ve rabbım gönlüne göre versın ınsallah o ıkız meleklerı
Can'ım ben mayıstan bu yana cok şey ogrendım sözden ve forumdan hep okudum sabah aksam sımdı okumayı bıraktım sızle paylaşmak ıstıyorum her seyı bu arada Can'ım ben adet bıle olmadım yanı adet olmadan oldu bu döngü düşünsene gercı ben mayıs ayında kı çatlamada da 2 aydır olmamıştım yanı döngü ben de 2 aya çıktı sanırım anlamadım hıc

X