Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gunaydin canlaaaar:halay:

Hayirli cumalar olsun:dua:
Dualarimiz kabuk olsun:dua:
Artik bu gobusler bebislerle dolsun:dua:
illusive illusive ve @dstn33 arkadaslarimin tedavileri insallah hayirla sonuclansin:dua:
Bizlere bu kadar cok folikul nasip etsin allahim:dua:

be_yourself be_yourself purplebliss purplebliss sizinkiler kesilmistir insallah. Benim baya baya kan geliyor adet gibi. Yuruyusten gelince arayacagim doktoru.

@dstn33 insallah guzel haberlerle gel canim:dua:

Guzel bir gun olsunnnn:dua:

Canım benimki de adet gibi çoğaldı. Yalnız o dediğim iyi bayandan randevu alamadım. Başka gittigim bir erkek doktor vardi, demiştim ya bir kere daha boyle oldu diye, o doktora gitmistim mecburen yine, kist var geçer deyip gondermisti, ilaca gerek yok demisti. Şimdi sadece ondan randevu alabildim. Yine ilgilenmeyecek biliyorum Dusundukce de vazgeçtim gitmekten. Biliyorum adet gibi en az 3-4 gün sürecek. Geçmesini bekleyecegim. Hayiti da birakmayacagim. Cyclo yu kullanmıştım iki sene önce hatırladim.

Hepinize hayırlı cumalar diliyorum. Dualarımızda birbirimize de yer verelim canlarim.

Canım benimki de adet gibi çoğaldı. Yalnız o dediğim iyi bayandan randevu alamadım. Başka gittigim bir erkek doktor vardi, demiştim ya bir kere daha boyle oldu diye, o doktora gitmistim mecburen yine, kist var geçer deyip gondermisti, ilaca gerek yok demisti. Şimdi sadece ondan randevu alabildim. Yine ilgilenmeyecek biliyorum Dusundukce de vazgeçtim gitmekten. Biliyorum adet gibi en az 3-4 gün sürecek. Geçmesini bekleyecegim. Hayiti da birakmayacagim. Cyclo yu kullanmıştım iki sene önce hatırladim.

Hepinize hayırlı cumalar diliyorum. Dualarımızda birbirimize de yer verelim canlarim.
inşallah ilgilenir seninki de çabucak geçer canım ya.valla dua ederken hepimiz için ediyorum ben.sağlıkla hepimizin de bebişleri olsun diye =)

kızlar ben şimdi saraçoğlu sitesinde canlı destekten bilgi aldım.İlk bağlanan kişi,kürün amacı adet görmeye yardımcı olduğu için yaşadığınız durum gayet normal dedi.ama dedim adetlerim düzenli benim zaten onda bir problem yok..sonra o sırada başka birisi bağlandı konuşmaya o da kür kullanım sırasında ara lekelenme gayet normal,kürlere ara vermeden devam edin ama tabiki doktor kontrol ve önerilerini de ihmal etmeyin dediler.

inşallah ilgilenir seninki de çabucak geçer canım ya.valla dua ederken hepimiz için ediyorum ben.sağlıkla hepimizin de bebişleri olsun diye =)
Doktora gitmeyecegim canım. İnşallah kendisi biter. su an hala çok fazla degil. Seninki bitmiş ne güzel.
Duana amiiiiin diyorum :)

Valla okudukça hemen sizinle paylaşmak istiyorum ki umudunuz yitirildiği an okuyun azcık ferahlayın diye.. ben de bazen kabullensem mi acaba deyip bu koşturmayı durdurmak istiyorum ama sonra görüyorum ki bu duyguyu yaşayanlar mücadeleyi hiç bırakmayan kadınlar oluyor ve bu hikayeler bana motive açısından destek oluyor ve size de aynısını olmasını diliyorum.....

Canim bu kadar folikul cikmis,nasil birakirsin,aslaa:)
Siz de bize umut oldunuz. Demekki bizim de bu beslenme ve vitaminlerle yumislerimiz daha cok olacak diye umutlandim ben. Siz basariya ulasin ki biz de daha da umutlanalim.

Kesinlikkkkle cok umut oluyor,yalniz degiliz ve mucadeleye devam edenler basariya ulasiyor allahin izniyle.

ya bu arada ben uyandığımdan beri 1 tane tatlı yedim sadece hayıtımı içmemiştim belki ara ver derler diye.şimdi içsem olur mu acaba yoksa akşama mı içeyim kızlarr

Canim bu kadar folikul cikmis,nasil birakirsin,aslaa:)
Siz de bize umut oldunuz. Demekki bizim de bu beslenme ve vitaminlerle yumislerimiz daha cok olacak diye umutlandim ben. Siz basariya ulasin ki biz de daha da umutlanalim.

Kesinlikkkkle cok umut oluyor,yalniz degiliz ve mucadeleye devam edenler basariya ulasiyor allahin izniyle.

Birbirimize destek olalım ve inşallah her birimiz de umut olmayı başarabiliriz canım benim...

Bekleyelim canim bakalim,gecer insallah 1 2 gune.
Ben de birakmiyorum hayiti.

kızlar ben şimdi saraçoğlu sitesinde canlı destekten bilgi aldım.İlk bağlanan kişi,kürün amacı adet görmeye yardımcı olduğu için yaşadığınız durum gayet normal dedi.ama dedim adetlerim düzenli benim zaten onda bir problem yok..sonra o sırada başka birisi bağlandı konuşmaya o da kür kullanım sırasında ara lekelenme gayet normal,kürlere ara vermeden devam edin ama tabiki doktor kontrol ve önerilerini de ihmal etmeyin dediler.

Devam edelim bakalim. Dogru yoldayiz sanirim:)

X