Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Soyle soyliym catlatma ignesinden 36 saat sonra asilama olurdum.12 gun boyunca gun asiri iliski verirlerdi.demek ki peyder pey catlayabiliyor

Canim sela vakti girince duaya hazirlandim kusura bakma gec olacak cevabim. 9-12.6 ml arasinda ikiden fazla soyledi.ben eski vajinismuslu olunca kafam baska oluyor muayenede.sag ve solda 1 er af dedi sanirim bunlar gelisme kaydetmeyenler.pek parlak degil ama ins parlar sukur yine de

Aaa çok enteresan bu, sönmüyor mu diğer yumiler yani ???
Inan net bilgim yok.ilk doktorum hepsi bir anda catlar dedi igne sonrasi.hastanede ise asilama dan sonraki gunden itibaren 12 gun gunasiri iliski olacak dediler cinsellikten nefret ettik esimle sayili ve saatli olunca.zorunlu tutmalarinin sebebi baska ne olabilir?

Canim illusive cok guzel anlatmis,aynisini yazacaktim ben de:)

canımm benim bugün bişeyim yok geçti sanki,dün karnım fln şişmişti kesin adet olcam dedim.

O topigi ben de takip ediyorum

Kesinlikle bu hikayeleri okumaya bayiliyorum.
Cok iyi yaptin paylasmakla canim,sagol:)

Kesinlikle bu hikayeleri okumaya bayiliyorum.
Cok iyi yaptin paylasmakla canim,sagol:)
Valla okudukça hemen sizinle paylaşmak istiyorum ki umudunuz yitirildiği an okuyun azcık ferahlayın diye.. ben de bazen kabullensem mi acaba deyip bu koşturmayı durdurmak istiyorum ama sonra görüyorum ki bu duyguyu yaşayanlar mücadeleyi hiç bırakmayan kadınlar oluyor ve bu hikayeler bana motive açısından destek oluyor ve size de aynısını olmasını diliyorum.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…