Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Insallah guzel haberler verecegiz canim,bu gunler de geride kalacak.
Senin icin de guzel bir tedavi sureci olur umarim.
Allah hic kimsenin emegini bosa cikarmasin:)

Tsh:2.08
Fsh:10.86(ref araligi 3-10.90)
Prolaktin:18
E2:51
Lh:4.25
Progesteron:0.9
Kizlar Allahima cok sukur degerler boyle.Ben fsh i 3 hanelilerde bekliyordum nerdeyse.Peki hal boyleyken benim yumiler nereye kacti acep?
ablamin yorumu uzun sure ilacla uyarilab yumurtaliklarin 2 ay ara verince tembellesmistir dedi.siz ne dusunuyorsunuz no_name_ illusive B bursa_83 ve diger arkadaslar...

Canim yaa çok sukur hormonlar güzel çıkmış, ablana katılıyorum, mantikli bi yaklaşım....her ay farklı oluyor, bi git bakalım su ozeldeki doktora belki farklı bir şey söyler...

Canim fsh in yuksek cikmamis cok sukur.
Ablanin dedigi gibi tembellik olabilir. Ama bu gecici bisey bence. Bir dahaki ay birden 3 5 yumurta gozukebilir. Genelde basari hikayelerinde oyle olmus. Asla umutsuzluga kapilma canim. Bu surecte bunlari yasamak var. Bunlari kabullenip oyle cikacagiz ve devam edecegiz bu yola.
Bakalim ozeldeki ne diyecek. Ne zaman randevun?

Fsh:10.86 E2:51 yani E2 ile baskilanmis bir fsh da yok.nerde bu yumiler ben muge anliya mi cikayim napimmm.

Canım değerlerin çok güzel çıkmış maşallah bence yumoşlara takılma dediği gibi tembellik olabilir mi yumurtalarda ama bu daha ki ayolmayacak diye bişey yok. Kaldı ki değerlerin harika... bence çok güzel..

heheheh ben de geleyim müge anlıya bu yomuşlar nerede acaba

Bekliyoruz geldik birazdan alirlar herhalde

Sevinmeli miyim uzulmeli miyim bilmiyorum muayeneden sevinerek cikmistim.esim kursagimda birakti.zaten keske tek basima yapacagim bisey olsa valla onunla hastane isine girismem.dunya iyisi hicbirsey esirgemez ama mevzu bu olunca adamin kimyasi degisiyor.durum su arkadaslar sabah hic yumurta gorunmedi demistim.
Simdi gittik bir yumurtalikta 4 5 birinde 3 4 antral folikul gorundu hepsi hemen hemen esit boyuttalar.7-8ml.Cihaz daha kaliteli olabilir hoca daha profesyonel ya da esimin dedigi gibi kandiriliyor olabiliriz.ins oyle degildir.aslinda nokta nokta bana da gosterdiler biseyler ama esim diyince tum hevesim kursagimda kaldi.herneyse insallah kandirilmiyoruzdur.Etlik zubeyde da mesela sagda 2 solda 1 dedikten sonra 10 ml ve altinda cok sayida derlerdi.Sanirim 10 ml ve altindakileri saydilar özelde ya da esimin dedigi gibi acaba kandirildik mi.keske sabah muayene olmasaymisim.
Hoca fshimi sormadi bile amh ile ilgilendi.paragoz derler normalde ama onu da yapayim bunu da yapayim moduna girmedi.simdilik en azindan.soylenen tum rakamlar 4 ay once personeliyle konustugum gibi.350 muayene 5900 tup bebek.
Gonalf 900 basladik 200 unite hergun...cuma sabah kontrol var...Allahim yardimcimiz olsun icimdeki vesvese kaygilardan kurtarsin ins.sagolun hep sordunuz destek oldunuz

Ohhh be tatlimmm, sabahki doktorda vardı bi sıkıntı bence, kandırılıyor olsan o kadar net konuşmazdı herhalde doktor, bence sen buna inan, olmadı kafana takıp rahatsız olacaksan ablanin arkadaşı bi doktora daha gorun istersen tatlim... ya da hiç umursamayarak yumurtanın olduğuna inan ve tedaviye rahatlıkla başla,ben olsam bu doktora inanır, gönlümü ferah tutar tedavinin tadını cikarirdim. Hayırlı uğurlu bol bebikli olsun inşaallah;

Amin canim insallah.sagolasin senin de hepimizin de yuzu gulsun.
Evde tartisma cikmasin diye kendimi sokaga attim.dilim damagim kurudu sabah tahliller icin ac gittim ve bir lokma birsey yemedim uzuntumden.simdi de oyle mi boyle mi var mi yok mu.ins yoksa da var olur.ne diyim.
Adam da bana kendinde tedavi olayim diye güller sacmadi.alt normal kategoridesin dedi.aslinda fsh a bakmamisti yumileri soylerken.fsh 30 ciksa 3 tane bile gordum dese daha bir kafam karisirdi.ama benim fsh hep o civarda ve gidim gidim yukseliyor bu da kacinilmaz zaten.
Ablamin arkadasini aradim biraz once.hakan hocayla devam et dedi.sabah bana zaten hakan hoca antrallari sayar demisti yumi gorunmedi diyince.
online bosanma allahtan yok valla face ten arkadas silmeye benzese kac defa bosanmistim

Aman tatlim sakınnnn, erkekler bazen densiz olabiliyorlar,su an senin moralini yüksek tutup tedaviye kanalize olman gerek, erkekler konuya bizim kadar hakim değiller,denli densiz yorum yapabiyorlar,eminim amacı seni kırmak ya da üzmek değildi. Sikma canını, topla kendini, güçlü bir kadinsin sen, anlayışla karşılamaya çalış eşini... yolun hayırlı uğurlu olsun, yoluna bak sen boşver, tedavi olabilmek bile bi mucize.bak sabah ne yazişıyorduk, simdi ne yazisiyoruz... zaman her şeyin ilacı, yüru sen biraz,yurumek iyidir cok gecikip de meraklandirma ama eşini de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…