Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Amin canim insallah.sagolasin senin de hepimizin de yuzu gulsun.
Evde tartisma cikmasin diye kendimi sokaga attim.dilim damagim kurudu sabah tahliller icin ac gittim ve bir lokma birsey yemedim uzuntumden.simdi de oyle mi boyle mi var mi yok mu.ins yoksa da var olur.ne diyim.
Adam da bana kendinde tedavi olayim diye güller sacmadi.alt normal kategoridesin dedi.aslinda fsh a bakmamisti yumileri soylerken.fsh 30 ciksa 3 tane bile gordum dese daha bir kafam karisirdi.ama benim fsh hep o civarda ve gidim gidim yukseliyor bu da kacinilmaz zaten.
Ablamin arkadasini aradim biraz once.hakan hocayla devam et dedi.sabah bana zaten hakan hoca antrallari sayar demisti yumi gorunmedi diyince.
online bosanma allahtan yok valla face ten arkadas silmeye benzese kac defa bosanmistim:KK70:
Bak gördün mü antralleri her doktor göremiyor canım hiç endişelenme ve zaten bi kaç gün sonra sende ultrasonda göreceksin inşallah yumoşları..

İnan al benden de o kadar erkeksiz yapabilsem yapacağım şu bebeği valla :p

D dstn33 simdi gordum sonuclar cok guzel hatta harika yolun açık olsun. Rabbim gönlüne göre versin insallah. Herseyin hayirlisi. Es olayina gelince ayni seyi ben dun aksam kendi esime soyledim. Ah keske bunuda bi basima nasarabilsem o zaman sana ihtiyacim kalmaz diye arada kasoyorlar malum sinirler harap vaziyette belki onlarda cok umitlenip sonra dibe vurmayalim diye boyle davraniyorlardir erkek pskolojisi enteresan takilma sen yola devam insallah...

D dstn33 simdi gordum sonuclar cok guzel hatta harika yolun açık olsun. Rabbim gönlüne göre versin insallah. Herseyin hayirlisi. Es olayina gelince ayni seyi ben dun aksam kendi esime soyledim. Ah keske bunuda bi basima nasarabilsem o zaman sana ihtiyacim kalmaz diye arada kasoyorlar malum sinirler harap vaziyette belki onlarda cok umitlenip sonra dibe vurmayalim diye boyle davraniyorlardir erkek pskolojisi enteresan takilma sen yola devam insallah...
Sagol canimm allah razi olsun..Bugun sabahtan beri cok yiprandim..hala etkisi uzerimde ama daha iyiyim.Allahim hepimizin yuzunu guldursun hayirli ve sagliklisini tez zamanda versin insallah.
Yani kasiyorlar ama yanlis zamanda kasiyorlar.bir turlu hormonlarla psikoloji arasindaki etkilesimi anlatamadim ben esime.Allah razi olsun basimdan eksik etmesin dunya iyisidir.Ama adam benim panik halimden nefret ediyor cunku cok sakin.ben panik haldeyken de kafami bulandirmaktan hic cekinmiyor bu da ayri sorun.
Neyse attik bir adim allah yuzumuze baksin.anladim ki bu tedavi ertelenmeye gelmiyor.

Sagol canimm allah razi olsun..Bugun sabahtan beri cok yiprandim..hala etkisi uzerimde ama daha iyiyim.Allahim hepimizin yuzunu guldursun hayirli ve sagliklisini tez zamanda versin insallah.
Yani kasiyorlar ama yanlis zamanda kasiyorlar.bir turlu hormonlarla psikoloji arasindaki etkilesimi anlatamadim ben esime.Allah razi olsun basimdan eksik etmesin dunya iyisidir.Ama adam benim panik halimden nefret ediyor cunku cok sakin.ben panik haldeyken de kafami bulandirmaktan hic cekinmiyor bu da ayri sorun.
Neyse attik bir adim allah yuzumuze baksin.anladim ki bu tedavi ertelenmeye gelmiyor.

Canim tedavine baslamissin,hayirli,ugurlu ve sonu bebisli olsun insallah:)
2.gittigin doktor olmayan folikullere de var demez,kandiracagini zannetmiyorum. Bu dusunceleri cikar kafandan,sen tedavine konsantre ol. Allah insallah seni,bebisine kavusmaya vesile olacak bir doktorla karsilastirmistir.
Ignelere de baslamissin. Sen sadece ignelerini vurun ve yumisler tedaviye cevap verecek diye olumlu dusun. Bunu da hep kendine soyle.
Allahim icine ferahlik versin:dua:

Canim tedavine baslamissin,hayirli,ugurlu ve sonu bebisli olsun insallah:)
2.gittigin doktor olmayan folikullere de var demez,kandiracagini zannetmiyorum. Bu dusunceleri cikar kafandan,sen tedavine konsantre ol. Allah insallah seni,bebisine kavusmaya vesile olacak bir doktorla karsilastirmistir.
Ignelere de baslamissin. Sen sadece ignelerini vurun ve yumisler tedaviye cevap verecek diye olumlu dusun. Bunu da hep kendine soyle.
Allahim icine ferahlik versin:dua:
Amin canim insallah..daha iyiyim sabaha gore.ilacla da iyice meydana cikacaklarini dusunuyorum yumilerin ins.

Gunaydinnnnnn cannnlaaar:KK76:
Herkese guzel bir gun diliyorummmm.

@monteeeeee???

D dstn33 canim daha iyi misin?

Kizlaaar hepiniz iyi misiniz:KK68:
Gunaydin canim..cok sukur iyiyim. Sabaha kadar sicrayarak uyanmalarim oldu.ne kadar etkilendiysem.malesef sizler gibi dirayetli degilim.bu konuda guclu olamadim.ama iyi olcam ins

Gunaydin canim..cok sukur iyiyim. Sabaha kadar sicrayarak uyanmalarim oldu.ne kadar etkilendiysem.malesef sizler gibi dirayetli degilim.bu konuda guclu olamadim.ama iyi olcam ins

Olacaksiiiiiin caniiiiim olacaksin,her seyin zamani var. Ben de baslarda boyleydim ama suanda biraz daha gercekciyim sanirim. Ama bu umut etmeme engek degil:)
Sen sadece ignelerini dusun ve karninla konus hadi buyuyun diye:) insallah tepki verecekler ve cuma gunu buyumus halde goreceksin yumislerini:)

Tatlim her şey yoluna girecek, sakin tyt kendini, olumlu düşün...neler gelip geciyorr

Heheheee günaydın şekerim bi tur yurudum geldim :KK66: ama buralar yuruyus için hala çok sicakkk, bayıldım :KK43: sen nasilsinnn

Superrr,tahmin ettim yurudugunu:)
Iyiyim ben de. yuruyus yaptigim parkinda yaninda uniersite hastanesi var. Oraya gittim. D vitamini,b vitamini,tsh.... falan baktirmak icin kan verdim. Sonra da yuruyus yaptim,yeni geldim,hayiti ocaga koydum,sonra da kahvalti.

X